תגיות

שלושה חודשים מרוכזים עם 12 להקות אורחות מרחבי העולם ב-28 מופעים ו37 להקות ואמנים מישראל עם 7  בכורות ישראליות

מחול עכשווי עשיר עם עבודות שנעות בין אמירה פוליטית נוקבת ואקטואלית, להתבוננות פנימה אל עולם המחול תוך הרהור על מקומה ותפקידה של התרבות בחברה

להקת Knoname Artist (גרמניה), להקת בייג'ינג דאנס (סין), שרה קאלרו (ספרד), להקת המחול העכשווית מהונג קונג ( הונג קונג) , להקת בית האופרה מאיסטנבול ( טורקיה) , להקת פשה ( הונגריה) ,להקת ת'ור(בלגיה), גוטייה דאנס/תיאטרון מחול שטוטגרט (גרמניה), הלנה ולדמן (גרמניה), פרויקט Age On Stage המארח את טליה פז (שבדיה-ישראל), תיאטרון מחול זיאנג-לאנג ( סין)  בלט קייב (אוקרינה)

להקת המחול בת שבע,  אנסמבל בת שבע ,להקת המחול הקיבוצית, להקת המחול ענבל פינטו אבשלום פולק, להקת קמע, להקת בלט ירושלים, להקת קומפס, יסמין גודר, דפי אלטבב ונינו משה, מיכל ברט, סילביה דוראן , להקת סאלי אן פרידלנד, אבי קייזר וסרגיו אנטונינו, להקת רמנגאר,   להקת פלמנקו נטורל, יוסי ברג ועודד גרף, טורקיז וארגמן , אור מרין ועוד,

2 באוגוסט- 31 באוקטובר

מרכז סוזן דלל

מרכז סוזן דלל יקיים בתאריכים 2 באוגוסט עד ה-31 באוקטובר, את אירועי "תל אביב דאנס" 2017  שיארחו 12 מופעים מגרמניה, סין, הונגריה, ספרד, טורקיה, בלגיה ,שבדיה,אוקראינה, לצד 15 בכורות עולמיות ומופעים חדשים של יוצרים ישראליים הפועלים בארץ ובחו"ל.

לדברי יאיר ורדי מנכ"ל סוזן דלל:" תל אביב דאנס 2017 מציע לקהל תכנית  מורחבת ועשירה, המאפשרת לחובבי המחול בישראל לטעום ולחוות במשך שלושה חודשים מרוכזים, בכורות בינלאומיות של יוצרים בולטים בסצנת המחול העולמית והישראלית. התוכנית מייצגת מחול עכשווי עשיר עם עבודות שנעות בין אמירה פוליטית נוקבת ואקטואלית, להתבוננות פנימה אל עולם המחול תוך הרהור על מקומה ותפקידה של התרבות בחברה. לצד יצירות פואטיות, שחושפות מגוון רחב של סגנונות, עולמות ותרבויות, מציע "תל אביב דאנס"  מבט רחב ומעודכן על שדה העשייה המחולית בארץ ובעולם. הוא מוסיף: "רקחנו פסיפס עשיר המכוון זרקור אל יוצרים מובילים ומשפיעים, בעלי טביעת אצבע ושפה מחולית ייחודית משלהם, כוריאוגרפים מחוללי שינוי בעלי אג'נדה אמנותית מובהקת, שזוכים לתהודה ולהערכה עולמית.  המחול נחשף כעשייה אמנותית שמציפה מצוקות חברתיות שנמצאות על סדר היום העולמי ונושאים אוניברסאליים על זמניים. דיאלוגים תנועתיים המחברים בין שפות מחול שונות  מאפשרים הצצה אל "האחר" – אינדיבידואלים ותרבויות – ומקפלים בתוכם מחשבה על תרבות ויצירה אמנותית ככלי מגשר. העבודות נוגעות בשאלות מהותיות שנעות מהפרטי אל הגלובאלי ומהמיקרו אל המקרו: כאוס כמצב קיומי, השפעות של חיי גלות ופליטות על מציאות החיים העכשווית, גבולות והגבלות, שימור המסורת מול היצר המניע להתחדשות, השפעת היצירה על הנפש ופרויקט בינלאומי מיוחד שמערער על 'חיי המדף' הקצרים של רקדנים מבצעים ויוצר תנועה שהיא קריאה פעילה לשינוי".

הבמה הבינלאומית של תל אביב דאנס תארח את המופעים הבאים (על פי סדר הופעתם) כאשר בסוף כל מופע תתקיים שיחה עם היוצר/ים:

DUST – להקת kNoname Artist ביצירה של רודריק ג'ורג' -הרכב גברי של ארבעה רקדנים המפתיע בשילוב מתעתע בין היצירתיות והגמישות של ההיפ-הופ, לבין הקשיחות המובנית של הבלט הקלאסי. הלהקה הוקמה בברלין בשנת 2015 על ידי הרקדן והכוריאוגרף, רודריק ג'ורג', לשעבר סולן להקת המחול האמריקנית, "סידר לייק". ג'ורג' משלב מסורות ותרבויות שונות בין הרוח הלוחמנית והמהות האורבאנית של ההיפ-הופ לבין טקסי החיזור והקווים האלגנטיים הנוקשים של הבלט הקלאסי. את העבודה מלווה מוזיקה של צמד התקליטנים SAD, ששובר את "הרשמיות" שבקונצרט מחול ומשווה למופע תחושה של מועדון לילה אורבאני. (7-9 באוגוסט).

"כרמן" לכוריאוגרפיה של בלזה וינסנצ'ה בביצוע להקת הבלט העכשוי  פצ מהונגריה. גרסה עכשווית לדרמה הקלאסית, עשירה בדימויים מלאי חיים, אקרובטיקה, תפאורה מקורית וצבעים עזים. היצירה מבוצעת על ידי 16 רקדנים ומוצגת בתעוזה קיצונית המביאה הסתכלות אחרת לסיפור הידוע בתוספת של אלמנטים עממיים ושונים מהמקובל. (10 באוגוסט).

חץ קר/ משחק גו – להקת בייג'ין דאנס ביצירתם של לי האן-ז'ונג ומא בו. בייג'ין דאנס / LDTX. להקת המחול המודרני המקצועית הסינית הראשונה הפועלת כלהקה עצמאית שאינה ממשלתית, הוקמה בשנת 2005 על ידי ווילי טסאו ולי האן-ז'ונג, שתיים מהדמויות המרכזיות והמשפיעות בתחום המחול העכשווי בסין. שם הלהקה הוא ראשי התיבות של המימרה הסינית: "רעם שמרעיד את היקום". רקדני הלהקה, בעלי טכניקה מעולה, מנווטים בין רגעים של סנכרון מעורר השתהות לבין כאוס. הערב עשיר בדימויים מהתרבות הסינית ומציג מטפורה פואטית למשחק החיים. ("עבודה בעלת משמעות תרבותית עמוקה. מעשה אמנות נשגב שהולם בך". Dance Magazine China)). (12 באוגוסט- 2 מופעים).

