תגיות

,

תיאטרון מחול יאנג – סין

 "עור צבוע"

תיאטרון מחול יאנג-סין – yang hailong painted skin by Cheng Yilu (2)

הכוריאוגרף יאנג היילונג משלב אסתטיקה פוסט-מודרנית בסגנון מזרחי ותחושת מסתורין עזה עם אלמנטים של מחול מערבי: מוסיקה אלקטרונית, עיצוב תלבושות וכוריאוגרפיה

12-13 בספטמבר

מרכז סוזן דלל

העונה הבינלאומית של סוזן דלל ממשיכה לארח להקות ויוצרים , כאלה החושפים את הקהל בישראל לסצנת המחול העכשווית המתרחשת במקומות שונים בעולם.

בתאריכים 12-13 בספטמבר יתארח בסוזן דלל   תיאטרון מחול יאנג – סין עם המופע "עור צבוע" של הכוריאוגרף יאנג היילונג נחשב לאחד מ"שלושת כוכבי בייג'ינג" וידוע בסגנונו פורץ הדרך ומכופף המגדר.

שם העבודה לקוח מאחד הסיפורים הידועים ביותר מתוך אוסף סיפורים סיניים קלאסיים מתקופת שושלת קווינג אשר מתחו ביקורת על נושאים חברתיים.

העבודה  היא סאטירה על  הדרך שבה אנשים "המציירים על עורם" עוטים על עצמם מבחוץ ביגוד מושך ומסתירים נפש מושפלת מבפנים. יאנג היילונג  משתמש בעבודתו בקאסט גברי כאשר האשה אותה מגלם שחקן- היא הדמות הראשית והיא משולבת עם אופיה של דמות הרוח הזדונית.

הרוח הזדונית ניזונה ממחשבותיה של האשה: חוסר האמונה שלה מעורר את הרוח לייסר את בעלה, והחרטה שלה גם מסוגלת להקים את בעלה חזרה מן המתים. הפירוק הסמלי הזה של הסיפור הופך את המופע לחוויה ויזואלית חדשה ויוצר אפשרויות אינסופיות לדמיון.

תיאטרון מחול יאנג-סין- photo by Ka Ka (2)

יאנג היילונג משלב אסתטיקה פוסט-מודרנית בסגנון מזרחי ותחושת מסתורין עזה עם אלמנטים של מחול מודרני בסגנון מערבי כגון: מוסיקה אלקטרונית, עיצוב תלבושות וכוריאוגרפיה, וכך מספק תחושה כוללת יותר של סמליות ושפה אמנותיים ויוצר סגנון ייחודי של ריקוד.

13-12 בספטמבר, 21:00, אולם דלל. שיחה עם האמנים לאחר המופע ב-12 בספטמבר

חמישי  12/09/2019  שעה    21:00  מרכז סוזן דלל

שישי  13/09/2019 שעה 21:00     מרכז סוזן דלל

מחירי כרטיסים:180-25-₪

לרכישת כרטיסים:

טלפון הקופה : 035105656

אתר המרכז לרכישת כרטיסים פועל 24/7 http://www.sdc.org.il