אריה הספריה, חתול תעלול, מלכת השלג, ילדי בית העץ ובן המלך והעני

הבחירה האיכותית לילדים ולהורים:

בילוי משפחתי בחנוכה עם מבחר ההצגות של תיאטרון המדיטק

תיאטרון המדיטק זוכה 42 פרסי הבמה לילדים ולנוער

31-26 בדצמבר 2016

בחנוכה הקרוב מציע תיאטרון המדיטק בחולון – את הבחירה האיכותית לבילוי משפחתי עם הילדים עם מבחר הצגות שזכו לשבחי הביקורות והקהל, הצגות עטורות פרסים, שהקו המחבר ביניהן הוא הנאה לילדים ולהורים ורמת הפקה בלתי מתפשרת.

במהלך החג יועלו ההצגות והמופעים הבאים:

אריה הספריה ההצגה היא זוכת פרס הכוריאוגרפיה וציון לשבח על משחק ותלבושות לשנת 2015 זהו מחזה מוסיקלי מאת אלי ביז'אווי על פי ספרה של סופרת הילדים המפורסמת מישל קנודסן המוסיקה של רן בגנו.

בספריה ישנם ספרים. וגם כללים מאוד ברורים: אסור לצעוק. אסור לרוץ. אסור גם 'אוכל ושתיה'. אך מה קורה כשיום אחד נכנס אריה לספריה? הוא לא שואג או משתולל, ובניגוד לציפיות הוא מצטרף לשעת סיפור ומאבק כונניות…לא לכולם זה מסתדר, זה הרי לא 'לפי הספר'  אריה? בספריה? – זה לגמרי לא בסדר!)עוד יתגלה שעל כללים חשוב לשמור, אבל לא רק: חשוב מאוד גם, פה ושם, לנער מהם אבק.  (שני 26.12.16 בשעה 10:30, מחיר: 75 ₪. לגילאי 4 ומעלה).

 

צילום: בני גם זו לטובה

צילום: בני גם זו לטובה

בן המלך והעני – על פי ספרו הקלאסי של מרק טווין שביימה ועיבדה צביה הוברמן.  ההצגה מספרת על טום ואדוארד- שני ילדים הגדלים במקומות שונים שיום אחד הם נפגשים במקרה, ומגלים כי הם דומים באופן מפתיע זה לזה.  הם מחליטים להחליף ביניהם בגדים וגם תפקידים. אף אחד מהם לא מעלה בדעתו מה מצפה לו. מכאן מתחילה שרשרת אירועים שחלקם משעשעים וחלקם מרגשים. (לגילאי 5 – 9, שלישי 27.12.16 בשעה 10:30, מחיר: 75 ₪).

ילדי בית העץ  על־פי ספרו של רן כהן אהרונוב למחזה של נועה לזר-קינן ובבימויו של נועם שמואל. המחזה משלב לחנים של יאיא כהן אהרונוב. ההצגה מספרת על אבא של ערן שבנה את בית העץ עוד כשהיה בגן חובה ומאז זה הבית שלו ושל חבריו. מעבר לגבעה הולכת ונבנית השכונה החדשה, ובקרוב יסללו אליה כביש. לשם כך עומדים לכרות את חורשת האלונים ואיתה גם את עץ האלון של ילדי בית העץ. החבורה נאבקת על הצלת החורשה ובית העץ! (לגילאי 8 ומעלה, רביעי 28.12.16 בשעה 10:30, 12:30, מחיר: 75 ₪).

חתול תעלול על פי ספרו של ד"ר סוס, מחזה שהופק במקור על ידי התיאטרון הלאומי הבריטי בעיבוד ובימוי מקורי של  קטי מיטשל. (ההפקה מוצגת בזיכיון ג'וזף ווינברגר בע"מ, בשם התיאטרון המוסיקלי הבינלאומי של ניו יורק).  ביים את המחזה רוני פינקוביץ' לתרגום של לאה נאור.

מי לא שמע על חתול תעלול? ביום אחד גשום, כשטלי ואני נשארנו בבית לבד, משתגעים משעמום, הוא הופיע פתאום, כך משום מקום! והפך את היום המשעמם ליום מלא הפתעות, יום עם המון תעלולים והמצאות, הוא הביא עוד חברים ושיחקנו המון, אבל אני לא כל כך בטוח אם זה היה באמת או רק בדמיון……(לגילאי 3 ומעלה, חמישי 29.12.16 בשעה 10:30, 12:30, מחיר: 75 ₪)

קרדיט בני גם זו לטובה

קרדיט בני גם זו לטובה

מלכת השלג– על פי האגדה הקלאסית של הנס כריסטיאן אנדרסן בעיבוד למחזה של עידו ריקלין ובבימויו של רפי ניב. הצגה על מסעה המופלא של גרדה אל ארמון הקרח בקצה הצפון. בין גנים וארמונות, בקרב אצילים ושודדים, עם ציפורי- בר ואיילי-צפון – אין מקום רחוק מדי, ואין מכשול קשה מדי בדרכה של גרדה להשיב לעצמה את קאי, ולהחזיר לעולם את האמונה והאהבה. (לגילאי 12-7 שבת 31.12.16 בשעה 10:30, מחיר: 75 ₪).

 

חנוכה 2016 במדיטק חולון

31-26 בדצמבר 2016

תיאטרון המדיטק, חולון, שד' גולדה מאיר 6 (מול קניון חולון)

טל' לרכישת כרטיסים: 03-5021552

http://www.mediatheque.org.il

חפשו "תיאטרון המדיטק" בפייסבוק

facebook.com/theatre4children

 

מודעות פרסומת