BeijingDance – Cold Arrow by Zhang Heping

"יומן מסעות" לכוריאוגרפיה של ביהן מרפי בביצוע תיאטרון המחול והאופרה  של איסטנבול .להקת המחול המודרני הממוסדת היחידה בתורכיה, המציגה יצירות חדשות ברחבי העולם ומתמקדת בהגברת המודעות החברתית לאמנויות הבמה כמדיום לשינוי תרבותי ואחריות חברתית. היצירה מציינת 400 שנה לכתביו של אווליה צ'לבי, מגלה הארצות העות'מאני שסייר לאורכה ולרוחבה של האימפריה העות'מנית והארצות השכנות במשך 40 שנה ותעד את המסע ביומן. היצירה נעה בין מסעותיו הגיאוגרפיים של צ'לבי ובין מסע החיפוש הנפשי של הסופרת התורכיה העכשווית אליף שאפאק. העבר וההווה נשזרים יחד לאורך ההיסטוריה של העם התורכי הנודד ואהבתם של התורכים למסעות בכלל. זהו ביקורה השני של הלהקה בישראל ובמרכז. ( 18-19 באוגוסט).

"Petisa Loca" – להקת שרה קאלרו – דיוות הפלמנקו חוזרת למרכז סוזן דלל עם יצירה חדשה שנוצרה בהשראת גל ההגירה הגדול מספרד של אמצע המאה ה-20' ומספרת, בתוך כך, את סיפור הנשים המהגרות על אי-הודאות, הפחדים והתקוות שמציפים ועל העולמות החדשים שממתינים כהבטחה מהולה באיום. את העבודה מלווים חמה קבאיירו מזמרות הפלמנקו המוערכות בספרד והגיטריסט חוזה אלמרצ'ה. (24-25 באוגוסט).

"בין הרוחות" קבוצת המחול המודרני העירונית מהונג קונג.  חגיגה אפית סוחפת, שמורכבת ממיטב קטעי המחול מרפרטואר הלהקה הפועלת מזה כארבעה עשורים תחת ניהולו האמנותי של ווילי טסאו. שש היצירות שמרכיבות את הערב מושפעות מהרומן "חלום על החדר האדום", מהקנון של הספרות הסינית, המתאר את התככים והאינטריגות שהובילו לעליית ולנפילת שושלת קינג ומיצירת המופת "הגלגול" של פרנץ קפקא. ("להקה המשקפת את היצירה העכשווית רבת הפנים והדינמית של הונג קונג" (Dance information – china) (28-30 באוגוסט).

"נשמה בוערת" – להקת תור ביצירתו של תיירי סמיטס . אחד עשר רקדנים גברים במצב של עירום מתמשך – החושף מבני גוף ומוצאים שונים – משליכים את עצמם אל הנשמה הבוערת. היצירה מתפתחת דרך צלילים וסביבות אורגניות והרקדנים עושים שימוש בגופם, נשימותיהם וקולם. הריקוד מתעצם בקרשנדו ונוגע בגבולות הטראנס.המטרה: להגיע לשיא רגשי משותף ואינטנסיבי ולשחרור מכבלים ומעול הקיום בהווה.

יצירותיו של סמיטס, מעמודי התווך של סצנת המחול הבלגית, נעות בין קווים עכשוויים מפוכחים לאסתטיקת פופ מוזרה ולעתים פרובוקטיבית והן נתפשות כשנויות במחלוקת. הוא בוחן את יחסינו עם הגוף כמושא של תשוקה והנאה שמקפל בתוכו סופיות. "הגוף הוא מרחב פוליטי. הטריטוריה החופשית היחידה שנותר לנו" (תיירי סמיטס).(13-14, 18-19 באוקטובר)

גוטייה דאנס // תיאטרון מחול שטוטגרט בערב רפרטואר מיצירותיהם של אריק גוטייה, נאצ'ו דואטו, אלחנדרו סרודו, איציק גלילי ,יוהנן אינגר, אנדוניס פוניאדקיס ונדב צלנר . להקת המחול הצעירה והדינמית של הרקדן, הכוריאוגרף והמוזיקאי, אריק גוטייה, מציגה רפרטואר מגוון ורחב של סגנונות עם יצירות מחול עכשוויות של כוריאוגרפים עכשוויים הפועלים בעולם. הלהקה, שחוגגת עשור, מיצבה את עצמה במהירות כאחת הבולטות בסצנת המחול הגרמנית והפכה למותג בינלאומי.

היצירות בערב זה: 'בלט 102', מאת גוטייה-סאטירה על 102 התנוחות של הפה דה דה הקלאסי. Violoncello  מאת נאצ'ו דואטו, היא יצירה העוסקת בחייו של יוהן סבסטיאן באך ומדמיינת אותו מנגן על שותפו לריקוד בעזרת  קשת, כאילו היו צ'לו; ו-Now and Now של ג'ון אינגר חוקרת את השלבים השונים של האהבה לאורך שנים רבות. Streams מאת הכוריאוגרף היווני אנדוניס פוניאדיקיס, היא יצירה המגלמת את הכאוס והסדר בהם גופות הרקדנים יוצרים מבנים משתנים. Pacopepedluto  של אלחנדרו סרודו המורכבת משלושה סולואים, הרקדנים לבושים אך ורק בחגורות   גוף, כשהם

רוקדים לצלילים משיריו של "המלך המגניב", דין  מרטין. הערב כולל גם קטעים מיצירותיהם של הכוריאוגרפים הישראלים איציק גלילי ונדב צלנר. (16-17 באוקטובר)

"דרכון טוב, דרכון רע – חוויה גבולית" יצירתה של הלנה ולדמן. הלנה ולדמן, מהכוריאוגרפיות הגרמניות המבוקשות והרלבנטיות ביותר מבחינה פוליטית, מגיעה למרכז סוזן דלל עם עבודתה החדשה שעוסקת בנושא גבולות.

מרכז היצירה ניצבת חומה של אנשים שמפרידה בין קבוצות שונות – רקדנים ואקרובטים, בוני קירות וצופים, מקומיים וזרים. למרות שהבמה מאחדת אותם, מתעוררים מחנות שונים וחזיתות מתקשות. קווי תיחום אנושיים חדשים נוצרים שוב ושוב בין האנשים ובראשינו. העבודה בודקת מה באמת מסמנים הגבולות במסגרת תהליך הגלובליזציה העולמי.(21-22 אוקטובר)

במסגרת אירועי תל אביב דאנס יועלה פרויקט "ערכת הישרדות: Age On Stage" בביצוע שרלוטה אופורהולם ורפי סעדי בשני דואטים:  "היפה והחיה" של מרטין האריג ו"מגדלור" של שרון פרידמן  ועבודת סולו מאת מיכאל גטמן עם טליה פז כרקדנית אורחת.

