תגיות

, ,

לקראת החג מציעים ביקבי כרמל סדרות יינות איכותיים לכל כיס:
סדרת היינות SELECTED בציר 2018
סדרת היינות המוערכת Private Collection
יקבי כרמל מציעים לחג הקרוב סדרות של יינות איכותיים במחיר שווה לכל כיס:
סדרת SELECTED בציר חדש 2018.

צילום איל קרן

 

יפתח פרץ, היינן הראשי של יקבי כרמל: "יינות סלקטד הלבנים של בציר 2018 מתאפיינים בארומטיות נעימה והרמונית והיינות האדומים מתאפיינים בצבע טוב ובמרקם מלא ועשיר וזאת בעקבות עונת גידול הגפן בבציר 2018, אשר התאפיין בחורף חם עם מעט מנות קור אשר הקשו על התעוררות אחידה של הגפן מתרדמת החורף שלה. כמו כן, אביב גשום עם מספר אירועי גשם במהלך פריחת הגפן והחנתה, תרמו ליבול נמוך משמעותית בחלק מן הזנים, ובעיקר בענבים הלבנים. יבול נמוך יחד עם קיץ שהתאפיין בטמפרטורות מתונות יחסית תרמו להבשלות אחידות, מהירות וטובות, עם נתוני סוכר טובים וחמיצות טבעית מצוינת."

סדרתSELECTED ביססה את מעמדה לאורך השנים כסדרת יינות מובילה בישראל, המעניקה תמורה גבוהה למחירי היין הנוחים. בסדרה מגוון יינות וזנים: אדומים, לבנים, סמוקים ומוסקטו. יינות נגישים בעלי אופי צעיר, פירותי ורענן. המגוון ואופיים הנגיש של יינות סדרת SELECTED המותאמים לחיך הישראלי מאפשרים לכל אחד ליהנות מכוס יין במגוון הזדמנויות צריכה אישית, ארוחה משפחתית ובכל אירוע ואירוח. יינות הסדרה הם יינות עסיסיים, שכיף לשתות אותם, "יינות לשתייה ולא יינות לטעימה".
*ניתן לרכוש את היינות של סדרת SELECTED ברשתות שיווק נבחרות במחיר מומלץ של 30 שקלים

סדרת Private Collection בציר 2017.
סדרת יינות איכותית הזוכה לפופולריות רבה בקרב בתי האב בישראל ומוכרת למעלה מ-1 מיליון בקבוקים בשנה בממוצע. יינות סדרת Private Collection זוכים בשנים האחרונות לשבחים רבים בזכות איכות היינות הגבוהה והתמורה למחיר שהיא מעניקה. הסדרה הפכה לזוכה סדרתית בתחרויות Best Value. כמו כן, סדרת Private Collection הינה הסדרה המובילה בקטגוריית המחיר שלה. היינות האדומים של סדרת Private Collection בעלי אופי מורכב ומחוספס ונוכחות בולטת, היינות הלבנים בעלי חומציות גבוהה ותומכת, רעננים ומתאימים לאוכל. היינות בסדרה: האדומים – קברנה סוביניון, מרלו, שיראז, קברנה מרלו. הלבנים – שרדונה, סוביניון בלאן, אמרלד ריזלינג קולומברד, מוסקט.

* ניתן לרכוש את היינות מסדרת Private Collection ברשתות שיווק נבחרות במחיר מומלץ לצרכן 40 ₪
על יקבי כרמל
יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל מאז ועד היום, 137 שנים מבלי לפספס אף בציר אחד כל השנים. יקבי כרמל מטפחים כרמים במיטב אזורי היין בישראל, עם 108 כורמים, ומפעילים ארבעה יקבים: היקב המרכזי בזכרון יעקב, יקב אלון תבור בגליל, יקב קאיומי בגליל העליון ויקב יתיר בתל ערד.
יקבי כרמל מייצרים מגוון גדול של יינות "פשוט טעימים" שאנשים אוהבים, בטעמים נגישים וברמות מחיר שונות, המעניקות תמורה טובה ביותר לכסף. יינות מזני ענבים שונים, ממגוון כרמים הפרוסים על פני כל הארץ, אותם מגדלים כ 108 משפחות כורמים עבור היקב, מרמת הגולן, דרך הגליל, הרי יהודה ועד רמת ערד. פריסת הכרמים הגדולה מאפשרת ליקבי כרמל להיות גמישים בייצור ועקביים לאורך שנים עם יכולות חקלאיות גבוהות ויכולת ייננית גבוהה של צוות ייננים בעלי ניסיון, עם ידע והבנה עמוקים בשיטות ייצור יין מסורתיות ומודרניות. טכנולוגיות חדישות ומתקדמות ביקבים מאפשרות ליצור יין איכותי, תוך שמירה על המסורת הייננית ארוכת השנים של היקב מרגע בציר הענבים ועד לפתיחת הבקבוקים בבית הלקוח.
בקבוקי היין של יקבי כרמל נמצאים על שולחנות של כמעט כל בית ישראל במשך כל השנים ומחזקים את הרגשת השמחה, החום המשפחתי, הפתיחות והאופטימיות.