תגיות

, ,

 

חגיגה בארוקית עם שבעה סולנים מהמובילים בישראל
6-7 ליוני  בשעה 20:30, במוזיאון תל אביב

 

מסיבארוק עם התזמורת הקאמרית הישראלית. חגיגה של באך וטלמן עם דודו כרמל (אבוב), חזי ניר (קרן), אלינא גורביץ (כינור), שלו עד אל (צ'מבלו) ו-כריסטיאנה יהודין-פטרסיים (חליל צד), בניצוחו של המנהל המוזיקלי, אריאל צוקרמן. ב6-7 ליוני 2017 במוזיאון תל אביב.

אריאל צוקרמן חליל

 

קונצרט רב סולנים, עם סולנים מהבולטים בתחומיהם בארץ, ביניהם: אריאל צוקרמן, מנהל מוזיקלי ומנצח ראשי של התזמורת הקאמרית הישראלית, הוא גם חלילן בולט שהופיע עם התזמורות המובילות בעולם בקונצרט האחרון שלו עם התזמורת באולם ליסנסקי המפואר בזגרב, ניגן את יצירתו של עדן פרטוש בעודו מנצח על התזמורת.

שלו עד-אל המנהל מוזיקלי ומנצח ראשי של תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית ואבובן מוכשר. חבר בסולני סטרדיבריוס של הפלהרמונית של ברלין ואיל גרדלינו הבלגית, כמו כן מנהל מוזיקלי של אקדמיה דניאל ומקהלת באך של אוסלו. חזי ניר. ב-1993 ייסד את אנסמבל "The Israeli woodwind quintet", עמו הופיע בפסטיבלים בשוויץ, גרמניה, ארה"ב וקנדה. ב-2010 הצטרף לאנסמבל האמריקאי "Concertante", המופיע ברחבי ארה"ב.

חזי ניר, צלם מקסים ריידר3

דוד כרמל משמש כנגן אבוב ראשי בתזמורת הפילהרמונית הישראלית. כמו-כן, הופיע כסולן עם תזמורת הפסטיבל של בודפשט בניצוח איוואן פישר, אליהם הצטרף כאבובן אורח מאז 1998, מלמד באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים ובבית הספר הגבוה למוזיקה ע"ש בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל-אביב.

 

משתתפים:

אריאל צוקרמן: מנצח וחליל
שלו עד-אל: צ'מבלו
דוד כרמל: אבוב
אלינא גורביץ: כינור
כריסטיאנה יהודין-פטרסיים: חליל צד
חזי ניר: קרן
אנדרס סנצ'ס: קרן
בר צמח: קרן

 

בתוכנית:
י. ס. באך: קונצ'רטו לצ'מבלו (מבוסס על הברנדנבורגי מס' 4)
ג. מ. לקלייר: קונצ'רטו לאבוב, אופ 7
ג. פ. טלמן: קונצ'רטו לכינור ושלוש קרנות
ג. פ. טלמן: קונצ'רטו לחלילית וחליל
א. ויואלדי: סינפוניה "אל סנטו ספולקרו"
י. ס. באך: קונצ'רטו ברנדנבורגי מס' 5

 

 

מוזיאון תל אביב לאמנות, אולם רקנאטי

6 ו-7 ביוני 2017, 20:30

100-185 ₪

לרכישת כרטיסים: http://tickets.ico.co.il

טלפון: 03-5188845