זהו פרויקט שיזמה הרקדנית השבדית, שרלוטה אופורהולם, המעלה שאלות בנוגע לגיל ולגוף בתחום המחול, באמצעות הצגת יצירות בינלאומיות של כוריאוגרפים ידועים, בביצוע רקדנים מעל גיל 45. במרכז סוזן דלל בתל אביב יבצעו אופורהולם והרקדן הישראלי הבינלאומי, רפי סעדי, קטעים מתוך הדואט "מגדלור" של הכוריאוגרף הישראלי שרון פרידמן ומתוך "היפה והחיה", יצירתו עטורת השבחים של הכוריאוגרף הצרפתי, מרטין האריאג שזכתה, בין היתר בפרס סקאפינו היוקרתי בתחרות הכוריאוגרפיה הבינלאומית בהאנובר. לערב תצטרף הרקדנית טליה פז בסולו מאת מיכאל גטמן. (26-27 באוקטובר)

זאו ליאנג – "קללה תה" ( סין) -מקור היצירה Tea Spell היא במקבץ של עתיקות שהתגלו במקדש עתיק – מערכות של כלים לתה שהיו שייכות לקיסר Xizong משושלת טאנג. דרך התה אנו נחשפים לסיפור מפגשיה של אישה יפהפיה (המגולמת על ידי רקדן זכר) עם איכר, שוטר ועם נזיר – כל גבר מציג גישה פסיכולוגית שונה של פיתוי, מאבק או חוסר מודעות. היצירה כוללת אסתטיקה פורצת דרך המתבטאת בתלבושות, בתפאורה, בכוריאוגרפיה ובאיפור האמנותי.(31 באוקטובר).

 

בכורות ומופעי חשיפה ישראליים

במקביל למופעים הבינלאומיים מציג "תל אביב דאנס" שורה של בכורות ומופעי חשיפה של יוצרים ולהקות ישראליות לצד אירועים מיוחדים:

ערב גאלה חגיגי לציון 20 שנה להקמתה של קומפאס, להקת הפלמנקו הישראלית בניהולה של מיכל נתן, העלאה מחודשת בבכורה עולמית של "שתיים שעשוע ורוד", יצירתה הבלתי נשכחת של יסמין גודר והפעם עם הרקדנית דור פרנק, מלהקתה של גודר, ופרנצ'סקה פוסקריני – רקדנית וכוריאוגרפית איטלקיה איתה גודר משתפת פעולה בשנים האחרונות. להקת קמע תבצע את "גנאווה" של נאצ'ו דואטו לצד יצירה חדשה של תמיר גינץ, להקת המחול הקיבוצית עם "חלב אם", יצירה חדשה של רמי באר, להקת בת שבע , הלהקה הצעירה תופיע בשלושה ערבים שונים, "עצקרח" בכורה של להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק, להקת סאלי אן פרידלנד תציג את "Anemone". מופע של שילוב כוחות מפתיע בין הלהקות רמנגאר ופלמנקו נטורל  המחבר בין סגנונות הפלמנקו השונים,  סילביה דוראן תציין 40 שנה לפתיחת סטודיו הפלמנקו הראשון בתל אביב , אבי קייזר וסרגיו אנטונינו בבכורה ליצירה "הודעה".  להקת בלט ירושלים תציג גרסה מחולית ליצירה הקלאסית "אילוף הסוררת",  מיכל ברט תציג בבכורה את "משל המערה", פלמנקו עכשווי ומקורי שיוצא מכתבי אפלטון ומתייחס לעידן הפוסט-אמת, דפי אלטבב תציג בבכורה את It's Now. It's never, יצירה חדשה שנוצרה בשיתוף עם ניני משה, להקת מחול רעננה תציג את "ג'וני", ערב עבודות של הזוג איביצה באגו ולימור זיו. טורקיז וארגמן עם הרקדן האורח אוסקר פלורס  ואלינה פיצ'רסקי וגלריית רקדניות הבטן בישראל. אוסקר גם יעביר סדרת סדנאות פתוחות לקהל לצד המופע במרכז סוזן דלל . (28 אוקטובר)

במה מיוחדת תוקדש לעבודות לילדים ולכל המשפחה בהן: "שלגיה ושבעת הגמדים" גרסה מיוחדת שיצרה מיכל נתן עבור קומפס, להקת הפלמנקו הישראלית; you make remake, מופע רב תחומי ראשון ויחיד מסוגו בעולם שיצרה רננה רז בגרסה מיוחדת לילדים.

רכישת כרטיסים 24/7 באתר המרכז

www.sdc.org.il

מרכז סוזן דלל 03-5105656

מיכל ברט- משל המערה

אולם סוזן דלל

"משל המערה", שנכתב לפני 2400 שנה על ידי אפלטון, מבטא במילים יסודות עמוקים ומרתקים בחוויה הבסיסית של תפיסת המציאות. משל זה מקבל גוף, מרחב וחיים במופע פלמנקו-מודרני של מיכל ברט, המשלב מוסיקה חיה ומקורית של גיטריסט הפלמנקו הספרדי "Jose Carillo "El Fyty.

היצירה מעלה לדיון את השאלה בדבר ה-'מציאות האמיתית' בעידן המידע הקפיטליסטי, ומשקפת היבטים שונים מחיי היום-יום של הסובייקט הכלוא בתוך נורמות חברתיות, בפולחן אישיות, במרדף אחר המעמד והממון, שעה שה-'צלליות' חולפות על הצגים מולו, והוא נושא עיניו אליהן – בעיוורון.

הכוריאוגרפיה של ברט – המבוצעת על ידה ועל ידי רקדניות האנסמבל שלה, מבטאת ברגישות, בעצמה וגם בהומור את החוויה הפיזית-מרחבית שנוצרת בין הפרטים בחברה הכבולה בשלשלאות בלתי נראות.

2.8 יום ד' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 90-100 ₪

 

סאלי אן פרידלנד- בכורה

אולם סוזן דלל

אור של מקרן יוצר דיאלוג מיוחד בין הרקדנים לבמה .

הוא מוביל את הרקדנים למצבים מלאי הומור וגורם להם לשבור מוסכמות של תנועה ושפת גוף.

3.8 יום ה' בשעה 21:00

2.9 שבת בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 110 ₪

 

להקת הפלמנקו הישראלית- חוגגים 20 שנה ליצירה

אולם סוזן דלל

להקת הפלמנקו הישראלית COMPAS בניהולה האמנותי של מיכל נתן חוגגת 20 שנות יצירה.

ערב מקורי, יצירתי, מיוחד ומרגש הכולל ממיטב רפרטואר הלהקה לאורך 20 השנים..

