תגיות

,

" מסע לגאורגיה והרי הקווקז"

" " Classical Revolution קונצרט פתיחה בסדרה הפופולרית של התזמורת הסימפונית ירושלים עם המנצח ואמן כלי הקשה חן צימבליסטה ביצירות מאת בטהובן ושירי עם גיאורגים מאת ברנדשווילי.

3 בנובמבר באולם הנרי קראון בתיאטרון ירושלים

חן צימבליסטה- קרדיט אנג'ילקה שר (1)

חן צימבליסטה- קרדיט אנג'ילקה שר (1)

בתאריך 3 בנובמבר תפתח העונה הרביעית " " Classical Revolution  של המנצח ואמן כלי ההקשה חן צימבליסטה במסגרת הסדרה הפופולרית של הסימפונית ירושלים. בקונצרט הפתיחה "מסע לגאורגיה והרי הקווקז"   לוקחים אותנו חן צימבליסטה ואורחיו למסע קסום אל נופיה של גיאורגיה ולהרי הקווקז. תכנית הקונצרט מציעה מגוון של סגנונות וצבעים מוסיקליים – משירה גיאורגית וריקודים עממיים, דרך יצירות מאת שניים מן המלחינים העכשוויים הבולטים שיצאו ממדינה זו – גיה קנצ׳לי (נ. 1935), ויוסף ברנדשווילי (נ. 1948) ועד לבטהובן! צימבליסטה יארח בקונצרט פתיחה חגיגי  זה את הסולנים: עמוס בועזסון, מנצח אורח, את הצ'לן אולג סטולפנר, את הזמרת נדיה קוצ'ר ואת הפסנתרן והמעבד קובי ליליאן.

הקונצרט ילווה באנימציה מקורית מאת המחלקה לתקשורת חזותית ויצו חיפה.

כמו כן, בשעה 19:30 יתקיים בפואייה שיח קונצרט עם המלחין יוסף ברדנשווילי.

בתכנית הקונצרט:

באך, פרלוד מס' 1

בטהובן, יצורי פרומיתאוס

ברנדשווילי, אלגיה למתרים

ברדנשוולי  רגעים מוסיקליים למרימבה וכלי הקשה.
שירי עם גאורגים– שירה: נדיה קוצ'ר

 

" " Classical Revolution במסגרת הסדרה הפופולרית

Classical Revolution, הינה סדרה בת 3 קונצרטים אותה הגה ויזם המנצח ואמן כלי ההקשה חן צימבליסטה ומתקיימת זו העונה השלישית. צימבליסטה מנצח על הרכב סמפוני ומפגיש את הקהל עם מוסיקה קלאסית מוכרת וידועה לצד מוסיקה פופולרית איכותית בהגשה וברוח חדשים. הערב כולל הרצאה מקדימה ובירה על חשבון הבית.

המנצח ואמן כלי ההקשה חן צימבליסטה משמש כיום כמנצח ומנהל מוסיקלי זו העונה השלישית, בשתי סדרות מוסיקה עם הסמפונית ירושלים ובסדרה עם הסינפונייטה באר שבע, שם גם משמש כמנצח אורח קבוע. בשנה האחרונה הוזמן לנצח על תזמורת קייב ועל הקאמרית של טיביליסי (גאורגיה) ובארץ הוזמן לנצח השנה גם על התזמורת הסמפונית חיפה, ותזמורת סימפונט רעננה. בנוסף, כנקשן ואמן מרימבה, לחן רפרטואר עשיר ומגוון עם רביעיות מיתרים וכן מופע סולו חדש, בעקבות השקת הדיסק LEVITATIONזוכה פרס IMA לשנת 2013. הקים ויזם ב2016 את "המפעל למוסיקה של צימבליסטה" הכולל את פסטיבל המוסיקה בתפן ואת פסטיבל המוסיקה שיפתח לראשונה בדצמבר ביישוב עומר.

 

הקונצרט יתקיים ביום חמישי, 3 בנובמבר בשעה: 20:00 באולם הנרי קראון בתיאטרון ירושלים.
שיח קונצרט יתקיים בפואייה בשעה: 19:30.

מחיר קונצרט: 155-175 ₪

טל' להזמנת כרטיסים: 1-700-70-4000

מודעות פרסומת