תגיות

דיויד גארט

מכנים אותו "דיויד בקהאם של המוזיקה הקלאסית"

גדול הכנרים הוירטאוזים, יגיע עם להקתו לישראל במסגרת סיבוב ההופעות העולמי לאלבום החדש UNLIMITED

GREATEST HITS – LIVE 2019

יום חמישי, 19.09.2019, היכל מנורה מבטחים

https://www.youtube.com/watch?v=z_UfPY8NXkM&feature=youtu.be

דייוויד גארט, הכנר הנודע ואחד הכנרים הטובים בדורו, המשלב בהופעותיו מוזיקה קלאסית, בלדות רוק ולהיטי פופ מכל הזמנים, יגיע לישראל להופעה אחת, שתתקיים ב- 19 בספטמבר בהיכל "מנורה מבטחים".

גארט יגיע עם להקתו לישראל עם המופע החדש UNLIMITED ובו יבצע ממיטב להיטיו וגם עיבודים מיוחדים ביניהם: Smooth Criminal של מיקל ג'קסון, The Show Must Go On של קווין, Smells Like Teen Spirit של נירוונה, Hey Jude  של הביטלס ועוד רבים וטובים.

credit-pedro-becerra-

גארט נהנה מהצלחה בינלאומית מסחררת וסוחף אחריו מעריצים ברחבי העולם, החל מקהל מעונב באולמות קונצרטים ועד חובבי הרוק במופעי האצטדיונים הגדולים. גארט מכר בהופעותיו מיליוני כרטיסים וקיבל 23 אלבומי זהב ו-16 אלבומי פלטינה. ב2011 שבר שיא גינס כנגן הכינור המהיר בעולם כשניגן את "מעוף הדבורה" של ניקולאי רימסקי-קורסקוב בזמן שיא של דקה ו5 שניות. בעזרת גישתו החדשנית גארט מצליח להנגיש את המוסיקה   הקלאסית לקהל הצעיר ע"י שילוב סגנונות מוסיקה שונים של אמנים ולהקות מובילים בהם  מייקל ג'קסון, מטאליקה, רובים ושושנים, נירוונה, ביטלס ועוד.

גארט הוא וירטואוז מבריק, עם כריזמה של רוק סטאר המפיח חיים חדשים לתוך המוסיקה הקלאסית כאמן המשלב פופ ורוק ונחשב לטוב ביותר בתחום האינסטרומנטאלי של ימינו.  לטענתו יש קשר הדוק בין המנוני רוק ומוסיקה קלאסית. לדבריו, המעבר ביצירה "מארש טורקי" של מוצרט יש אותו קצב והרמוניה כמו ב " smooth criminal" של מייקל ג'קסון.

זו הופעתו השלישית של גארט בישראל, לאחר שהופיע ב-2006 עם הפילהרמונית הישראלית וב2017 במסגרת סיבוב הופעות עולמי עם אלבומו  "Explosive"בו הוא משלב בין מוזיקה קלאסית, בלדות רוק ולהיטי פופ מכל הזמנים. 

דיויד גארט בישראל

הפקה: EGOeast הפקות

19 בספטמבר, היכל מנורה מבטחים – תל אביב

מחיר כרטיס החל מ- 200 ש"ח

 

לרכישת כרטיסים : אתר "לאן":  www.leaan.co.il או בטלפון 8780*