4.8 יום ו' בשעה 21:00

5.8 שבת בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 130-150 ₪

 

רודריק ג'ורג' (גרמניה)

אולם סוזן דלל

בווירטואוזיות טכנית מרשימה, רודריק ג'ורג',הפועל בברלין גרמניה, משלב בין הרוח הלוחמנית והמהות האורבנית של ההיפ הופ לצד טקסי החיזור והקווים האלגנטיים של הבלט, על מנת ליצור קוורטט של יופי מרהיב, חלק, שרירי ובלתי צפוי. את הקוורטט מלווה המוזיקה של צמד התקליטנים SAD, אשר שוברת את הרשמיות של קונצרט מחול ומשווה לו תחושה של מועדון אורבני.

7.8 יום ב' בשעה 21:00

8.8 יום ג' בשעה 21:00

9.8 שבת בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 189-219 ₪

 

בלט פצ (הונגריה) בשיתוף פסטיבל כרמיאל-כרמן

אולם סוזן דלל

בלט Pécs, להקת הבלט העכשווי הראשונה מהונגריה, מציגה את 'כרמן', הדרמה הקלאסית העוסקת באהבה פראית ונצחית, המובילה לטרגדיה בלתי נמנעת.

כיצד מנצחת התשוקה את ההיגיון? היכן עובר הגבול בין אהבה, תשוקה ואובססיה?

האם אהבה מלאת תשוקה היא בהכרח חוסר שפיות?

גרסה מודרנית זו עשירה בדימויים מלאי חיים, אקרובטיקה, תפאורות דינמיות וצבעים עזים.

היצירה מבוצעת על ידי 16 רקדנים ומוצגת במלוא תעוזתה הקיצונית.

10.8 יום ה' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 189-239 ₪

 

בייג'ינג דאנס/ LDTX (סין)- החץ הקר

אולם סוזן דלל

להקת המחול LDTX מסין במופע שייקח את הצופה למסע מרגש עם עוצמה מלטפת. היצירה גדושה בדימויים מהתרבות הסינית העשירה, מציגה משחק בשחור לבן שבו 14 רקדנים מהלכים על הקו שבין אחידות, שלווה וכאוס. מצודת החיים דורשת מאתנו לעשות צעדים, אך לעיתים אנו רואים בצעדים קטנים אלה את השחור והלבן, את הטוב מול הרע, היתרונות מול החסרונות. הרקדנים נעים בין משבצותיו של לוח משחק ענקי, בדומה לאופן בו כולנו נעים בין החוויות והאנשים המרכיבים את חיינו.

12.8 שבת בשעה 17:00, 21:00

מחיר כרטיס: 219-269 ₪

 

קבוצת מחול תיאטרון אור ואורן- בכורה

במת סוזן דלל-מקומות לא מסומנים

שלוש נשים מרכיבות ומפוררות לסירוגין דימויים של נשיות. הן בוחנות את חומריות הדימוי על גופן ושל גופן, מתנסות בתהליכים פנימיים וחיצוניים של התרוקנות הגוף והתמלאותו בדימוי. הן נעות בחלל, מטפלות באופן 'כירורגי' במרכיבים החומריים של הדימויים (הפרחים המפוזרים) המרכיבים הפיזיים (גופן הנשי) בכדי למצוא את הפער או את מידת ההתאמה בין 'הנשי' ו'היפה' לבין 'החומרי' ו'המכני'. דרך שלושה נרטיביים רגשיים שכל אחת חווה בנפרד, הן מקפלות אל תוך החלל דימויים נוספים שאותם הן מפרידות מעצמן כחומר זר ומתחילות לפגוש זו את זו במקומות בהן הגוף הוא רק גוף והאנושי חשוף, דק ושברירי.

הן חושפות אחת את השנייה וחוקרות, דרך חפצים או קירות הבמה, את הנוכחות הישותית שלהן שאינה משתנה. נוכחות שאינה נגועה בהתניה מוקדמת או בדימוי חיצוני שמשולב בהן עוד מזמנים קדומים, מתוך רצון לזכך את עצמן לכדי גרעין פנימי נטול שייכות ונקי מכל, גרעין של כלום, של ריק.

העבודה התחילה את מחקרה כחלק מפסטיבל הרמת מסך 2015 בליווי אמנותי של איציק ג'ולי. לאחר זמן מחקר נוסף תוצג בבכורה את גרסתה השנייה של היצירה, באורך מלא ובקאסט חדש.

*העבודה מבוצעת בעירום חלקי

13.8 שבת בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 85 ₪

 

יסמין גודר- שתיים שעשוע ורוד- בכורה מחודשת

אולם סוזן דלל

יצירתה של גודר בשיתוף עם הרקדנית איריס ארז, שהועלתה לראשונה ב 2003

ובעקבות הצלחתה הופיעה ונחשפה ברחבי העולם.

בוורסיה המחודשת יופיעו הרקדנית דור פרנק, מלהקתה של גודר ופרנצ'סקה פוסקריני – רקדנית וכוריאוגרפית איטלקיה איתה גודר משתפת פעולה בשנים האחרונות.

ביצירה "שתיים שעשוע ורוד" שתי נשים משיבות למבט התמידי הבוחן אותן. מתמודדות עם הציפייה של המסתכל, בוחנות את סמלי הגוף המשמשים כלי תרבותי ומתוך כך יוצרות מערכת יחסים ביניהן. עם השראה מדימויים סוריאליסטיים ואנרגיית פופ, שלושת חלקי הערב מציגים היבטים שונים של הגוף והנפש הנשית וחושפים שפה מרעננת, שהינה בו-זמנית מסתורית, מצחיקה ומטרידה.

15.8 יום ג' בשעה 21:00

16.8 יום ד' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 90-110 ₪

 

להקת המחול המודרנית, איסטנבול (טורקיה)- יומן מסעות מאת בייהן מרפי

אולם סוזן דלל

תיאטרון המחול המודרני של איסטנבול היא להקת המחול המודרני הממוסדת היחידה בתורכיה, המציגה יצירות חדשות ברחבי העולם ומתמקדת בהגברת המודעות החברתית לאמנויות הבמה כמדיום לשינוי תרבותי ואחריות חברתית. עם שובם למרכז סוזן דלל, הם יעלו את יומן מסעית מאת המנהל האמנותי והכוריאוגרף באהיין מרפי, יצירה המציינת 400 שנה לכתביו של אווליה צ'לבי, מגלה הארצות העותמאני שסייר באורכה ולרוחבה של האימפריה העותמנית והארצות השכנות במשך 40 שנה, מצעד את מסעו ביומן מסע, לו נתן את השם Seyahatname. היצירה היא מסע רב-מימדי הנע בין מסעותיו הגיאוגרפיים של צ'לבי ובין מסע החיפוש הנפשי של הסופרת התורכיה העכשווית אליף שאפאק. העבר וההווה נשזרים יחד לאורך ההיסטוריה של העם התורכי הנודד ואהבתם של התורכים למסעות בכלל.

