חנוכה מהסרטים!

פסטיבל "דוקאביב" נגב בירוחם #4 יוצא לדרך!

25 סרטים, הופעות מוזיקה ומחול, הצגות, מפגשים עם יוצרים ופעילויות לכל המשפחה

חנוכה, 13-15 בדצמבר בירוחם והסביבה

הכניסה חופשית לאירועים בירוחם

פסטיבל דוקאביב נגב בירוחם יתקיים זו השנה הרביעית בין התאריכים 13-15 בדצמבר בירוחם וגם במצפה רמון, בחורה והסביבה. הפסטיבל יציג השנה תכנית עשירה במיוחד עם יותר סרטים, יותר מפגשים עם יוצרים ויותר אירועי במה.

בפסטיבל השנה יוקרנו  כ-25 סרטים דוקומנטריים, מפגשים עם יוצרים, יתקיים מפגש אמן עם ירדן (ג'ורדי) פלג, הופעות מוזיקה, הצגות תיאטרון,  גאגא וסדנת יצירה לילדים ועוד.

פסטיבל דוקאביב נגב שם דגש על הקהילות והקהלים המרכיבים את ירוחם והסביבה ותכנית הפסטיבל מתמקדת בתוכן העוסק בשאלות של זהות, חברה וקהילה.

דוקאביב הוא פסטיבל הקולנוע הגדול בתל אביב והיחיד בארץ המוקדש לקולנוע דוקומנטרי.  עמותת דוקאביב מקיימת מדי שנה גם את פסטיבל דוקאביב גליל במעלות תרשיחא ודוקאביב נגב בירוחם וכן הקרנה של עשרות סרטים דוקומנטריים במרכזי תרבות שונים ברחבי הארץ על מנת להגיע אל הקהל המגוון בפריפריה.

מיכאל ביטון, ראש המועצה המקומית ירוחם: "פסטיבל דוקאביב הינו חלק מיצירת תרבות תוססת בנגב ובירוחם. הפסטיבל מתקיים זו השנה הרביעית ואפשר לומר כיום שהינו חלק ממסורת תרבותית מבורכת בירוחם ובנגב. ואף יותר מכך, משנה לשנה אנחנו רק מרחיבים את העשייה שלנו. בנוסף, אנו מתרגשים מאוד לפתוח את הפסטיבל עם סאלח, פה זה ארץ ישראל סרטו המטלטל של יליד ירוחם, היוצר דוד דרעי. ועם יוצרים נוספים מירוחם והנגב במסגרת הפרויקט הנהדר מראות. באופן אישי, סרטי תעודה הם הז'אנר המרגש, הנוגע והאהוב עליי ואני מזמין את כל תושבי ירוחם והנגב ליהנות מפסטיבל קולנוע משובח לכל המשפחה".

טיול לכוכב הגבינה – מעיין קאופמן – קטן

גליה בדור, מנכ"לית דוקאביב: "אנחנו שמחים וגאים מאוד להציג תכנית עשירה במיוחד של סרטים, אירועים, מופעים ומפגשים מרתקים שרובם ככולם עוסקים בחברה שבה אנו חיים ובשאלות של זהות. ירוחם מיוחדת. היא בתנועה. מביאה אליה תושבים חדשים, משפחות צעירות, דתיות וחילוניות, תושבים חוזרים ותושבים ותיקים כאחד. התכנית מתאימה לכולם, וגם השנה הוספנו לפסטיבל מגוון רחב של אירועי במה לילדים ולנוער ולכל המשפחה – הצגות תיאטרון ומחול, סדנאות והופעות מוזיקה."

 

את הפסטיבל יפתח השנה פרויקט מראות– פורטרט ירוחמי – הקרנת בכורה של שישה סרטים קצרים שנולדו בסדנה ליוצרים מקומיים, המתקיימת בירוחם זו השנה השלישית. זהו פרויקט של עמותת דוקאביב, הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה, אשכול נגב מזרחי, ומתנ"ס ירוחם בהנחיית רומן שומונוב ומיטל אבוקסיס.

