תגיות

 

גלריית החווה בחולון מציגה:

תערוכת יחיד של המעצב והאמן יצחק מבורך:

לתפוס צבע

אוצרת: שרי גרוס – הרטמן

** התערוכה מוצגת במסגרת העונה הישראלית לעיצוב בחולון**

24/12/16 – 4/2/17

 

"לתפוס צבע" הינה תערוכת יחיד חדשה של המעצב והאמן איציק מבורך שתוצג בגלריית החווה בחולון החל ה 24/12/16 ועד ה 4/2/17 במסגרת העונה הישראלית לעיצוב בעיר.

במסגרת התערוכה, המבקשת להתחקות אחר קו התפר שבין עיצוב לאמנות והחיבור שביניהם, יוצגו סדרת רדי מייד בגדלים שונים של אובייקטים מסורתיים מעולם האמנות – מכחולים משומשים כשהם תקועים בתוך כתמי צבע, דבוקים לשפופרות או בתוך שאריות ברונזה. בחלקה האחר של התערוכה, תוצג סדרה של שלוש עבודות וידאו ארט חדשניות ( SMART Slow Motion Art ), המושקות כאן לראשונה ומוקרנות על גבי מסכי טלוויזיה- שמסגרותיהם מוצפנות בתוך מסגרות ציור.

מבורך החוקר בעשר השנים האחרונות, את עצם קיומו של קו גבול בין עולם האמנות לעולם העיצוב מציין כי היכולת ליצור משמעות שונה או נוספת לאובייקטים ברגע שמציגים אותם במקום או מחוץ להקשרם "הטבעי" היא מרגשת ומעצימה אותם: "ואת זה אני עושה לכלי העבודה שלי: המכחולים, השפופרות, כתמי הצבע, והמודלים ש'לכאורה' שייכים ל'כובע' הצייר/הפסל שבי. אני בהחלט רואה את הקפאת הרגע/הפעילות של כל כלי או חומר גלם אצלי בסטודיו כשלב מכונן המקבל משמעות חדשה וייחודיות משל עצמו כאובייקט מעוצב בשנית המוצג בהקשר פיסולי".

איציק מבורך (44) יליד תל אביב, בוגר מכון אבני לאומנות ועיצוב, התמחות בציור, פיסול, צילום ועיצוב רב תחומי . משנת 1999 מנהל סטודיו עצמאי המתמחה בפרויקטים בציור, פיסול,  עיצוב פנים, רהוט, תפאורה, מוצרי צריכה ועיצוב תעשייתי . הציג תערוכות יחיד וכן תערוכות קבוצתיות.

 

 

לתפוס צבע/ איציק מבורך

הפתיחה: שבת, 24/12 בשעה 11:00

 

גלריית החווה בחולון
רח' הנחושת פינת רח' המלאכה, א.ת חולון

טלפון: 035596590

 

שעות פעילות הגלריה:

 

יום שני:     13:00-16:00
יום שישי:   10:00-14:00
יום שבת:   10:00-14:00

 

הכניסה בחינם!