תגיות

,

מופע חדש בסדרה "תן למלים לעשות בך"  

מבית היוצר של  מדיטק חולון: 

בעד, ובעיקר נגד

שירי מחאה

ח.נ. ביאליק, אורי צבי גרינברג, מאיר ויזלטיר, נתן אלתרמן, ארז ביטון, אגי משעול, אריה סיון, ברטולד ברכט, בוב דילן, מיכה שטרית, מאיר אריאל, סיגל בן יאיר, מירי בן שמחון, שלום חנוך, ענבל פרלמוטר, המשוררת רחל, אלכסנדר פן

בהשתתפות: קרן טננבאום, קרן טפרברג, יהלי סובול, קרני פוסטל, ערן צור, נסים קלדרון, אסף רוט, שלומי שבן

ניהול מוסיקלי: ערן צור

יום שישי 11/11/16 בשעה 12:00

מדיטק חולון

                             

"אני", כתב אלכסנדר פן, "ממצה את כולי במילה אחת: "נגד". אלמנט המחאה ליווה את השירה מראשיתה וקולו של המשורר הלוקח לעצמו את הזכות הגדולה להגיד לא הוא גורם מרכזי בתרבות.

במופע חדש של הסדרה המצליחה "תן למילים לעשות בך" במדיטק חולון –  "בעד, ובעיקר נגד. שירי מחאה" יוגשו לקהל שירי מחאה בנושאים שונים: מחאה על עוני, מחאה על הרג, מחאה נשית, מחאה מזרחית, מחאה שמאלית, מחאה ימנית. ועוד אלכסנדר פן: "הילחמו בעד הנגד".

המשתתפים במופע – קרן טננבאום, קרן טפרברג, יהלי סובול, קרני פוסטל, ערן צור, נסים קלדרון, אסף רוט, שלומי שבן, ילחינו ויקריאו לקהל משירת המחאה של ח.נ. ביאליק, אורי צבי גרינברג, מאיר ויזלטיר, נתן אלתרמן, ארז ביטון, אגי משעול, אריה סיון, ברטולד ברכט, בוב דילן, מיכה שטרית, מאיר אריאל, סיגל בן יאיר, מירי בן שמחון, שלום חנוך, ענבל פרלמוטר, המשוררת רחל, אלכסנדר פן.

- ערן צור  קרדיט צילום יוסי שלו

– ערן צור קרדיט צילום יוסי שלו

סדרת המופעים "תן למלים לעשות בך" מתקיימת במדיטק חולון החל משנת 2007. כל מופע מהווה אנתולוגיה בימתית חיה על נושא מיוחד או עוסק בסופר/ת ומשורר/ת.

במופעים הייחודיים נפגשים על במה אחת שירה וספרות, שחקנים ומוסיקאים, סופרים, סופרות, משוררים ומשוררות ומציגים ביצועים מקוריים, לחנים חדשים לטקסטים ספרותיים על פי נושא המופע.

 

בעד , ובעיקר נגד

שירי מחאה

"תן למילים לעשות בך"

יום שישי 11.11.16 בשעה 12:00

מספר המקומות מוגבל
מדיטק חולון, שדרות גולדה מאיר 6 (מול קניון חולון)
להזמנת כרטיסים   03-5021552 ובאתר מדיטק חולון
מחיר כרטיס: 90 ₪;

הנחה לאזרחים ותיקים, תושבי חולון וקבוצות

 

מודעות פרסומת