תגיות

, , ,

"באך בסגנון ג'אז"

אנסמבל סולני תל אביב בקונצרט השני בסדרה "קצת אחרת", יארח את הכנר האסטוני אנדרס מוסטונן ולהקתו 'מוסטונן ארט ג'אז' – בהופעה מחשמלת במיוחד.

Andres_Mustonen_photo_Maxim_Reider

 

מוסטונן, כסולן ומוביל, הפעם בכינור חשמלי, יחד עם חברי הלהקה חמושים בשתי גיטרות חשמליות, קונטרבס וכלי הקשה – יבצעו יצירות שונות של באך בסגנון ג'אזי;

קונצ'רטו ברנדנבורגי מס' 4, קונצ'רטו ברנדנבורגי מס' 2, ווריאציות גולדברג וקונצ'רטו לשני כינורות.

תלאביב, מרכז ענב: מוצ"ש, 17 בפברואר, בשעה  20:30

במסגרת מוסטונן-פסט "טאלין-תל אביב" 2018

אנסמבל סולני תל אביב, בניהולו המוסיקלי של ברק טל, יקיים את הקונצרט השני בסדרה קצת אחרת, "באך בסגנון ג'אז", בהובלת הסולן אנדרס מוסטונן בכינור חשמלי ביחד עם להקתו "מוסטונן ארט ג'אז". הקונצרט יתקיים במועד חד-פעמי במסגרת מוסטונן-פסט "טאלין-תל אביב" 2018, במרכז ענב, במוצ"ש 17 בפברואר.

 

"בזכות האנרגיה יוצאת הדופן, הגישה המוסיקלית המקורית והאופי המוחצן של אנדרס מוסטונן, הקונצרטים של האנסמבל עמו הם תמיד מלהיבים, מלאי אנרגיה ובעלי אופי של מופע רוק, גם כשהתכניות הן קלאסיות לגמרי", אומר המנהל המוסיקלי של סולני תל אביב, ברק טל ומוסיף, "כעת, כשהוא עומד לנגן על כינור חשמלי ולצרף אליו להקה הכוללת גיטרות חשמליות וכלי הקשה, צפוי להיות מופע מחשמל במיוחד".

בקונצרט יבצע האנסמבל יחד עם מוסטונן ולהקתו מיצירות באך – שני קונצ'רטי ברנדנבורגיים, מס' 2 ומס' 4, וכן את וריאציות גולדברג ואת הקונצ'רטו לשני כינורות.

אנסמבל סולני תל אביב-קרדיט ניר פרץ

אנדרס מוסטונן, Andres Mustonen (אסטוניה), מנצח וכנר, בוגר האקדמיה למוסיקה בטאלין וזוכה פרסי הצטיינות והוקרה רבים באסטוניה ובברית המועצות. כסטודנט עסק בעיקר במוסיקה אוונגארדית, הלחין ויצר מופעים רבים והקים בתחילת שנות ה 70 את האנסמבל "הורטוס מוסיקוס" ומשמש מאז כמנהלו האמנותי. לפני כעשור, הקים מוסטונן את רביעיית הארט-ג'אז שמנגנת ברחבי העולם והוא מרבה להופיע באירופה עם תזמורות מקומיות כמנצח אורח, כסולן ועם האנסמבל. כיום הוא מנהל את "מוסטונן פסט" פסטיבל חורפי בטאלין, והחל מפברואר 2014 גם מנהלה של "פסטיבל טאלין-תל אביב".

 

תכנית קונצרט: "באך בסגנון ג'אז"

במסגרת מוסטונןפסט טאליןתלאביב  2018

סולן ומוביל: אנדרס מוסטונן – כינור חשמלי.

להקת מוסטונן ארט ג'אז:
ז'אק סואר- גיטרה חשמלית / פול דניאל- גיטרה חשמלית / טאבו רמל – קונטרבס / טאנל רובן – כלי הקשה.

בתוכנית:
באך: קונצ'רטו ברנדנבורגי מס' 4.
באך: קונצ'רטו ברנדנבורגי מס' 2.
באך: וריאציות גולדברג.
באך: קונצ'רטו לשני כינורות.

תל אביב, מרכז ענב: מוצ"ש, 17 בפברואר, בשעה  20:30
מחיר כרטיס:
146 ₪ | טלפון להזמנות:  054-6934439| כרטיסים באתר:
  www.soloists.co.il