תגיות

,

צילום בטי מעוז

Blues On Fire

אמן הבלוז והגיטריסט אנדי וואטס במופע חדש עם מיטב אמני הבלוז בארץ: רוי יאנג, דני שושן ואמנים נוספים, ועם אורח מיוחד: גבע אלוןב-8 באוגוסט, בשעה  22:00 ,בזאפה הרצליה

ביום רביעי ה-8 באוגוסט יופיע בזאפה הרצליה אמן הבלוז והגיטריסט אנדי וואטס יחד עם להקתו ואמני בלוז מובילים מהארץ, ביניהם רוי יאנג, דני שושן ואחרים, ועם אורח מיוחד: גבע אלון.

המופע יתקיים לרגל אלבומו החדש Blues On Fire  המורכב ממוזיקה מקורית שנכתבה ע"י אנדי וואטס ומספר גרסאות כיסוי לשירי בלוז מוכרים. באלבום מארח וואטס אמני בלוז מובילים בהם אגדת הבלוז ג'ו לואיס ווקר שמבצע את שיר הנושא של האלבום, דני שושן, רוני פיטרסון, רוי יאנג ואחרים. זהו אלבום בלוז חדש ומרגש המשלב אלמנטים של סול, רוק וג'אז.

בביקורת לאלבום Blue On Fire  , כתב דייב רסטו מהמגזין האמריקאי הנחשב Blues &Muse  ש"אנדי וואטס הוא השגריר הישראלי של הבלוז".

.

אנדי וואטס הוא מבכירי נגני הגיטרה במוסיקת הבלוז בישראל, הופיע עם כמה מאמני הבלוז הטובים בעולם בהם ג'ו לואיס ווקר שהיה מועמד לפרס הגראמי לשנת 2017, ג'וני וינטר, לאקי פיטרסון האגדי, ברנד אליסון ואחרים. בנוסף וואסט מופיע ברחבי הארץ עם להקתו The Blues Rebels  . את ההשראה המרכזית לנגינה שואב וואטס מג'ימי הנדריקס, סטיבי ריי וואהן, אלברט קינג, פיטר גרין ואחרים. "אנדי וואטס הוא שגריר ישראלי של הבלוז" כתב עליו דיויד רסטו מהמגזין הנחשב Blues & Muse, מתוך ביקורת שכתב על האלבום Blue On Fire.

רוי יאנג, אמן רית'ם ובלוז בינלאומי, מופיע בכל העולם, שיתף פעולה עם אמנים גדולים כמו מרווין גיי, אל גרין, אדמה רוח ואש, קני רודגרס, מייקל בולטון ועוד הרבה כוכבים.

 

דני שושן, זמר מוערך מאוד, ידוע בעיקר כמי שהיה סולן להקת הצ'רצ'ילים המצליחה שפעלה בארץ עד אמצע שנות ה-70.

 

ג'ו לואיס ווקר- הוא חבר כבוד ב BLUES HALL OF FAME ומועמד לגראמי על אלבומו משנת 2017.

 

גיטרה: אנדי וואטס

שירה: רוי יאנג

שירה: דני שושן

קלידים: אייל קליין

טרומבון: אורי סלינגר

חצוצרה: גרגורי ריבקין

סקסופון: אלעד גלרט

בס: תום מוכיח

תופים: אבי ברק

 

 

יום ד' ה-8.8 בשעה 22:00

זאפה הרצליה, מדינת היהודים 85, הרצליה

מחיר: 125-159 ₪

טלפון להזמנת כרטיסים  *9080