בין האירועים הבולטים בפסטיבל:

 • הקרנה חגיגית של הסרט זוכה פרס הבימוי והתחקיר בפסטיבל דוקאביב: "סאלח פה זה ארץ ישראל" שעוסק בתושבי ירוחם ומגיע אל העיר לראשונה. לאחריו שיחה עם היוצר דוד דרעי (תושב ירוחם).
 • הקרנת בכורה לפרק בסדרה החדשה של רון כחלילי "הצרפוקאים" של "כאן" תאגיד השידור.
 • הקרנה של הסרט "ג'יין", סרטו של ברט מורגן על חוקרת השימפנזים ג'יין גודול. ההקרנה בשיתוף נשיונל ג'אוגרפיק.
 • הקיר – זוכה התחרות הישראלית בפסטיבל דוקאביב. הקרנה בנוכחות הבמאית.
 • המחברות של אליש – סרטו האישי והמטלטל של גולן רייז על יומניה של אמו שנתגלו אחרי מותה. הקרנה בנוכחות היוצר.
 • הרקדן – שליטה נדירה בגוף, עוצמה, כריזמה ותאווה עמוקה הפכו את סרגיי פולונין לכוכב-על של המחול הקלאסי באירופה. בשיא הצלחתו הוא נאלץ להתמודד עם משבר אישי עמוק. הסרט משובץ קטעי מחול מרשימים, שאחד מהם בוים על ידי הצלם דייוויד לה-שאפל
 • מפגש אמן לנוער עם ירדן ג'ורדי פלג – המפיק המוזיקלי של סטטיק ובן אל במפגש מרתק לנוער על תהליך היצירה של הלהיטים הגדולים במדינה.
 • הופעת ההרכב קמילה – אחת מהתופעות היחודיות, הצבעוניות, המרשימות ומלאות הכריזמה שמסתובבת כרגע בסצנת השוליים של המוסיקה הישראלית. שילוב עצמתי בין כלים עממים כגון טאר וקמנצ׳ה לבין ביטים שבטיים מעולם האלקטרו.
 • הצגות ילדים של תיאטרון באר שבעהטיול לכוכב הגבינה מאת ובימוי יואב ברלב וחנוך רעים וסיפור נהדר על אוצר מאת ובבימוי חנוך רעים.
 • פרויקט מראות– פורטרט ירוחמי – הקרנת בכורה של שישה סרטים קצרים שנולדו בסדנה ליוצרים מקומיים, המתקיימת בירוחם
 • טרמינל העיצוב בירוחם – הקרנת הסרט "המחיר האמיתי" – על האמת שמאחורי המותגים שאנו לובשים, להקרנה תתלווה מכירת בגדי וינטג' באוטובוס הOLD SCHOOL של הבלוגרית נגה סדן ועוד .ההקרנה בשיתוף הפורום לאופנה בת קיימא.
 • בטרמינל יוקרן גם הסרט על האקטיביסטית העירונית ג'יין ג'ייקובס – האזרחית ג'יין – הקרב על העיר. אחרי ההקרנה נצא להליכה עירונית בין מבנים אדריכליים המייצגים תפיסות תכנוניות שונות, בדגש על עקרונות קהילתיים. הסיור מספר את הסיפור ההיסטורי של ירוחם ואת תהליך ההתפתחות העירונית שלה ומעלה שאלות על הקשר בין מרחב לקהילה ועל המשמעויות של המצאותה של קהילה מגובשת בעיר.את הסיור תעביר הילה שלומי, תושבת ירוחם, סטודנטית לתואר שני בתכנון ערים במחלקה לגאוגרפיה באונ' בן גוריון.
 • סדנת מיחדוש לילדים – בואו לעצב "מנורות לילה טוב". סדנה לילדים הלוקחים על עצמם את תפקיד התסריטאי ומעצבים מנורות לילה עם סיפור, מנורות שיחזרו ויספרו את הסיפורים האישיים האלה בכל פעם שידלקו.

גאגא לילדים – קרדיט מקסים ואראט_ קטן

 

דוקאביב נגב 4# – תכנית מלאה

יום רביעי 13/12
18:00
המחברות של אליש
בימוי: גולן רייז
הפקה: חגי ארד ואלעד פלג
ישראל, 74 דק', מתנ"ס ירוחם ע"ש ס. רובין חל"צ
אחרי מותה של אלישבע רייז מפנים ילדיה את ביתה, ומוצאים את היומנים שכתבה בסתר לכל אחד מהם. שבעת הילדים, שאותם מעולם לא חיבקה או נישקה, קוראים לראשונה את תיעוד חייהם ביומניה של אמם.
הקרנה בנוכחות הבמאי

 

 