18.8 יום ו' בשעה 21:00

19.8 שבת בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 219-269 ₪

 

להקת בלט ירושלים- אילוף הסוררת- בכורה

אולם סוזן דלל

מבוסס על עלילת הקומדיה של שייקספיר.

המופע מועתק לתקופה המודרנית ומעלה את לידתה של אהבה בין שתי דמויות חזקות בסגנון קולנועי עם אלמנטים של קומדיה דלארטה, פארסה שערורייתית, על גבול הקרקס.

20.8 יום א' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 90-110 ₪

 

תיאטרון מחול רעננה- JOHNNY– בכורה

אולם סוזן דלל

שלוש יצירות מגוונות ודינאמיות, בעיצובם הייחודי של הכוריאוגרפים, הזוג הנשוי, איביצה באגו ולימור זיו. המיזוג של שני אמנים אלה, שמגיעים מרקע תרבותי ומקצועי שונה, יוצר תנועה מורכבת ומאתגרת ובמרכזה רגש טהור וסוחף. מלבד זכייתו במקום השלישי באליפות העולם בהתעמלות קרקע ומכשירים, איביצה באגו רקד בלהקות המחול המודרניות המפורסמות של הארץ: ענבל פינטו, ורטיגו והקיבוצית. הקריירה של לימור זיו פרחה באחת הלהקות המובילות באנגליה, "Scottish Ballet". שם היא רקדה תפקידים של סולנית ועבדה עם מספר רב של כוראוגרפים ידועי שם בעולם המחול.

21.8 יום ב' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 149 ₪

 

להקות הפלמנקו רמנגאר ופלמנקונטורל- ערב פלמנקו ירושלמי

אולם סוזן דלל

1 // להקת הפלמנקו – Remangar בקטעים מתוך המופע – DESAHOGAR

מאת: קרן ואבנר פסח. | רקדניות רמנגאר: מאיה מארק, יונית מודן, שוהם ברמן, עדי כהן ואשרת קליין.

2 // להקת הפלמנקו – FlamencoNatural בקטעים מתוך היצירה TERITORIA

מאת: שרון שגיא. | רקדניות פלמנקונטורל: שרון שגיא, שרון רמתי-איטח ומאיה כהן.

3 // בחלקו האחרון של הערב יועלה קטע משותף של הרקדניות קרן פסח ושרון שגיא.

 

זהו שיתוף פעולה שלישי בין היוצרים. השילוב בין הסגנונות והאופי השונים ועם זאת השורשים המשותפים של הפלמנקו מעורר עניין וחידוש בתוך היצירה המשותפת כמו השראה הדדית בין היוצרים ורצון לחלוק במה ויצירה.

לאורך המופע הקהל יוכל לראות סגנונות והתפתחויות שונות של הפלמנקו- הפלמנקו השורשי והמסורתי לצד הפלמנקו המושפע מטריטוריות שונות של אמנות הבודק את הגבולות של המסורת עם החדש. כמו כן המפגש והחיבור הקרוב והחזק בין שתי יוצרות שתי רקדניות בעלות ניסיון גדול בתחום הפלמנקו העולות יחדיו לבמה ביצירה משותפת.

22.8 יום ג' בשעה 11:00 בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 119-159 ₪

 

להקת שרה קלרו (פלמנקו ספרד)

אולם סוזן דלל

שרה קלרו, פרימה-בלרינה ודיווה מעולם הפלמנקו בספרד, חוזרת למרכז סוזן דלל ביצירה חדשה, PETISA LOCA. באמצע המאה העשרים אלפי ספרדים יצאו לתפוצות. אי-וודאות, פחד, תקווה… עולמות חדשים המתינו להם, מלאים הבטחה לצד חשש מאיים. החיים הפכו שוב להישרדות.

PETISA LOCA הוא סיפור בעל פנים רבות של אישה, של כל הנשים, בעיצומה של ההגירה הגדולה מאירופה לאמריקה במאה העשרים, כאשר אלפי ספרדים יצאו לתפוצות.

קלרו הווירטואוזית רוקדת במופע דרמטי זה כשהיא מלווה על ידי הזמרת הספרדית המצליחה, ג'מה קבלרו. מבוסס על פלמנקו מסורתי, טהור וקלסי, בשילוב עם כוריאוגרפיה חדשנית, מקורית ועכשווית.

24.8 יום ה' בשעה 21:00

25.8 יום ו' בשעה 14:00

מחיר כרטיס: 189-239 ₪

 

סילביה דוראן חוגגת 40 שנה- ערב גאלה

אולם סוזן דלל

חוגגים 40 שנה של פעילות פורצת דרך במחול הפלמנקו בישראל לכבודה של גב סילביה דוראן.

סילביה דוראן הגיעה ארצה כעולה חדשה 1973 עם פרוץ מלחמת יום הכיפורים, היא הגיעה לישראל כאומנית מתנדבת מספרד כדי להופיע בפני חיילי צה"ל בחזית ובבתי חולים.

בשנת 1977 הקימה את בית ספרה, בית הספר הראשון למחול ספרדי ופלמנקו בישראל עם תוכנית לימודים משלה, מאושרת ע"י גדול רקדני ספרד "Antonio "El Bailarin. בית הספר הוכר על ידי שגרירות ספרד בישראל ומכון סרוונטס.

סילביה נחשבת לחלוצת הפלמנקו בארץ והכוהנת הגדולה של הפלמנקו בישראל מאז ועד היום.

מיטב רקדני הפלמנקו בארץ הוכשרו ע"י סילביה בבית ספרה ולהקתה.הקימה דורות של רקדנים מקצועיים ביניהם נטע שיזף, מיכל נתן, כרמל נתן, יעל אסף, אור נילי אזולאי, אלה וייך, שרון סולטן ועוד רבים.

26.8 יום ד' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 189-219₪

 

להקת המחול המודרנית הונג קונג- 365 דרכים של עשייה וביטול האוריינטליזם

אולם סוזן דלל

המושג "מזרח", לא בהכרח בגלל מסורת או פרספקטיבה תרבותית, מתייחס בד"כ לאסיה, בעוד ש"המערב" מתייחס לאירופה ולאמריקה. מה אנו חווים כשאנו מגיעים למזרח? קליגרפיה, בודהה, פנג שוואי, מקלות אכילה, חלוקים סיניים, אמנויות לחימה, שרוולים ארוכים, דרקונים, מדיטציה ויוגה?365 דרכי עשיית ולביטול האוריינטליזם היא יצירה מתוך רפרטואר ה-CCDC, של הכוריאוגרף הותיק ווילי טסאו, יחד עם סאנג ג'י-יה וסינג ליאנג. דרך המופע האקזוטי והמצאה מחדש של אלמנטים "אוריינטליים",  היצירה מטילה מבט מפקפק בסקרנות המערבית בנוגע למזרח.

