תגיות

,

גם הוא באצילים

התזמורת הקאמרית הישראלית מארחת את תומר יריב ונגני אנסמבל טרמולו לקונצרט שמעלה את פרשנותו של לולי למחזה המפורסם של מולייר "גם הוא באצילים", לצד סימפוניית "לונדון" של היידן ויצירתו של דור פישר "ציפייה ואבסורד"

יום ד', 2/11 בשעה 20:30 – מוזיאון תל אביב לאמנות, אולם רקנאטי.

התזמורת הקאמרית הישראלית פתחה את השנה בשלל קונצרטים מגוונים ברחבי הארץ שמשכו קהל רב ובהם המיסה הגדולה של באך מול אולם מלא בקהל במשך שני ערבים ברציפות; סיבוב קונצרטים ברחבי הארץ לקונצרט הילדים "פינוקיו"; חגיגות חג המוסיקה הישראלית; שלושה מופעים מדהימים בשיתוף פעולה עם ה"תדר" ועיריית תל אביב, בבית רומנו למול קהל רב, מגוון וצעיר; ועוד.

asf_9557

כעת מגישה התזמורת לקהל קונצרט מיוחד ובמרכזו הרכב כלי ההקשה המעולה של המרכז לכלי הקשה "טרמולו" עם מנהלם האמנותי, הנקשן הבינלאומי תומר יריב. ההרכב יבצע את יצירתו של המלחין הצעיר דור פישר, "ציפייה ואבסורד" – יצירה שנכתבה במיוחד עבור אנסמבל זה. עוד בקונצרט – הבלט "גם הוא באצילים" מאת מלחין הבארוק הצרפתי ז'אן בטיסט לולי, וסימפוניה מס' 104 מאת היידן, "לונדון".

אנסמבל כלי ההקשה "טרמולו" (ליאור אלדד, תומר גלילי, נדב עובדיה, דניאל סולומונוב ותומר יריב) הוקם על ידי תומר יריב, לשעבר חבר הצמד הבינלאומי המצליח PercaDu. ההרכב מאופיין בנגינה אנרגטית וווירטואוזית וזוכה לתשואות הקהל והמבקרים. חברי האנסמבל מופיעים כסולנים ובהרכבים שונים באולמות מובילים בעולם כגון קרנגי-הול, ויגמור-הול ו-הוליווד בול. האנסמבל מהווה חלק מפעילות "מרכז כלי ההקשה בישראל- טרמולו" הממוקם בנתניה ופועל תחת חסותה של עיריית נתניה. המרכז משמש כנציגות רשמית של ארגון כלי ההקשה העולמי- Percussive Arts Society ויוצר פעילות תרבותית רחבה בישראל עם גופי תרבות כגון תיאטרון הקאמרי, המרכז למוסיקה ירושלים, קרן תרבות אמריקה ישראל, משרד החינוך, משרד התרבות, תזמורות, הרכבים ואמנים מתחומים שונים.

אנסמבל טרמולו - צלם נורית מוזס

אנסמבל טרמולו – צלם נורית מוזס

ההרכב יבצע את יצירתו של המלחין הצעיר דור פישר, יליד 1992, תלמידם של מנחם ויזנברג ויבגני צירלין. היצירה "ציפייה ואבסורד" נועדה לחמישה סולני כלי הקשה, ונכתבה בשיתוף פעולה ושיח מלא עם נגני האנסמבל.  ובמילותיו של המלחין: "האתגר הגדול בכתיבת היצירה עבורי כמלחין היה למצוא מה הנקשן רוצה להגיד. מה היא המוזיקה שבוערת בו, ייחודית לו ושאין לה הזדמנות להישמע בהקשר התזמורתי הרגיל".

 

2/11 יום ד' שעה 20:30 במוזיאון תל אביב לאמנות, אולם רקנאטי.

הרכב טרמולו -> https://www.youtube.com/watch?v=8pbJLR0Vq5s

משתתפים:

אריאל צוקרמן: מנצח
תומר יריב ואנסמבל כלי ההקשה "טרמולו"
התזמורת הקאמרית הישראלית
בתוכנית:

ז'אן־בטיסט לולי: "גם הוא באצילים"
דור פישר: "ציפייה ואבסורד" קונצ'רטו לכלי הקשה
יוזף היידן: סימפוניה מס' 104 ברה מז'ור, "לונדון"

 

מחירים:

185 ₪ מחיר מלא

הנחות:

120 ₪ בציון הקוד 555

90 ₪ מחיר סטודנט/בעל תעודת נכה

50 ₪ מחיר תלמיד/מתחת לגיל 18

חיילים נכנסים בחינם במדים/הצגת חוגר על בסיס מקום פנוי

 

מספר טלפון ואתר לרכישת כרטיסים:

http://tickets.ico.co.il/announce/52398

טלפון: 03-5188845

מודעות פרסומת