תגיות

ביטלמניה"

מג'יקל מיסטרי טור מארחים את חמי רודנר ודניאל סלומון במופע מחווה לביטלס "ביטלמניה" ב-30.5 בבית אריה קלנג באשדוד.

המופע יתקיים במסגרת סדרת המופעים "מוזיקה בקלנג"


יום חמישי 30.5.19 בשעה 21:00, הגלריה של בית האמנים באשדוד, בית אריה קלנג.

חמי רודנר קרדיט צלם אלדד רפאלי

דניאל סלומון קרדיט צלם טל שחר

להקת מג'יקל מיסטרי טור תארח את חמי רודנר ודניאל סלומון במופע מחווה לביטלס "ביטלמניה" ביום חמישי ה-30 במאי בגלריה של בית אריה קלנג באשדוד. במופע  יבוצעו השירים הגדולים של הביטלס. המופע מתקיים במסגרת סדרת המופעים "מוזיקה בקלנג".

 

"הביטלמניה" הוא מופע הצדעה לביטלס של להקת מג'יקל מיסטרי, המשלב את הלהיטים הגדולים של הביטלס מכל הזמנים ומכל הסגנונות.

המופע מזכיר ימי הביטלמניה המופלאים, גם בנראות של חברי הלהקה הלבושים בחליפות מעונבות כפי ש"ארבעת המופלאים" מהביטלס היום מתלבשים, וגם בביצועים המוזיקליים והאנרגיות הייחודיות לביטלס.

על מנת לשחזר את הסאונד הייחודי של הביטלס, מנגנת הלהקה בדיוק על אותם כלי הנגינה עליהם ניגנו חברי הביטלס: גיטרת הבס הייחודית של מקרטני- בס ההופנר, הגיטרות של האריסון ושל לנון: ריקנבקר, גרץ', ואפיפון, וסט תופים של לודוויג כמו של רינגו.

 

להקת MAGICAL MYSTERY TOUR (הידועה גם כמג'יקל בנד) היא להקת המחווה המובילה והגדולה בארץ. הלהקה מופיעה כבר במשך 15 שנים באופן קבוע בכל המועדונים הגדולים והאולמות והמובילים בארץ ולקחה חלק בפסטיבלים הגדולים והיוקרתיים ביותר (תערוכת הביטלס ולבירפול בישראל, פסטיבל ישראל, פסטיבל הסרטים בחיפה, פסטיבל הסרטים בירושלים, פסטיבל הביטלס בחולון ועוד).

הלהקה נבחרה לייצג את ישראל בפרויקט בינלאומי מטעם הקאוורן (המועדון המפורסם שבו הופיעו הביטלס) ומוזיאון הביטלס בליברפול (ביטלס סטורי). בפרויקט מצולם קליפ של כל להקות הביטלס הגדולות בעולם.

המופע מומלץ לחובבי המוסיקה בכלל ולחובבי החיפושיות והנוסטלגיה בפרט.

 

חברי הלהקה:

אורון קוריצ'ונר- שירה וגיטרה

עופר פופ-קורן- בס ושירה

שיקו פלדמן- גיטרה ושירה

קובי סנדהאוס – קלידים ושירה

אספיס רייז- תופים

 

סדרת המופעים הראשונה "מוזיקה בקלנג" נפתחה במאי 2017 ומאז הספיקה לארח מגוון רחב של אמנים להופעות חיות ואינטימיות לצד מאות מבקרים שהגיעו ליהנות ממוזיקה איכותית.

את הפרויקט "מוזיקה בקלנג" המתקיים במסגרת הפעילות של "החברה העירונית לתרבות הפנאי באשדוד"מנהל אומנותית המוזיקאי האשדודי שלום תשובה, העומד בראש ההרכב המוזיקלי "Chuva", יוצר ועובד מגיל 20 עם אמנים מהשורה הראשונה בארץ ובחו"ל, ביניהם: מאיר בנאי ז"ל, אלי מאירי ותמנע ברואור.

 

קליפ מתוך המופע: https://www.youtube.com/watch?v=KMYasyhmiaQ

"מוזיקה בקלנג"-  מג'יקל מיסטרי טור עם המופע "ביטלמניה"

יום חמישי ה-30 במאי 2019 בשעה 21:00

מכירה מוקדמת: 80 ₪   ביום האירוע: 90 ₪

לפרטים ולרכישה: 08-9221883  https://eventbuzz.co.il/megicalmisterytour2 

בית אריה קלנג, רחוב יאיר 2, אשדוד. בפייסבוק: בית אריה קלנג