תגיות

לראשונה, קו-פרודוקציה ישראל – ספרד
עידו תדמור ודניאל אבראו
"
MEN2": ערב מיוחד המורכב משלוש יצירות
בשבוע המחול הבינלאומי 2016
הערב ייערך ביום שלישי, 6/12/2016, בשעה 19:30
באולם הקרנף, מרכז מחול שלם, בית קנדה,
רח' שבטי ישראל 22, ירושלים

היוצר, הכוריאוגרף והרקדן עידו תדמור (ישראל) והרקדן והיוצר הספרדי דניאל אבראו יעלו במסגרת
שבוע המחול הבינלאומי 2016 ערב משותף בשם "MEN2" אשר במסגרתו יציגו 3 יצירות: סולו של עידו תדמור "2.0" ליצירת הכוריאוגרף איבן פולינקלה, וסולו של דניאל אבראו – שניהם בבכורה ישראלית (ביום ג', 6/12, שעה 19:30)  וכן דואט שלהם ליצירתו של  תדמור  HA-E 4-2 (בשעה 21:00).  זו הפעם הראשונה שאבראו משתף פעולה עם יוצר ישראלי.  הפרויקט נתמך על ידי שגרירות ספרד ושגרירות ישראל בספרד.

עידו תדמור ודניאל אבראו. צלם מרכוס גונזלס 22

עידו תדמור ודניאל אבראו. צלם מרכוס גונזלס 22

בבכורת יצירות הערב 2MEN  תמונות נעות ואימג׳ים פואטיים על דמות גבר,  העוסקים בשאלת מהות הכוח והמעמד שלו. שני אנשים, שתי תרבויות האחד באוויר, השני על הקרקע.  בנוסף, המופע HA-E 4-2  זוכה לנקודת מבט  מרגשת ואחרת בעיבוד מחודש.

עידו תדמור מוסיף: "אני מתרגש מהיצירה המשותפת על דניאל אבראו, כוריאוגרף מוערך וקולגה איתו רציתי לשתף פעולה כבר שנים.  ההתרגשות לקראת הערב המשותף גדולה ביותר בייחוד לאחר סיבוב הופעות אשר סיימנו בימים אלה בספרד.  בערב זה בו אנו נופיע זה לצד זה, ביחד ולחוד וזו עבורי חוויה מרתקת".

עידו תדמור ודניאל אבראו. צלם מרכוס גונזלס

עידו תדמור ודניאל אבראו. צלם מרכוס גונזלס

תדמור ואבראו יציגו את מופעיהם  בבכורה ישראלית במסגרת שבוע המחול הבינלאומי בירושלים זאת לאחר ששבו בימים אלה מסיבוב הופעות בספרד ובכורה עולמית במדריד.
מוסיקה: Monteverdi, Bach
תלבושות:Cía  Daniel Abreu
תאורה: IRENE CANTERO
משך המופע: 50 דקות
הערב המשותף יהווה את שיאו של שבוע המחול הבינלאומי המתקיים זו השנה הרביעית במרכז מחול שלם בירושלים.  למעלה מ-100 אמנים, יוצרים ומנהלי מרכזי מחול ופסטיבלים מהעולם יגיעו לפסטיבל במטרה לקדם את ירושלים כמרחב מחול בינלאומי ולייצא תרבות ישראלית איכותית ועכשווית למיטב הפסטיבלים הבינלאומיים בתחום המחול.

פרטים נוספים וכרטיסים  באתר www.macholshalem.org.il  או במייל:  k.macholshalem@gmail.com    או במספר 053-3358210

מודעות פרסומת