28.8 יום ב' בשעה 21:00

29.8 יום ג' בשעה 21:00

30.8 יום ד' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 219-269 ₪

 

אנסמבל קייזר אנטונינו- הודעה

במת סוזן דלל- מקומות לא מסומנים

צליל של חצוצרה מכריז על שינוי, מעבר ממצב אחד למשנהו, צליל שמכין אותנו להגיב, קריאה שמבקשת תשומת לב. שינוי קטן או גדול, שינוי פנימי כמעט בלתי מורגש, או שינוי עצום, המחייב אותנו להתמודד עם תוצאות חדשות, מציאות חדשה שבה עלינו לחיות.

הגוף שלנו מגיב לכל מצב חדש והוא מסוגל עם אינטליגנציה אינטואיטיבית, להסתגל, לקבל להמשיך ולתפקד. היצירה בוחנת התנהגויות ותגובות במצב בו אנו מוקפים בהודעות בתחום האישי ,ציבורי, פוליטי, חברתי ותרבותי.

31.8 יום ו' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 70 ₪

 

להקת המחול קמע- יצירות מאת נאצ'ו דואטו ותמיר גינץ

אולם סוזן דלל

להקת המחול קמע מציגה את יצירותיו של הכוראוגרף הספרדי נאצ'ו דואטו

מגדולי הכוראוגרפים של דורנו.

יצירותיו של נאצ'ו דואטו מועלות בכל רחבי העולם. לאחר שני עשורים בו הוביל את הבלט הלאומי הספרדי ובו נוצרו מיטב יצירותיו, משנת 2014 דואטו הוא המנהל האמנותי של בלט האופרה של ברלין, גרמניה.

 

1// "GNAWA" בכורה ישראלית מאת נאצ'ו דואטו.

גנואה (טקס פולחן טרנספורמטיבי) היא הומאז' לאהבתו של דואטו את אזור הים התיכון ולמחוזות ילדותו בולנסיה ספרד. דואטו ממחיש ביצרת מופת זו את חושניות הנופים, מזגם של האנשים והרוחניות בפולחן ה"גנואה". יצירתו זורמת באלגנטיות וקצביות סוחפת לצלילי מוזיקה ספרדית וצפון- אפריקאית.

 

2// "מותר רק לאהוב" בכורה עולמית מאת תמיר גינץ.

בחיפוש אחר טוהר הרגש, גינץ בוחן מערכות יחסים מנקודת מבט אינטימית ובוגרת.

4.9 יום ב' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 140 ₪

 

להקת מחול בת-שבע – דקהדאנס מאת אוהד נהרין- בביצוע אנסמבל בת-שבע- הלהקה הצעירה

אולם סוזן דלל

מאת אוהד נהרין

כ75 דקות ללא הפסקה

אוהד נהרין בהשראת צ'רלס בוקובסקי.

11.9 יום ב' בשעה 21:00

12.9 יום ג' בשעה 21:00

13.9 יום ד' בשעה 21:00

 

דפי אלטבב וניני משה- בכורה

אולם סוזן דלל

יצירת המחול החדשה של דפי אלטבב וניני משה לשמונה רקדנים, עוסקת בזכרון.

היצירה בגרסתא הקצרה, הוזמנה על ידי פסטיבל המחול הבין לאומי בארה"ב ADF וכעת תועלה לראשונה בביצוע רקדנים ישראלים ובאורך מלא.

15.9 יום ו' בשעה 14:00

16.9 שבת בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 90-120 ₪

 

סולני בלט בית האופרה הלאומית בקייב, אוקריינה-ערב בלט קלאסי

אולם סוזן דלל

מופע בלט רפרטוארי מבית האופרה הלאומית של קייב ותיאטרון הבלט של אוקראינה. ערב המורכב מ-3 יצירות קלאסיות:

"שופינאיזה" –מוסיקה: פרדריק שופן.

למרות ששופן אף פעם לא הלחין בלט, המוזיקה שלו היוותה השראה להמון יצירות אחרות, כשיצירת הבלט הראשונה הייתה שופיניאנה. זו גם הייתה הפעם הראשונה שנוצר בלט ללא עלילה, ללא סיפור- מה שנגלה לקהל זה אוסף של פיות רומנטיות ומרכז נער חולמני אחד, המשורר. היצירה נקראת במקור "שופיניאנה" על שם אוסף מנגינות פסנתר שך שופן אשר עברו עיבוד לתזמורת על ידיד אלכסנדר גלזונוב. בשנת 1909 שונה שמה של היצירה לסילפידות, עם הגעתה למערב אירופה.

"רוח הורד" ("לה ספקטר דה לה רוז")- מוסיקה: קארל מריה וון-ובר

משתפת אותנו בחלום הנערה החוזרת מנסף הריקודים הראשון שלה ובידה ורד מהנשף הצונח לרצפה עם הירדמה על הכורסא. רוח הורד מופיעה בחלון וסוחפת את הענרה לריקוד. נשיקה והנערה מתעוררת מהחלום. רוח הורד בזינוק היסטורי (ואולי המפורסם בתולדות הבלט) נעלם דרך חלון הבית. הנערה מתועררת ומרימה את הורד שנשמט מידה- חלום?

כרמן (סוויטה): מוסיקה: רודיון שארדין בעקבות ביזה

היצירה כרמן מספרת את סיפורה של הנערה הצוענייה ולוחם השוורים. היצירה מלאה בתשוקה וכוח. סיפור של אהבה ומוות.

17.9 יום א' בשעה 21:00

18.9 יום ב' בשעה 19:00

19.9 יום ג' בשעה 19:00

מחיר כרטיס: 189-219 ₪

 

מיכל מועלם וג'יאנאלברטו דה פיליפס- ראשון ואחרון

אולם סוזן דלל

היצירה "ראשון ואחרון" אוצרת בתוכה שני דואטים מתקופות שונות, מלכדות ותמימות, בדיקה ומשחק עם בגרות, הכרה-עמוקה ושגרה.

היצירה לוקחת שתי כוריאוגרפיות קצרות ויציבות, לפרק אותן להוסיף מרכיבים ולבנות מחדש. כתוצאה מכך להתחבר לחלקים בעצמנו שכבר הספקנו לשכוח מהם ולהעמיד שוב למבחן את המקום שהגענו אליו והתיישבנו בו.

23.9 שבת בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 60-90 ₪

 

עודד רונן מארח את בסקולה וה PeaceFactory

אולם סוזן דלל

ערב חוצה אומנויות בן שלושה חלקים- מחול פוגש את אמנות הקרקס ואת עולם העיצוב. חיה הופכת לאדם ב MAINIMAL, יצירה לארבעה רקדנים מאת עודד רונן. סולואים המאתגרים את הבלתי אפשרי מבסקולה- Somewhere מאת יובל עוז ו Nine to Five מאת אסף מור (צרפת) לעצב את השלום- הרצאה וויזואלית מאת המעצב ומייסד הPeaceFactory  רוני אדרי.

