מתחם G סינמה סיטי ראשון לציון מציע יומיים של פסטיבל בירה עם סדנאות, הופעות חיות ומגוון דוכנים של מבשלות בוטיק מרחבי הארץ

פסטיבל הבירה במתחם G סינמה סיטי ראשון לציון יציע מגוון סדנאות בירה חוויתיות על איך לייצר בירה בבית, טעימות בירה, ההיסטוריה של הבירה ישראלית וסדנת מזיגה והגשה נכונה של בירה

בנוסף, פסטיבל הבירה יציע הופעות חיות ומגוון דוכנים של מבשלות בוטיק מרחבי הארץ שיציעו את הבירות המיוחדות שלהן, ביניהן: ג'מס, מוסקו, בירה ללה, בירה הדיקטטור, באסטרס, איש הפסיפלורה, טייבה והבירות המיובאות ויינשטפן וסן מיגל

הפסטיבל יתקיים בימים רביעי-חמישי בתאריכים:

 22-23/11/17 החל מהשעה 18:00

הכניסה חופשית לקהל הרחב!

 

מתחם G סינמה סיטי ראשון לציון מציע יומיים של פסטיבל בירה עם סדנאות, הופעות חיות ומגוון דוכנים של מבשלות בוטיק מרחבי הארץ. הכניסה חופשית לקהל הרחב!

 

פסטיבל הבירה במתחם G סינמה סיטי ראשון לציון יציע מגוון סדנאות בירה חוויתיות:

 

יום רביעי 22.11 יתקיימו הסדנאות:

  • לייצר בירה גם בבית – סדנה המלמדת על חומרי הגלם בבירה וכיצד הם משפיעים על טעמי הבירה, טעימה של חומרי הגלם. תהליך בישול הבירה בבית וההבדל בינו לבין התהליך המסחרי, טעימה של בירה בשלבי תסיסה שונים. הסדנה תתקיים ביום רביעי ה-22/11/17 בשעה 20:00.
  • לטעום בירה כמו מקצוענים– סדנת מבוא לטעימת בירה מקצועית. איך טועמים ולמה שמים לב, טעמי לוואי וטעמים מקובלים. טעימה של בירות עם מאפיינים בולטים של כל אחד מחומרי הגלם: לתת, כשות, שמרים, מים. הסדנה תתקיים ביום רביעי ה-22/11/17 בשעה 21:30.

 

יום חמישי  23.11 יתקיימו הסדנאות:

  • בירה ישראלית מאז ועד היום– היסטוריה של ייצור הבירה המקומי. מהפכת הבירה הישראלית משנת 2005. התפתחות מבשלות בירות הקראפט (בוטיק) הישראליות, שחקנים ומגמות, טעימות בירות ישראליות. הסדנה תתקיים ביום חמישי ה-23/11/17 בשעה 20:00.
  • סדנת מזיגה והגשה נכונה של בירה – מזיגה נכונה מבקבוק ומחבית והתנסות של המשתתפים במזיגה מחבית, הגשה נכונה, חשיבות צורת הכוס לסגנון הבירה וניקיון הכוסות. הסדנה תתקיים ביום חמישי ה-23/11/17 בשעה 21:30.

 

בנוסף, פסטיבל הבירה יציע הופעות חיות ומגוון דוכנים של מבשלות בוטיק מרחבי הארץ שיציעו את הבירות המיוחדות שלהן, ביניהן: ג'מס, מוסקו, בירה ללה, בירה הדיקטטור, באסטרס, איש הפסיפלורה, טייבה והבירות המיובאות ויינשטפן וסן מיגל.

 

הפסטיבל יתקיים בימים רביעי-חמישי בתאריכים: 22-23/11/17 החל מהשעה 18:00.