19:30
ערב פתיחה: מראות ירוחם והנגב – פורטרט מקומי
היכל התרבות ירוחם
"פרויקט מראות ירוחם והנגב – פורטרט מקומי". בהנחיית הבמאים: מיטל אבוקסיס ורומן שומונוב

 

ילדות נשכחת

יוצרת: הדרה שטיינברג

פנחס פרץ עלה ב-1962 ממרוקו כתינוק, יחד עם הוריו שלום וזוהרה פרץ, לירוחם. פנחס, בעל ידי זהב, מצליח להפוך זבל מהרחוב לאמנות. הסרט מספר את הסיפור של פנחס מילדותו ועד היום, סיפור הנע במתח שבין החלומות ובין האתגרים שזימנו החיים לבין המשפחה מרובת הילדים. הסיפור הפרטי של פנחס הוא גם בבואה לסיפורה של ירוחם.

 

ארמון רוסי

יוצרת: דינה סטרט

סימה (83) וסימיון (88) טבריה עלו לארץ מאוקראינה וחיים בירוחם 20 שנים. בתוך הדירה שלהם, שנמצאת בבניין שיכון, הם עיצבו לעצמם ארמון רוסי מדהים ביופיו. החלום של סימיון הוא לבנות בירוחם אנדרטה חדשה לזכר יום הניצחון של מלחמת העולם השנייה.

 

אי של שפיות

יוצרת: משכית הודסמן

דוד חי בבית בן שלוש קומות, עמוס חפצים, זיכרונות וחתולים. הוא אמן בעל נפש רגישה, הבולט בשונותו בערד המדברית. בחוץ ערד בוערת – חרדים מול חילונים, חופש מול כפייה, ובבית פנימה דוד חי בבועה של חלומות עם החתולים שלו.

 

רכסים בנגב

יוצר: לירון קרמלקר

הסרט עוקב אחרי נגב לשם (18), בת לאם חד-הורית חירשת. נגב היא נערה חילונית שהתבגרה בתוך עולם דתי וערכי, שהצליחה בשתי ידיה ובזכות תמיכה מסביבתה ליצור לעצמה מרחב חילוני אשר מקבל אותה ומהווה עבורה בית – שבט הצופים "רכסים".

 

אהבה עיוורת

יוצר: ג'ניה אורצקי

מיכאל הוא יליד אוקראינה, בן 72 אשר בגיל 4 איבד את ראייתו עקב מחלה בבית יתומים, אליו נמסר לאחר מלחמת העולם השנייה. למרות המכשול הנוראי הצליח מיכאל לעלות לארץ ישראל, להקים משפחה, להיות איש פעלתן, מלא אופטימיות ואהבה בלתי פוסקת לחיים.

20:30
המחברות של אליש
בימוי: גולן רייז
הפקה: חגי ארד ואלעד פלג
ישראל, 74 דק', מתנ"ס מצפה רמון
אחרי מותה של אלישבע רייז מפנים ילדיה את ביתה, ומוצאים את היומנים שכתבה בסתר לכל אחד מהם. שבעת הילדים, שאותם מעולם לא חיבקה או נישקה, קוראים לראשונה את תיעוד חייהם ביומניה של אמם.
הקרנה בנוכחות הבמאי
 

 

יום חמישי 14/12

10:00
הצגה לילדים: טיול לכוכב הגבינה
מאת ובבימוי יואב ברלב וחנוך רעים
לגילאי 5+

מתנ"ס ירוחם ע"ש ס. רובין חל"צ
שני ילדים בודדים נפגשים בחצר הבית ויוצאים יחדיו למסע הרפתקאות. הם ממריאים על גבי חללית אל הכוכבים ומתנגשים בכוכב הגבינה. הם חוקרים אותו, זוללים אותו, מתגברים על כל הסכנות וחוזרים הביתה מלאי חוויות. הצגה על דמיון אינסופי וחברות שצומחת כנגד כל הסיכויים.

10:00
מיחדוש: סדנת יצירה לילדים – לגילאי 7+
מעבדת פיס לתרבות – טרמינל עיצוב ירוחם
בואו לעצב "מנורות לילה טוב". סדנה לילדים הלוקחים על עצמם את תפקיד התסריטאי ומעצבים מנורות לילה עם סיפור, מנורות שיחזרו ויספרו את הסיפורים האישיים האלה בכל פעם שידלקו.

