תגיות

, ,

נשארים ערים ב  Black Friday   

נספרסו יוצאת במבצעי Black Friday

בין התאריכים : 11.11.18- 25.11.18

 ומציגה הזדמנות של פעם בשנה לחובבי המותג והקפה ליהנות מחוויית נספרסו במחירים מיוחדים

לראשונה חגיגת ה- Black Friday של נספרסו תתקיים בכל ערוצי התקשורת של החברה: באתר החברה, בבוטיקים ברחבי הארץ ובהזמנה טלפונית

יחצ

כבכל שנה אירוע השופינג הגדולBLACK FRIDAY   ,"יום השישי השחור",  נערך ביום השישי הראשון שלאחר יום ההודיה בארה"ב ולמעשה מדובר באירוע הפותח  את עונת המבצעים והמכירות  עד לחג המולד.

השנה, יום זה יחול בעולם  וגם בישראל, ב-23 בנובמבר.  קדחת הקניות שבארה"ב  מביאה  לתורי ענק אל מול החנויות  כמו גם להזמנות חסרות תקדים באתרי הסחר המקוון – לא פוסחת גם על הישראלים.

חברת Nespresso, החברה המובילה בתחום הקפה והקפסולות, יוצאת במבצעי  Black Friday ומציעה  הזדמנות של פעם בשנה, לחובבי המותג והקפה ליהנות ממגוון הנחות ומחירים מיוחדים למארזים חגיגיים, תערובות קפה וכן הנחה של כ- 35% על מכונת הקפה ESSENZA MINI.

רוני אלגביש, סמנכ"ל סחר אלקטרוני ודיגיטל בנספרסו ישראל:  "הישראלים שגילו את הבלק פריידיי לפני כעשור, באמצעות הפופולריות של אתרי הסחר המקוון הבינלאומיים, יכולים ליהנות כיום  ממבצעי מחיר לוקליים בכל תחום ובכל ערוץ תקשורת.  זו הפעם הראשונה שחברת נספרסו ישראל מטמיעה את מבצעי בלאק פריידי בכל ערוצי התקשורת שיש לנו אל מול הצרכן – באתר המקוון, בבוטיקים ובטלפון. מניסיוננו בעולם אנו רואים שלצד מוצרי אופנה, תכשיטים וגאדג'טים אלקטרונים  מוצרי נספרסו בכלל ומכונות הקפה של נספרסו בפרט הינם בין המוצרים המבוקשים ביותר ברחבי העולם בחגי המכירות ולכן ההיצע שלנו כולל מבצעים אטרקטיביים על  תערובות הקפה,  על מארזים חגיגיים וגם  על מכונת ה-ESSENZA MINI אותה נציע ב-35% הנחה ביום זה בערוץ האונליין שלנו."

מבצעי ה- Black Friday באונליין, בבוטיקים ובטלפון :

  • "מארז מומחה הקפה של ישראל" + כוס טרוול מאג ב– 149 ₪ (במקום 198.80 ₪)
  • "מארז מומחה הקפה של ישראל" + אירוצ'ינו (מקציף חלב) בצבע שחור + זוג כוסות VIEW מתכונים ב-390 ₪ (במקום 588.80 ₪ )

יחצ

מבצעי ה- Black Friday באון ליין בלבד https://www.nespresso.com/il/he

  • מכונת קפה ESSENZA MINI החדשה המכילה את כל הידע והמומחיות של נספרסו בעיצוב חדשני, תימכר ב 500 ₪ במקום 749 ₪

יחצ

  • מארז 5 תערובות VARIATIONS +זוג כוסות VIEW מתכונים ב- 159 ₪ במקום 206.50.