תגיות

,

וירטואוז הפלמנקו חוסה פורסל

במופע

"פורסל"

לאחר 25 שנים של הופעות משותפות עם גדולי אמני הפלמנקו, הוא מעלה לראשונה את "פורסל" מופע סולו שלו אותו יבצע בכבודו ובעצמו בסגנון ובאישיות האותנטיים הידועים שלו

3-2 בספטמבר, 21:00; אולם דלל

במסגרת העונה הבינלאומית של מרכז סוזן דלל

6 Jose Porcel by Beatrix Mezi Molnar

בביקוריו הקודמים בישראל , הוכיח חוסה פורסל שהוא וירטואוז. מרגע שהוא מפליא ברקיעותיו המהירות והמדויקות, הקהל נופל לרגליו. הרקדנים שלו ניחנו ביכולות גבוהות משל עצמם ושלא כמו בלהקות מחול אחרות, מקבלים במה כמעט כמו המאסטרו עצמו.

photo by Jesus Vallinas

עתה, במסגרת העונה הבינלאומית וחגיגות 30 של מרכז סוזן דלל הוא חוזר והפעם, לאחר 25 שנים של הופעות משותפות עם גדולי אמני הפלמנקו, הוא מעלה לראשונה את "פורסל" מופע סולו שלו אותו יבצע בכבודו ובעצמו בסגנון ובאישיות האותנטיים הידועים שלו. רצונו לדחוק את יכולותיו לקצה ולהשקיע את מיטב מאמציו הובילו אותו ליזום פרויקט החדש. ב-"פורסל", הוא מעלה ביצוע חדש, מרגש ומאתגר, לאחר תהליך רב-שנים. כל השנים האלה לצד כוכבי הפלמנקו של העבר וההווה וכל עבודתו הובילו אותו לרגע זה .

Jose Porcel by Beatrix Mezi Molnar

פורסל הנו רקדן פלמנקו מסור ואנרגטי וכוריאוגרף בעל משמעת מפותחת ביותר. נוכחותו על הבמה גורמת לקהל ברחבי העולם לרעוד מרוב התרגשות. האמנות שלו נוגעת באנשים, העוצמה שלו משדרת הקרבה וחן. פורסל רקד בבלט הלאומי של ספרדי עד שייסד את הלהקתו בשנת 2000. לאחר שאחת מחברות ההפקה החשובות ביותר בארה"ב החתימה אותו, הוא הופיע ברחבי אמריקה והציג למעלה מ-50 הופעות. בימים אלה הוא מנהל את להקתו ומופיע מסביב לעולם.

המופע יתקיים פעמיים ב-3-2 בספטמבר, 21:00; אולם דלל.

פורסל ישוחח עם הקהל לאחר המופע של ה- 2 בספטמבר .

Video: https://drive.google.com/file/d/1rRRNEBj1UvHHqgmrGIFjt4cAwN4L9IQx/view?usp=sharing

"פורסל"

מחירי הכרטיסים  120-320 שח

טלפון הקופה : 035105656

אתר המרכז לרכישת כרטיסים פועל 24/7 http://www.sdc.org.il