סדנה בהנחיית סטודיו Suit-Case

10:00
אחרייך *
בימוי: רנא אבו פריחה
הפקה: אבתיסאם מראענה מנוחין
ישראל, 75 דק', מרכז הצעירים חורה
רודיינה, אמה של הבמאית, החליטה להעתיק את חיי המשפחה מתל שבע הבדואית, ליישוב היהודי השכן, עומר. הסרט מלווה אותה במסעה האחרון, כשבקשתה האחרונה היא להיקבר בעומר. תהליך הפרידה מציף את המשפחה בשאלות מהותיות על זהות ומשמעות של בית.

הקרנה בנוכחות הבמאית.
 
11:30
הקרנת בוקר לכל המשפחה
מתנ"ס ירוחם ע"ש ס. רובין חל"צ

16:00
ג'יין
בימוי: Brett Morgen
ארצות הברית, 90 דק', מתנ"ס ירוחם ע"ש ס. רובין חל"צ
ג'יין גודול הקדישה את חייה להכרות קרובה עם השימפנזים. מאות שעות של צילומים מרהיבים שנתגלו כעת במקרה מציגים את עבודתה המהפכנית.
הקרנה בשיתוף נשיונל ג'יאוגרפיק

16:00
ילדי הצללים
בימוי: נועה אהרוני
הפקה: דיויד נוי, יורם עברי
ישראל, 52 דק', מרכז פסג"ה ערד
הסרט מציג סיפור שמעולם לא סופר, של בני דור שני לשואה שהסתירו במשך שנים התעללות פיזית ונפשית שחוו מצד הוריהם – ניצולי שואה וקורבנות בעצמם. הגיבורים בסרט פותחים את סגור לבם, ולראשונה מתמודדים באומץ עם הצללים מעברם.

18:00
הקיר *
בימוי: מורן איפרגן
הפקה: מיכל ויץ, מורן איפרגן
ישראל, 64 דק', מתנ"ס ירוחם ע"ש ס. רובין חל"צ
אשה המפרקת את נישואיה הקצרים נמלטת אל עזרת הנשים שבכותל המערבי ומתעדת משם במשך שנה את המתרחש בחייה האישיים ואת המתרחש באתר. דיוקן כפול של מקום ושל אשה. מפגש בין קול לתמונה, בין האישי לציבורי, בין אלוהים להיעדרו.
הקרנה בנוכחות הבמאית.

18:00
אריק איינשטיין: שיר אהבה סטנדרטי
בימוי: אבידע ליבני
הפקה: אסף אמיר, תמי כהן
ישראל, 52 דק', קונסרבטוריון ירוחם
ביוגרפיה מוזיקלית המספרת את סיפורו של אריק איינשטיין שקולו היה עוגן משמעותי כאן, וסיפורו הוא גם סיפורה של ישראל, העיר תל-אביב ואנשיה, המלחמות וערימות החבר'ה על הדשא, שלוקחים ללב אבל גם יש בהם הרבה אהבה.

18:00
הימים חולפים
בימוי: Catalina Mesa
קולומביה / צרפת, 78 דק', מרכז פסג"ה ערד
סרט חושני במיוחד שבמרכזו 8 קשישות קולומביאניות, החיות בכפר קטן וצבעוני מאוד בלב האנדים. לאף אחת מהן לא היו חיים קלים ובכל זאת כשהן משוחחות, צוחקות, אוכלות ודומעות – קשה להחליט במי מהן להתאהב קודם.

19:00
הרקדן
בימוי: Steve Cantor
בריטניה / אוקראינה / ארצות הברית / רוסיה, 85 דק', המכינה הקדם צבאית – ירוחם
שליטה נדירה בגוף, עוצמה, כריזמה ותאווה עמוקה הפכו את סרגיי פולונין לכוכב-על של המחול הקלאסי באירופה. בשיא הצלחתו הוא נאלץ להתמודד עם משבר אישי עמוק. הסרט משובץ קטעי מחול מרשימים, שאחד מהם בוים על ידי הצלם דייוויד לה-שאפל.

20:00
הקרנה ואירוע מכירה יד שניה
המחיר האמיתי
בנגלדש / ארצות הברית, 92 דק', מעבדת פיס לתרבות – טרמינל עיצוב ירוחם
כשמציצים אל מאחורי הזוהר והעושר, מתברר שטביעות הרגליים הגסות של עולם האופנה אינן נעצרות בסדנאות היזע. נהרות בפונג'ב, שדות כותנה בטקסס ואפילו תעשיית חומרי הנפץ –
מושפעים כולם מהעובדה שכולנו רוצים הרבה בגדים ובזול, ומתעלמים מהמחיר האמיתי.

