"בניחוח צרפתי"
קונצרט מספר 8- סימפונט רעננה
מנצח: יובל צורן
סולנים: רויטל חכמוב (פסנתר) ונתאי צרי (כינור)
הקונצרט יתקיים במשכן למוסיקה ואומנויות, רחוב הפלמ"ח 2א רעננה בתאריכים:
מוצ"ש 1.4 בשעה 21:00
יום א 2.4 בשעה 20:30
בתכנית:

פורה: סוויטת מאסק וברגמסק,לתזמורת אופ. 112

מוצרט: קונצ'רטו מס' 21, לפסנתר ולתזמורת, ק. 467 

סן-סאנס: מבוא ורונדו קפריצ'יוזו לכינור ותזמורת, אופ . 28

ביזה: סימפוניה מס. 1 בדו  מז'ור 

הכנר ניתאי צרי ואחותו הויולנית כרמית החלו את דרכם המוסיקלית בבית.                    אביהם, צבי צרי, איש חינוך מוסיקלי ותיק שהעמיד תלמידים רבים  וגידל משפחת מוסיקאים מפוארת (בניו, הצ'לן הלל צרי ואחיו הכנר נתאי, ובנותיו – הפסנתרנית רות צרי והכנרת כרמית צרי).

נתאי צרי מרבה להופיע כסולן עם תזמורות רבות בארץ ובעולם, בשיתופי פעולה רבים בתחום המוסיקה הקאמרית, וכמבצע עתיר ניסיון של מוסיקה בת זמננו, זאת לצד פעילותו בתחום הבארוק. מספר רב של יצירות מאת מלחינים ישראליים נכתבו עבורו והוקדשו לו. כיום מכהן כנר ראשי בתזמורת סימפונט רעננה.

 

הכנרת כרמית צרי, החלה את לימודי הכינור אצל רמי שבלוב ולאחר מכן אצל יאיר קלס. בהיותה בת חמש-עשרה, נסעה בהמלצתם של אייזיק שטרן ואלכסנדר שניידר ללמוד במכון קרטיס בפילדלפיה אצל איוון גלמיאן, חיימה לארדו, פליקס גלימיר וארנולד שטיינהארט.

זוכת פרסים בינלאומיים חשובים בהם הפרס היוקרתי על שם לבנטריט, פרס התחרות הבינלאומית פרו – מוזיצ'יס וכן פרס התחרות הבינלאומית ע"ש נאומברג בניו יורק, כרמית צרי הופיעה כסולנית עם תזמורות רבות וחשובות בהן הפילהרמונית של ניו-יורק, תזמורת פילדלפיה, הפילהרמונית של רוצ'סטר כמו גם עם תזמורות אחרות באירופה ובאסיה.