תגיות

, , ,

dscn7372

לאחרונה התנסיתי בגרנולה אורגנית חדשה של חברת רפאל'ס, המתמחה בייצור ושיווק של מוצרי מזון טבעי, גרנולה וחטיפי דגנים, משיקה סדרת מוצרים חדשה על טהרת הרכיבים טבעיים: גרנולה אורגנית "גרנולה רפאל" – תערובות גרנולה אורגניות בטעמים ייחודיים, אגוזים זרעים ופירות, חלוה תמרים ושקדים וללא סוכר אגוזים ופירות. 

מבין המוצרים טעמתי גרנולה אורגנית ללא תוספת סוכר, בתוספת זרעים ופירות יבשים. לטעמי ודעתי שיבולת השועל כמו אולי גם הפיצוחים אינם קלויים. המרקם לא היה חביב עלי, גם לא בהכנסה של כף ליוגורט שלי.

הגרנולה השניה שטעמתי הייתה יותר חביבה גרנולה אורגנית בתוספת חלבה ותמרים, זו גם סירופ סוכר קנים אורגני היא קצת יותר קריספית , אני לא בטוח שהיא קלויה אבל היא טעימה וחביבה יותר.

ברור שעם הטרנד של ללא סוכר  מדובר במוצרים בריאים , 407 קלוריות ל 100 גרם בגרנולה ללא סוכר לעומת 452 קלוריות בגרנולה עם סירופ סוכר קנים אורגני.

כל תערובת תשווק באריזת נוחות בגדלים 300 גרם ו-800 גרם, מגשיות שקופות לשמירה על הטריות ולנוחות מקסימלית בפתיחה וסגירה לשימוש חוזר. סדרת הגרנולה האורגנית החדשה של רפאל'ס תימכר בבתי הטבע, רשתות המזון ורשת שופרסל ברחבי הארץ.

לדברי רפאל ממבר, מנהל המכירות והשיווק ברפאל'ס, מדובר במהלך המותאם למגמה ההולכת ומתחזקת של ביקוש למוצרים אורגניים טבעיים ובקידום החזון של המפעל. "עם פתיחתו של המפעל לפני כשמונה שנים החלטנו על ייצור של מזון בריא, הכי קרוב לצורתו בטבע והפכנו להיות המפעל הראשון לייצור גרנולה אורגנית בישראל. בהמשך התחלנו לייצר גרנולה מרכיבים טבעיים שהיו זולים משמעותית מהאורגנים, וכיום אנחנו משיקים סדרה אורגנית חדשה, לאחר שהצלחנו לגשר בין האיכות למחירים נוחים לצרכן".

מחיר מומלץ לצרכן: כ- 19.90 ש"ח לאריזת 300 גרם; כ- 29.90 ש"ח לאריזת 800 גרם.

כשר פרווה בהשגחת חוג חתם סופר ובכשרות הרבנות המקומית כפר תבור.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות.

הערה נכון שהאריזות חדשות ואטומות אבל לפתוח אותן צריךפורץ כספות או שתוותרו על הציפורניים

מודעות פרסומת