 

24.9 יום א' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 80-95 ₪

 

שלומית פונדמינסקי- בכורה

אולם סוזן דלל

יצירת מחול ופרפורמנס לארבעה רקדנם וכוריאוגרפית ב-12 פרקים. הועלתה בזירה הבין תחומית במסגרת פסטיבל "זירת מחול 2017".

25.9 יום ב' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 60-80 ₪

 

רייצ'ל ארדוס- Q&A (אינטימיות ב 36 שאלות)

במת סוזן דלל-מקומות לא מסומנים

בשנת 1977 פיתח הפסיכולוג ארתור ארון, את המחקר "The Experimental Generation of Interpersonal Closeness"

במחקרו איגד 36 שאלות מוגדרות המיועדות לדיאלוג בין שני זרים, כך שהן הופכות בהדרגה לאישיות יותר ויותר.

המחקר, הפתיחות בפני אדם אחר, חשיפת רבדים עמוקים באישיות והצבת עצמנו במקום של פגיעות, תורמים באופן חד משמעי ליכולות לפתח אינטימיות כה חזקה אשר עשויה להוביל להתאהבות מיידית.

36 שאלות ו4 רקדנים חושפים מאישיותם ומחוויותיהם.

26.9 יום ג' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 80 ₪

 

להקת המחול הקיבוצית – חלב אם מאת רמי באר

אולם סוזן דלל

יצירתו החדשה של באר אותה הוא מקדיש לזכר הוריו שהלכו השנה לעולמם.

27.9 יום ד' בשעה 21:00

28.9 יום ה' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 105-149 ₪

 

להקת מחול בת-שבע-עבודה אחרונה מאת אוהד נהרין

אולם סוזן דלל

מאת אוהד נהרין.

בביצוע 18 רקדני להקת בת שבע.

1.10 יום א' בשעה 21:00

2.10 יום ב' בשעה 21:00

3.10 יום ג' בשעה 21:00

 

להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק- עצקרח

אולם סוזן דלל

עצקרח הינו מסע גילוים בין השכבות הארכיאולוגיות של יצירתם המשותפת של ענבל פינטו ואבשלום פולק. ממרחק מבוקר הם חוזרים יחד, אל נופים מוכרים, כמו קריאה מחודשת של מכתב שנשלח מארץ רחוקה, מזמן אחר, ומתפזר על פני הווה והוויה שונים בתכלית וממציאים עצמם מחדש.

בנבכי עולמם הפנטסטי של פינטו ופולק  הכיסאות של יונסקו מרקדים והאבסורד נדמה באחת כהגיוני, מפגש קומי-טראגי בין דמויות המחפשות מחבר, לבין הוויות שנשכחו במקום שהוא שומקום וכלמקום, ויצרו לעצמם עולם העשוי מחלומות שבורים.

5.10 יום ה' בשעה 21:00

6.10 יום ו' בשעה 14:00

7.10 שבת בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 120-150 ₪

 

להקת ט'ור | טיירי סמיתס (בלגיה)- נשמה בוערת

אולם סוזן דלל

אחד עשר גברים, אחד עשר רקדנים, במצב של עירום מתמשך החושף את רב הגוניות של גופם ומקורותיהם, משליכים עצמם בגוף ובנפש, אל תוך הנשמה הבוערת.

היצירה מתפתחת דרך צלילים, הרקדנים עושים שימוש בגופם, בנשימותיהם ובקולם.

הריקוד מגיע לשיאו בגבולות מחוזות הטראנס המהפנטים ומוביל את הרקדנים למצב גופני חדש, למקום של חופש, מקום בו אפילו הצופה ינשום יותר בחופשיות וישתחרר מהעול של החיים.

החיבור המתרחש על הבמה יוצר תנועה, רצף אחיד ואיזון, מעין טקס כוריאוגרפי בהשראת התיאטרליות המאפיינת טקסי טראנס שמאניים אשר מוציאים מאתנו את עצמנו, את המקור האמיתי של הרגש.

*המופע בעירום מלא. כניסה מגיל 18 בלבד.

13.10 יום ו' בשעה 14:00

14.10 שבת בשעה 21:00

18.10 יום ד' בשעה 21:00

19.10 יום ה' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 249-299 ₪

 

גוטייה דאנס // תיאטרון מחול שטוטגארט (גרמניה)- ערב של רפרטואר

אולם סוזן דלל

גוטייה דאנס הינה להקה דינמית, המורכבת משישה עשר רקדנים, בבימויו של הרקדן, הכוריאוגרף והמוזיקאי אריק גוטייה. לראשונה הם מציגים במרכז סוזן דלל ערב קלקטי המורכב מרפרטואר הלהקה. היצירות נעות בין החצוף לאבסטרקטי.

'בלט 102', סאטירה על 102 התנוחות של הפה דה דה הקלאסי.

Violoncello מאת נאצ'ו דואטו, היא יצירה העוסקת בחייו של יוהן סבסטיאן באך ומדמיינת אותו מנגן על שותפו לריקוד בעזרת קשת, כאילו היו צ'לו;

ו-Now and Now של ג'ון אינגר חוקרת את השלבים השונים של האהבה לאורך שנים רבות.

Streams מאת הכוריאוגרף היווני אנדוניס פוניאדיקיס, היא יצירה המגלמת את הכאוס והסדר בהם גופות הרקדנים יוצרים מבנים משתנים.

Pacopepedluto היא יצירה המורכבת משלושה סולואים, הרקדנים לבושים אך ורק בחגורות ריקוד בצבע גוף, כשהם רוקדים לצלילי שיריו של "המלך המגניב", דין מרטין.

המופע כולל קטעים מיצירותיהם של הכוריאגרפים הישראלים איציק גלילי ונדב צלנר.

16.10 יום ב' בשעה 21:00

17.10 יום ג' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 199-259 ₪

 

הלנה וולדמן (גרמניה)- דרכון טוב, דרכון רע- חוויה גבולית

אולם סוזן דלל

הלנה וולדמן מגיעה למרכז סוזן דלל כדי להציג את יצירתה החדשה.

ב"דרכון טוב, דרכון רע – חוויה גבולית", וולדמן עוסקת בסוגיה חשובה המעסיקה את העולם כולו בימים אלה – גבולות: "מדוע אני, בעלת הדרכון הגרמני הטוב, מסוגלת לנוע בחופשיות בין 178 מדינות? מדוע לאנשים ממדינות עניות יותר אין את אותו חופש תנועה?

