תגיות

,

בפעם הראשונה על במה אחת!

מקהלת הצבא האדום שחוגגת 90 להיווסדה מארחת את הגבעטרון שחוגג  70!

בהנחיית דן כנר

 

קרדיט- מקהלת הצבא האדום (3)

היכל התרבות – תל אביב

מרכז הקונגרסים – חיפה

הקונכיה- באר שבע

19-24 מרץ 2019

 

מקהלת "הצבא האדום" מאחדת כוחות בפעם הראשונה עם ה"גבעטרון"

שיתוף פעולה יוצא דופן וראשון מסוגו ל- 9 מופעים במרץ הקרוב

ברחבי הארץ.

 

קרדיט- מקהלת הצבא האדום

 

מקהלת הצבא האדום שחוגגת 90 שנה להיווסדה שבה להופעה בישראל בפעם החמישית ומשתפת פעולה לראשונה עם ה"גבעטרון" שחוגג  70 שנה, ב9 מופעים ברחבי הארץ במרץ הקרוב. עבור הגבעטרון זו הגשמת חלום נוסף לאחר שזכו בפרס מפעל חיים ב2007.

 

בתכנית: להיטים בינלאומיים מכל הזמנים ולראשונה ביצוע מיוחד של הלהיטים הגדולים  והאהובים של להקת הגבעטרון בעוצמה של מקהלת הצבא האדום.

 

מקהלת הצבא האדום אשר הפכה למוסד אגדי מתעלה מעל כל הז'אנרים והתרבויות, מאחדת את הקהל באנרגיה אדירה ובבידור אוניברסלי הכולל מגוון מוזיקלי רחב החל מפולקלור עממי, מוזיקה קלאסית ועד להיטים עולמיים.
מקהלת הצבא האדום הוקמה לפני 90 שנה, בשנת 1928 בברית המועצות ומאז פרצה את הגבולות בהצלחה מסחררת. מעל ל20 מיליון צופים בסיבובי ההופעות העולמיים שהתקיימו במעל ל 50 מדינות. מדובר במקהלת הגברים הגדולה ביותר בעולם הנחשבת לסמל התרבות הרוסית והמהווה ציון דרך בתרבות הלהקות הצבאיות.  הופעתה האחרונה בישראל הייתה באוקטובר 2017 ואירחה את ירדנה ארזי ודודו פישר.

 

על עצם קיום להקת "הגבעטרון" ב-70 שנות המדינה כבר נכתב לא מעט. כיום הגוף מונה כ-20 חברי להקה. במהלך השנים האחרונות הלהקה יצאה לשני סיבובים גדולים בצפון-אמריקה וגם לארצות אירופאיות והביקוש להופעותיה הוא רב ביותר.

הזכייה בפרס ישראל,  בגין מפעל חיים,  בשנת 2007 ללא ספק, נתנה זריקת עידוד. הצימאון הציבורי לשמוע את שירי א"י הישנה והטובה עלה וצף שוב. התו היחודי של הגבעטרון – על קסם גווניו הקוליים וההרמוניים, דרך  השירים המיוחדים ועד חידושיה לקלאסיקות ישנות מעניק למקהלה צבע יחודי וחד פעמי.

 

למעריצי התרבות השורשית מצפה חוויה בלתי נשכחת במרץ הקרוב כאשר מקהלת הצבא האדום תארח את הגבעטרון לכדי פסגת תרבות חסרת תקדים על במות ישראל.

 

מקהלת הצבא האדום מארחת את הגבעטרון

ב – 9 מופעים בלבד !!!!

 

קרדיט- מקהלת הצבא האדום (3)

הפקה: חברת ההפקות EGOeast

 

19 למרץ 2019 – אולם הקונכיה – באר שבע

20-23 למרץ 2019 – היכל התרבות – תל אביב

24  למרץ 2019 – מרכז הקונגרסים – חיפה

 

מחירי כרטיס- 250-480 ש"ח

 

רכישת כרטיסים באר שבע: אתר "שפע": www.ticket4u.co.il או בטלפון 8949*

רכישת כרטיסים תל אביב ובחיפה: אתר "לאן"www.leaan.co.il או בטלפון 8780*