תגיות

, , ,

פסטורליה בצלילים באולם האופרה החדש של מלון פסטורל כפר בלום

יחצ

עם פתיחת עונת התרבות "פסטורליה בצלילים"  במלון פסטורל ועם השקתו של אולם "האופרה" מרכז ההופעות והכנסים שמתי פעמי לצפון לצפות לחוות גם לטעום אבל בעיקר לשמוע את המנגינות והקולות מהאולם הכי יפה בארץ. כן, האולם הזה נבנה כמו הארמונות בספרד ופורטוגל עם פטיו  מדהים ושדרת עמודים שאין לה אח ורע בארץ.

ראיתי מופע תרבותי של גיל שוחט ונוספים וזה היה שיא חדש בפסטורליה בצלילים ותוכניות התרבות של המלון. ואני ממליץ לכם להגיע לכאן אם אתם חובבי תרבות, חופשה וקולינריה ברמה גבוהה.

היכל הכנסים והמופעים החדש, 'אופרה', הינו מהמשוכללים והחדישים בארץ, בעל טכנולוגיה מתקדמת ומערכות חדישות, בהן מערכות הגברה מתקדמות, מסכים, מקרנים ותאורה הנשלטים מחדר בקרה מרכזי וכן צגי הקרנה ותפאורה. בשולי הבמה נבנו חדרי אמנים וצוות, הכוללים גם חניות פרטיות.

האולם המרכזי מכיל 450 מקומות ישיבה ובעל אפשרות חלוקה ל- 3 חללים.

המקום הזה מדהים!

 

התכנית הבאה שמומלצת לכם היא:

אהבה זה כל הסיפור

 

סופשבוע מוסיקלי בשיתוף סולני האופרה הישראלית יתקיים

במלון פסטורל כפר בלום בתאריכים 21-23 בפברואר 2019

 

תשוקה, קנאה, בגידות ויחסים מסוכנים יעלו לבמת מלון פסטורל כפר בלום בסוף שבוע גדוש יצרים, הנערך בהשתתפות סולני האופרה הישראלית בניצוחו ובניהולו המוסיקלי של דודי זבה, ד"ר חיים שפירא וניב קאופמן עם נבחרת אמני הווקאל.

במופע הפתיחה החגיגי והרב סגנוני עטור האמנים, ישתתפו: קרן הדר, עדי צ'זורה, פייר עמנואל חנון, אנה שפיץ, עתליה לביא, יעל יקל, אסף דגן ואלון כרמלי. במחווה לאמנים פורצי הדרך של עולם המוסיקה בהם: אריתה פרנקלין, דולי פרטון, לייזה מינלי, ז'ילבר בקו, ענקי האופרה האיטלקית, ברברה סטרייסנד, מרסדס סוסה, חווה אלברשטיין, ירדנה ארזי, שושנה דמארי, נטע ברזילי ועוד.

קרן הדר – צלם דניאל צ'ציק

ניהול מוסיקלי ופסנתר: ניב קאופמן.

תשוקה ספרדית – כרמן וחברותיה

סולני האופרה הישראלית בניצוחו ובניהולו המוסיקלי של דודי זבה ישירו על האהבה הבלתי מתפשרת של צוענייה חופשיה, הלהט של אנדלוסיה ועולמם המוסיקלי של הצוענים. הלהיטים הגדולים מהאופרה 'כרמן' ומפגש עם צוענים מוסיקליים נוספים מכל הזמנים.

קונצרט נוסף של סולני האופרה הישראלית הוא 'יחסים מסוכנים בעולם האופרה' – מה קורה בין הסדינים? מה קורה מאחורי הפרגוד? ומה קורה בתוך הארון? הזדמנות לפגוש זוגות אופראיים, ולגלות מה זאת אהבה כפי שבאה לידי ביטוי באופרה 'נישואי פיגרו' של מוצארט, דרך עיניהם של רומיאו ויוליה ובאמצעות פנים נוספות ומרתקות של עולם האהבה.

 

אהבה זה כל הסיפור

גם המרצה והחוקר המוערך ד"ר חיים שפירא ייקח חלק בסוף השבוע המוסיקלי במלון פסטורל כפר בלום. הרצאתו אהבה זה כל הסיפור הינה מסע פילוסופי פואטי בעקבות ספרו ״אהבה זה כל הספר״ על אהבה ותשוקה, על אכזבות ואושר עילאי, האנטומיה של הקנאה, טקסי חיזור ושבעה עקרונות לנישואין מושלמים.

מחיר השתתפות ל- 2 לילות ע"ב פנסיון מלא: 2,100 ₪ לאדם.

המחיר כולל השתתפות בכל האירועים שבמסגרת הסופ"ש.

לפרטים ולהזמנות: 04-6836611  www.kfarblum-hotel.co.il