במרכז היצירה "דרכון טוב, דרכון רע" – וגם פיזית במרכז הבמה – ניצבת חומה המורכבת מבני אדם 30 אנשים – רקדנים ואקרובטים, בוני החומה ותצפיתנים, מקומיים וזרים כשהם משקפים את שפת התנועה של האחר,

הם משרטטים גבולות חדשים ללא הרף.

הדרכון – תוקפו, היוקרה שלו והחופש שהוא מאפשר או שולל,

הוא רק הייצוג הראשון של הלאומנות שכולנו נושאים עמנו.

21.10 שבת בשעה 21:00

22.10 יום א' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 199-259 ₪

 

שרלוטה אוורהולם (שוודיה)- אורחת טליה פז

אולם סוזן דלל

לאחר 25 שנה, לא נותר להם מה להוכיח. "ערכת השרדות", פרוייקט שיצרה שרלוט אוורהולם משוודיה, מציג בגרות על הבמה ומעלה שאלות בנוגע לגיל ולגוף בתחום המחול, דרך הצגתן של יצירות בביצוע רקדנים שכולם מעל גיל 45.

"ערכת השרדות- התבגרות על הבמה" כוללת יצירות מאת שרון פרידמן (ישראל) ומרטין הריג (צרפת). "מגדלור", משקפת חיפוש מתמשך אחר דרך, אחר איזון.

"היפה והחיה" היא יצירתו של מרטין הריג אשר זכתה בפרס סקאפינו היוקרתי לכוריאוגרפים, בתחרות הבינ"ל בהאנובר, גרמניה בשנת 2015. הערב כולל גם את היצירה Am I, ריקוד סולו שיצר מייקל גטמן במיוחד עבור הרקדנית המוערכת טליה פז. תנועות הריקוד כולן הינן חלק מחומריה האישיים של טליה פז, אותן היא אימצה וביצעה ב-20 השנים האחרונות, מתוך שפת המחול של אוהד נהרין, מץ אק, סטין צ'ליס ושרון אייל, לצד אחרים. פס הקול מביא טקסט מופשט מתוך "Let Me Dance For You" של שורת המקהלה.

24.10 יום ג' בשעה 21:00

25.10 יום ד' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 219-269 ₪

 

תיאטרון מחול יוסי ברג ועודד גרף-בכורה עולמית

אולם סוזן דלל

יוסי ועודד החלו את שיתוף הפעולה בניהם בשנת 2005 לאחר קריירות מצליחות ככוריאוגרפים, מורים ורקדנים עצמאיים (בין השאר בלהקות בת שבע, DV8 הבריטית בלונדון, להקת המחול הקיבוצית ועוד פרויקטים רבים ואחרים). במשך השנים בנו רפרטואר עבודות בעלות פיזיות מהוקצעת, לעיתים פרובוקטיביות ותמיד נוקבות, חדות ובעלות הומור.  ברג וגרף משלבים בעבודותיהם מלבד פיזיות וירטואוזית גם ז'אנרים בימתיים שונים תוך כדי חקירה של, אומנות פלסטית, תיאטרליות, טקסט וקול.

26.10 יום ה' בשעה 21:00

27.10 יום ו' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 95₪

 

טורקיז וארגמן 2017- ערב מחול מזרחי- ניהול אלינא פיצ'רסקי- בכורה

אולם סוזן דלל

ערב מחול מזרחי עם שלל הגוונים והניחוחות שבו: פולקלור ומסורת לצד מודרני, אישי והשילוב שביניהם.

במופע יתארח הרקדן אוסקר פלורס מברצלונה

לאחר המופע תתקיים מחוץ לאולם, חפלה בניצוחו של אמן הדרבוקה: סאלח היבי

28.10 יום ה' בשעה 20:30

מחיר כרטיס: 189-219 ₪

 

זאו ליאנג (סין) – קללת התה

אולם סוזן דלל

מקור היצירה קללת התה היא במקץ של עתיקות אשר התגלו במקדש עתיק, מערכות של כלים לתה אשר היו שייכות לקיסר Xizong משושלת טאנג. דרך התה הקהל נחשף לסיפור מפגשיה של אישה יפיפייה עם איכר, שוטר ונזיר- כל גבר מציג גישה פסיכולוגית שונה של פיתוי, מאבק או חוסר מודעות. דרך חוויה רב-חושית, הקהל זוכה להצצה בחוכמת היקום המרומזת והעדינה, באופן המאפשר מבט מבחוץ על ההתרחשות. היצירה כוללת אסתטיקה המתבטעת בתלבושות, תפאורה, כוריאוכרפיה ואיפור אמנותי.

30.10 יום ב' בשעה 21:00

31.10 יום ג' בשעה 21:00

מחיר כרטיס: 219-269 ₪

מופעים לילדים ולכל המשפחה

 

להקת הפלמנקו הישראלית Compas– שלגיה ושבעת הגמדים

אולם סוזן דלל

עיבוד חדש ומקורי לכל המשפחה לסיפור הקלאסי של שלגיה המושלכת אל היער על ידי המלכה הרעה,

שם היא נקלעת לשלל הרפתקאות מרתקות. היא מתגברת על שדוני היער האכזריים, מוצאת נחמה בידיה של הלבנה הטובה ופוגשת את שבעת הגמדים המצחיקים.

כשהמלכה מגלה ששלגיה חיה למרות הכול, היא מחליטה לעשות מעשה ולהפטר ממנה אחת ולתמיד…

אך לבסוף בכוח האומץ, האמונה והאהבה שלגייה זוכה בנסיך – בחיר ליבה.

מופע תיאטרון – פלמנקו מיוחד, המשלב פסקול של מוסיקת פלמנקו, מוסיקה קלאסית ומוסיקה עכשווית.

יום ו' 4 באוגוסט בשעה 11:30

מחיר כרטיס: 70 ₪

 

להקת מחול בת-שבע- דקה'לה מאת אוהד נהרין- בביצוע אנסמבל בת-שבע הלהקה הצעירה

אולם סוזן דלל

8.10 יום א' 16:00, 18:00

9.10 יום ב' 12:00, 14:00

 

רננה רז- YouMake, ReMake- Kids

אולם סוזן דלל

מופע רב-תחומי לילדים, ראשון ויחיד מסוגו בעולם המורכב מתגובות מבוימות לקטעי יוטיוב ומפגיש בין עולם המדיה הדיגיטלית ועולם הבמה. על הבמה מוקרנים סרטוני יוטיוב- מעולמם של הילדים, האמנים על הבמה מגיבים לסרטונים, מקיימים איתם דיאלוג ומעניקים להם פרשנות מצחיקה ומפתיעה.

10.10 יום ג' 10 באוקטובר בשעה 11:00.

מחיר כרטיס: 70 ₪

תל אביב דאנס 2017

מרכז סוזן דלל, ת"א

טל' להזמנת כרטיסים: 035105656

https://www.facebook.com/suzannedellalcentre?fref=ts