20:00
סאלח, פה זה ארץ ישראל *
בימוי: דוד דרעי
הפקה: דוד דרעי, שגית שלום
ישראל, 109 דק', מתנ"ס ירוחם ע"ש ס. רובין חל"צ
סיפור הקמת עיירות הפיתוח בישראל, כפי שלא סופר עד היום: עדויות ופרוטוקולים חסויים חושפים לראשונה את האמת המטלטלת מאחורי חזון "פיזור האוכלוסייה" שהוכתב על ידי הנהגת המדינה בראשית קיומה ויצק את היסודות לפער העדתי והמעמדי בישראל.
הקרנה בנוכחות הבמאי

 

 

 

20:00
המחברות של אליש
בימוי: גולן רייז
הפקה: חגי ארד ואלעד פלג
ישראל, 74 דק', מרכז פסג"ה ערד
אחרי מותה של אלישבע רייז מפנים ילדיה את ביתה, ומוצאים את היומנים שכתבה בסתר לכל אחד מהם. שבעת הילדים, שאותם מעולם לא חיבקה או נישקה, קוראים לראשונה את תיעוד חייהם ביומניה של אמם.

20:30
מפגש אמן מוזיקלי עם ירדן (ג'ורדי) פלג
מחסן 52 – ירוחם
ירדן ג'ורדי פלג, המפיק המוזיקלי של סטטיק ובן אל, הידוע בכינויו "ג'ורדי הגזמת" במפגש אמן על תהליך היצירה של הלהיטים הגדולים במדינה. משלב הסקיצה ועד עשרות מיליוני צפיות ביוטיוב ואלפי השמעות ברדיו. חוויה מוזיקלית אדירה!

20:30
אני לא הכושי שלכם
בימוי: Raoul Peck
ארצות הברית / צרפת / בלגיה / שווייץ, 95 דק', מתנ"ס מצפה רמון
הסופר ג'יימס בולדווין ידע לפענח באומץ את מצבה הרעוע והמרקיב של ארה"ב מבעד לסיפור הדיכוי של השחורים. דבריו הנועזים (בקריינות נפלאה של סמואל ל. ג'קסון) משמשים בסיס לסרט עדכני על יחסי לבנים ושחורים אז והיום.

20:30
אני לא הכושי שלכם
בימוי: Raoul Peck
ארצות הברית / צרפת / בלגיה / שווייץ, 95 דק', סינמטק דימונה
הסופר ג'יימס בולדווין ידע לפענח באומץ את מצבה הרעוע והמרקיב של ארה"ב מבעד לסיפור הדיכוי של השחורים. דבריו הנועזים (בקריינות נפלאה של סמואל ל. ג'קסון) משמשים בסיס לסרט עדכני על יחסי לבנים ושחורים אז והיום.

21:00
הופעה: קמילה

המכינה הקדם צבאית – ירוחם
קמילה היא אחת התופעות הייחודיות, הצבעוניות, המרשימות ומלאות הכריזמה שמסתובבות כרגע בסצנת השוליים של המוזיקה הישראלית, עם שילוב עוצמתי בין כלים עממיים כמו טאר וקמנצ׳ה לבין ביטים שבטיים מעולם האלקטרו.
קמילה, שבחרה לשיר בעברית ובאזרית – שפת אמה, בוראת דרך המוזיקה שלה ז'אנר מוזיקלי חדש ומכנה אותו MUGAM ELECTRO, הכולל מקאמים אזריים עתיקים לצד אלקטרוניקה שמקדימה את זמנה.

 

22:30
סאלח, פה זה ארץ ישראל *
בימוי: דוד דרעי
הפקה: דוד דרעי, שגית שלום
ישראל, 109 דק', מתנ"ס ירוחם ע"ש ס. רובין חל"צ
הקרנה נוספת

יום שישי 15/12

10:00
גאגאדים – סדנת גאגא לילדים
בית הספר המאוחד – ירוחם
בואו לחוות את הקסם שבשפת התנועה גאגא, אותה פיתח אוהד נהרין.

השפה ידועה ביתרונותיה לפיתוח הדמיון, היצירה, הגמישות, האיזון וההומור העצמי, והיא מעניקה לילדים כלים להתפתחות אישית ועצמאית.

