תגיות

, ,

למעלה מ 45 שנה אני נשוי, הסירים הראשונים שקניתי היו סולתם והם משרתים אותי עד היום, אולי היה צריך להחליף ידית אבל סירים כאלו אין. כשאני קונה מותג סולתם אני בטוח.

כעת לפני החגים סולתם יצאו עם שני סירים חדשים. אני ממליץ לכם

סיר לחץ חדשני בלחץ נמוך של 'סולתם', המאפשר לפתוח את הסיר בזמן הבישול לתיבול, בחישה והוספת רכיבים ומסייע לחווית בישול מהירה, חסכונית קלה ובטוחה לשימוש

פלאסיר סולתם.

רשת 'סולתם', החברה הוותיקה בתחום כלי הבישול והמטבח בישראל, משיקה סיר חדש ומהפכני המאפשר בישול בלחץ נמוך: "פלאסיר". לסיר אותם יתרונות של סיר לחץ – בישול מהיר, חסכוני באנרגיה, אך יחד עם זאת, ניתן לפתוח אותו במהלך הבישול כדי לבחוש, לתבל, להוסיף מרכיבים ועוד.

הבישול בפלאסיר פועל באופן יעיל במיוחד. כאשר המכסה סגור ונעול, אובדן האדים פוחת עד למינימום ולמעשה גורם לעליית הלחץ בתוך הסיר. על מכסה הסיר מותקן שסתום לחץ, השומר על האיזון בין הלחץ שבתוך הסיר ומחוצה לו, כך שאין חשש מיתר לחץ. האדים מעבירים אל המזון את האנרגיה של הבישול באופן ישיר ובכך מאיצים את הבישול ומסייעים לקיצור זמן הבישול ולחסכון של כ- 50 אחוז באנרגיה. התוצאה של קיצור זמן הבישול הינה שמירה על הערכים התזונתיים ושמירה על הארומה והטעם הייחודי והטבעי של המזון המבושל.

הפלאסיר משמש גם כסיר נירוסטה, כאשר במקום המכסה המקורי עם טבעת האיטום, ניתן להשתמש בו עם כל מכסה אחר בקוטר 22 ס"מ. תחתית הסיר עשויה משלוש שכבות: שתי שכבות פלדת אל חלד (נירוסטה איכותית) וביניהן שכבת אלומיניום. השכבות מוצמדות בטכנולוגיית הייצור המתקדמת ביותר בעולם Impact Bonding, אשר מקנה לתחתית חוזק מרבי ומאפשרת העברה ופיזור חום אופטימאליים ממקור החום דרך הדפנות, אל התבשיל בכלי, ובכך למעשה מסייעת לשמור על טמפרטורה אחידה לכל אורך זמן הבישול, הטיגון והאידוי. לסיר ידיות ארגונומיות מעוצבות ומבודדות חום והוא מתאים לכל סוגי הכיריים.

והסיר השני יעשה לכם מהפכה במטבח

חדש מסולתם, סיר מרובע מ-3 יוצא 1: גם מבשל, גם מאדה, גם מטגן

סיר מרובע 3

'סולתם' יצרנית כלי המטבח המובילה בישראל, משווקת סיר חדשני מרובע המשמש לבישול, אידוי וטיגון:  3 פעולות בסיר 1.

הסיר המרובע של סולתם הינו מאפשר לשף הביתי תוצאות בישול מוצלחות על ידי פיזור נכון וחלוקה שווה של חום, ציפוי Non Stick איכותי בגימור שיש למניעת הידבקות המזון, עשוי אלומיניום איכותי המאפשר לו עמידות וחוזק לשנים רבות ובעל מכסה מזכוכית מחוסמת עם חריר לשחרור אדים.

צורתו המרובעת והעמוקה של כלי הבישול מאפשרת להכיל כמות גדולה יותר של אוכל, לסיר מצורף סל טיגון בעל ידית מתקפלת המאפשרת אחסון בתוך הסיר. בנוסף הינו בעל  משטח אידוי עשוי נירוסטה המאפשר לשמור על הסדר במטבח וחוסך במקום. יתרונו הגדול הוא הנוחות בבישול על הכיריים ובתנור. הסיר המרובע ישמח לקבל חבר נוסף לצידו, שכן הם לא יפריעו אחד לשני בזכות צורתו המרובעת.

השימוש בסיר מתאים לכל סוגי הכיריים (כולל אינדוקציה) וניתן גם לשימוש בתנור עד 150 מעלות. הסיר אסתטי להגשה למרכז שולחן. מתאים לשימוש במדיח כלים.

מחיר צרכן 349 ₪  מחיר מבצע: 199 ש"ח  בתוקף עד 15.10.2017

להשיג ברשת חנויות 'סולתם' ובחנויות כלי בית ומטבח המובחרות

אתר https://soltam.co.il/