תגיות

, , , ,

טבעול מאחלת יום עצמאות 72 שמח למדינת ישראל

ומחזירה את ההמבורגר חלפינו במהדורה מוגבלת

חגיגות יום העצמאות יצוינו השנה במתכונת שונה בשל מגבלות הקורונה, את ההופעות החיות יחליפו כנראה רכבי בידור עם מוסיקה ניידת ואת תרסיס הקצף יפזרו הילדים ברחבי הבית.

ובכל זאת עם ישראל יחגוג את יום העצמאות ה- 72 למדינה, אך יעשה זאת הפעם בבתים עם המשפחה הגרעינית. את המנגלים בפארקים הציבוריים יחליפו ארוחות בבתים, במרפסות ובחצרות, עם שלל מטעמים בפיתה שניתן להכין במחבת, בתנור או על המנגל.

טבעול שווארמה צילום סטודיו אסם

טבעול המבורגר חלפינו צילום סטודיו אסם

NaknikiyotViner_6911329

מגמת המזון הצמחוני והטבעוני מתרחבת משנה לשנה, במיוחד בישראל, וכך גם היצע המוצרים שעל המדף. הצרכנים מחפשים כל העת אחר גיוון המנה העיקרית ומקורות לחלבון מן הצומח, בין אם מתוך בחירה בתזונה טבעונית או כחלק מתזונה מאוזנת ומגוונת.

 

השנה מציעה טבעול פתרונות טעימים בלחמנייה או בפיתה:

בגזרת ההמבורגרים מחזירה טבעול לכבוד יום העצמאות את המבורגר חלפינו במהדורה מוגבלת. מדובר בהמבורגרים חריפים המספקים ביס בעל מרקם בשרני, חריף ומהנה, ומתאים להכנה על המנגל או במחבת. כל יחידה מכילה 12.6 גרם חלבון.

תכולה: 504 גרם, מחיר עפ"י אתר mysupermarket: 29.9 ₪

 

לצד זאת, מציעה טבעול מגוון רחב של מוצרים המתאימים במיוחד לארוחה ישראלית מושלמת וביניהם:

פלאפל טבעוני מסדרת ירקות וקטניות: כדורי פלאפל טעימים ומזינים המבוססים על ירקות וקטניות ומכילים מעל 50% חומוס, קישואים וגזר.

תכולה: 590 גרם, מחיר עפ"י אתר mysupermarket: 29.9 ₪

שווארמה טבעונית מסדרת הבישולים: מוצר מוביל  שדומה מאוד בטעמו לדבר האמיתי, מכיל 31.6 גרם חלבון ל-100 גרם. תכולה: 450 גרם, מחיר: 29.90 ₪

 

כשרות: בעל"ז