הסדנה מיועדת לגילאי 9-6. יש לבוא בבגדים נוחים. משך המפגש כ-50 דקות

10:30
הצגה לילדים: סיפור נהדר על אוצר
מאת ובבימוי חנוך רעים
לגילאי 4-7

קונסרבטוריון ירוחם
הנסיכה עליזה, שאינה יודעת לעשות דבר בעצמה, ומשרתה הנאמן, חובב הנגינה בגיטרה, יוצאים לחפש אוצר. בתוך ערימה של גרוטאות וזבל, הם מגלים בקבוק ובו מכתב המספר להם שהם אכן מצאו אוצר, אבל רק אם ישתמשו בראש יוכלו לראות ולהבין את ערכו. השניים יוצאים למסע נוסף המביא אותם לעולם פנימי וקסום – עולם הדמיון והיצירה.

 

10:30
אנשים ומקומות
בימוי: Agnès Varda, Jr
צרפת, 90 דק', מתנ"ס ירוחם ע"ש ס. רובין חל"צ
הבמאית הצרפתיה הנערצת אנייס ורדה משתפת פעולה עם אמן הרחוב המיסתורי JR בסרט מסע תעודי רב קסם, שבו נוסעים השניים בין הכפרים הקטנים של אזורי הכפר בצרפת ומנציחים את פני האנשים שהם פוגשים בצילומי קיר ענקיים.

11:00
הקרנה וסיור
האזרחית ג'יין – הקרב על העיר
בימוי: Matt Tyrnauer
ארצות הברית, 92 דק', מעבדת פיס לתרבות – טרמינל עיצוב ירוחם
ג'יין ג'ייקובס, עיתונאית ואקטיביסטית, מחברת הספר המהפכני "מותן וחייהן של ערים אמריקאיות גדולות", הפכה על פיה את הגישה המקובלת לתכנון ערים גדולות. כדי לעשות זאת היא נאלצה לצאת למלחמה מול מתכננים עיוורים, תאבי בצע ומתנשאים.
לאחר ההקרנה: סיור בהנחיית הילה שלומי, תושבת ירוחם, סטודנטית לתואר שני בתכנון ערים במחלקה לגאוגרפיה באונ' בן גוריון.
הליכה עירונית בין מבנים אדריכליים המייצגים תפיסות תכנוניות שונות, בדגש על עקרונות קהילתיים. הסיור מספר את הסיפור ההיסטורי של ירוחם ואת תהליך ההתפתחות העירונית שלה ומעלה שאלות על הקשר בין מרחב לקהילה ועל המשמעויות של קהילה מגובשת בעיר.

12:30
הצרפוקאים *
בימוי והפקה: רון כחלילי
ישראל, 53 דק', קונסרבטוריון ירוחם
"הצרפוקאים" היא סדרה דוקומנטרית בת 3 פרקים המתעדת את עלייתם של היהודים הצרפתים, שרובם, אגב, ממוצא צפון אפריקאי, אך גם מתחשבנת עם קליטתם של קרובי משפחתם שהחליטו להגר לישראל בשנות ה-50 והפכו ל"מזרחים".
הקרנה בנוכחות הבמאי

12:30
המוזיאון
בימוי: רן טל
הפקה: איילת קייט, אמיר הראל, רן טל
ישראל / צרפת, 74 דק', מתנ"ס ירוחם ע"ש ס. רובין חל"צ
סרטו החדש של הבמאי המוערך רן טל ("ילדי השמש", "גן עדן") הוא סרט חובה לכל חובב אמנות ותרבות בישראל. קולאז' תיעודי, מרהיב ביופיו ומרגש, שלוקח אותנו לסיור מרתק ומשעשע מאחורי הקלעים של אחד ממוסדות התרבות החשובים בארץ – מוזיאון ישראל.

13:00
דינה
בימוי: Dan Sickles, Antonio Santini
ארצות הברית, 101 דק', מתנ"ס מצפה רמון
דינה היא אישה שקשה לא לרצות לחבק. למרות תערובת של לקויות נפשיות היא נחושה להיות מאושרת. הסרט האינטימי, זוכה פסטיבל סאנדנס, מלווה אותה בימים שלפני החתונה עם סקוט ומגלה אישה שיודעת לאהוב ולחשוק בעוצמות מדבקות ממש.

 

פסטיבל דוק אביב נגב , חנוכה, 13-15 בדצמבר בירוחם והסביבה, הכניסה חופשית

כל הפרטים באתר הפסטיבל: www.docaviv.co.il