תגיות

,

הנה זה מגיע –

 תל אביב דאנס:

 

הכוריאוגרף הידוע בנג'מין מילפייה – יוצר הכוראוגרפיה לסרט זוכה האוסקר "ברבור שחור" בכיכובה של אשתו נטלי פורטמן

מגיע עם להקתו "לוס אנג'לס דאנס פרוג'קט"

 

פרוייקט מיוחד ברזיל- ישראל:

בכורה עולמית ל – 3 יצירות מחול של יוצרים ישראליים שנוצרו במיוחד ל-3 להקות מברזיל

 

הכישרונות המבטיחים של קוריאה – זוכי תחרות המחול הבינלאומית בסיאול מציגים 4 יצירות מחול חדשות

 

אחרי כחודשיים לוהטים עם מופעי מחול מרחבי העולם תעלה העונה הבינלאומית של מרכז סוזן דלל מופעים נוספים במסגרת אירועי תל אביב דאנס שיתקיימו בין התאריכים 30.8.18 – 13.10.18.

מסיאול שבקוריאה יגיעו זוכי תחרות הכוריאוגרפיה הבינלאומית בסיאול למופע ובו יוצגו 4 יצירות מחול:

Sequence מאת Seouk Hun Ryu – סיפור על דממה, טינה וצער עמוק בביצוען של שמונה רקדניות; Uninhabited Island מאת Jae Woo Jung – יצירת סולו המספרת על חוויית בדידות נוראית; Sal מאת Jin A Kim – טריו בו אנרגיה אלימה מתפרצת, ומהרקדנים נשלפים קוצים כנגד העולם; ו- Sinawi מאת Jae Seung Kim – יצירה בה ארבעה רקדנים החושקים להגיע אל מהותה של ההרמוניה שבחוסר ההרמוניה תוך גיוון הדימויים בהם האל מיוצג דרך המחול – כל זאת על רקע מוסיקת סינאווי קוריאנית מסורתית. (30 באוגוסט, 21:00 – לאחר המופע שיחה עם האמנים.

31/08/2018, 14:00).

 

מלוס אנג'לס תגיע להקתו של הכוריאגרף הידוע בנג'מין מילפייה, אחד האמנים הבולטים ביותר במאה ה-21. להקתו " לוס אנג'לס דאנס פרוג'קט" תבצע ערב רפרטוארי הכולל שני דואטים מאת מרתה גרהאם, "לימודי באך "(חלק ראשון) ו"דרך אורפאוס" מאת בנג'מין מילפייה.

LADP_ by BenjaminMillepied

מילפייה הוא כוריאוגרף, במאי קולנוע ורקדן לשעבר, יליד צרפת. שש-עשרה שנות קריירה בניו יורק סיטי בלט, יחד עם גוף העבודות שיצר, הפכו אותו לאחד האמנים החשובים והבולטים כיום.

מילפייה יצר את הכוריאוגרפיה לסרט הידוע "ברבור שחור" בכיכובה של אשתו נטלי פורטמן שזכתה בפרס האוסקר על משחקה בסרט זה. בשנת 2012, עבר מילפייה ללוס אנג'לס, שם הקים את להקת לוס אנג'לס דאנס פרוג'קט LADP), שמאז הופיעה על הבמות הנחשבות ביותר בעולם. הלהקה היא פלטפורמה לפיתוח, יצירה, תמיכה והצגה של מחול ברמה בינלאומית בלוס אנג'לס.(8 באוקטובר, 21:00 – מופע עם האמנים לאחר המופע, 9 באוקטובר, 19:00, 10 באוקטובר, 21:00).

 

בשיתוף פעולה מיוחד עם ברזיל ,יציג מרכז סוזן דלל שלוש יצירות מחול חדשות, פרי שיתוף פעולה בינלאומי בין שלושה יוצרים ישראלים – אלה רוטשילד, אופיר יודלביץ ואורלי פורטל – ולהקות המחול מברזיל:  Companhia Municipal de Dança מפורטו אלגרה, Companhia Eliane Fetzer de Dança Contemporânea מקוריטיבה, ו-Entre Nós Coletivo de Criação מהעיר נטל. כל להקה מבוססת מציגה סגנון ותרבות שונים. היצירות יצאו גם לסבב הופעות בברזיל, ישראל וגרמניה. כל אחד מהיוצרים הישראלים יביא עמו אסתטיקה כוריאוגרפית ייחודית שתבוא לידי ביטוי במופע חוצה תרבויות יחיד מסוגו. (12 באוקטובר, 14:00; 13 באוקטובר, 21:00).

 

להזמנת כרטיסים באתר מרכז סוזן דלל

www.sdc.org.il

או בטלפון:  035105656