תגיות

,

בקונסרבטוריון אקדמא אשדוד תתקיים תחרות כלי נשיפה השישית ע"ש עז ישראלי, בהשתתפות 80 נגנים מוכשרים מהקונסרבטוריון.

פתוח לקהל הרחב, כניסה לתחרות חופשית

ראשון-שני, ה2-3.2.20, בשעות 14:00-19:00, באקדמא אשדוד

בתחילת חודש פברואר, ב2-3.2, תערך בקונסרבטוריון אקדמא, תחרות כלי נשיפה ע"ש עז ישראלי, בהשתתפות 80 נגנים מהקונסרבטוריון בגילאי 8-18. התחרות שתתקיים זו השנה השישית, תהיה פתוחה לקהל הרחב והכניסה אליה תהיה חינם. התחרות מתקיימת מידי שנה בתמיכת משפחת ישראלי.

התחרות תערך בארבע קבוצות: גילאי 14 ומטה בכלי נשיפה ממתכת, גילאי 14 ומטה בכלי נשיפה מעץ, גילאי 14 ומעלה בכלי נשיפה ממתכת, וגילאי 14 ומעלה בכלי נשיפה מעץ.

ביום ראשון ה-2.2.20 תתחרה קבוצת הגיל הצעירה של נגנים בני 14 ומטה, בקטגוריית כלי נשיפה ממתכת וכלי נשיפה מעץ. את הקטגוריות הללו ישפטו מאסטרו מיכאל גורביץ' מנצח תזמורת משטרת ישראל ואלכסנדר פיין, נגן בסון ראשי בתזמורת הסימפונית ירושלים. למחרת, ביום שני ה-3.2 תערך התחרות של קבוצת הגיל 14 ומעלה בכלי נשיפה ממתכת ומעץ אותה ישפטו אלכסנדר פיין והמאסטרו יאיר משיח. בסיום ימי התחרות יוכרז על הזוכים וב-12.2 יתקיים קונצרט סיום וטקס הענקת פרסים. בקונצרט הסיום יופיעו הזוכים במקום הראשון בקבוצת הגיל הבוגרת 14 ומעלה, בכלי נשיפה ממתכת ומעץ, להם גם יוענק פרס כספי. ליתר המשתתפים יוענקו תעודות וגביעים.

EvaGermanStudio

בשנים האחרונות מנהל ארנסט פרל את מחלקת כלי נשיפה באקדמא בניהולה של יאנינה קודליק שמנהלת את הקונסרבטוריון.

התחרות שהינה תחרות פנימית של אקדמא, מתקיימת במטרה לעודד את התלמידים להשקיע, ללמוד רפרטואר חדש ונותנת להם הזדמנות לעמוד על במה ולהופיע ולצבור ניסיון מול קהל.

EvaGermanStudio

התחרות מתקיימת זו השנה השישית, על שם עז ישראלי ז"ל שנולד וגדל באשדוד. עז היה תלמיד בקונסרבטוריון אקדמא במשך שנים רבות והיה תלמידו של ארנסט. בגיל 6 הוא החל ללמוד לנגן בכינור באקדמא, ובהמשך ניגן על כלים רבים ביניהם גם קלידים, גיטרות אקורדיון וחצוצרה ועד גיל 18 נחשב לאחד המבצעים והיוצרים הבולטים. בשנת 97 עז נהרג בתאונת דרכים בארה"ב כשהיה רק בן 25. עז גדל במשפחה שחיה ונשמה מוזיקה ולכל בני המשפחה היה קשר עם קונסרבטוריון אקדמא. משפחתו על עז מעניקה תרומה שנתית מקרן עז על שמו, במטרה לעודד את המוזיקה שכה יקרה לליבם והייתה יקרה לליבו של עז.

EvaGermanStudio

תחרות כלי נשיפה

יום ראשון ה-2.2.20 בשעות 14:00-19:00 לבני 14 ומטה

יום שני ה-3.2.20 בשעות 14:00-19:00 לבני 14 ומעלה

התחרות פתוחה לקהל הרחב, כניסה חינם

פרטים נוספים בטלפון   08-854-5135

בקונסרבטוריון אקדמא אשדוד

רחוב דרך ארץ 8, אשדוד