תגיות

העונה השביעית של הקומדיה זוכת שני פרסי ה"אמי"

פאגט ברוסטר מתארחת בעונה החדשה של "ממי"

"ממי" ("Mom"), הסדרה הקומית של רשת CBS וחברת "Warner Bros" מבית היוצר של צ'אק לורי ("שני גברים וחצי", "המפץ הגדול"), שגרפה שני פרסי "אמי" ומספר מועמדויות ל"גלובוס הזהב", חוזרת לעונה שביעית וחדשה בכיכובן של זוכת האוסקר אליסון ג'אני ("הבית הלבן", "אני, טוניה") וכוכבת הקולנוע אנה פאריס ("מת לצעוק", "הדיקטטור").

 

פאריס מגלמת את כריסטי, אלכוהוליסטית בגמילה ואם חד הורית לשני ילדים. אם זה לא מספיק, לחייהם נכנסת שוב אמה של כריסטי, בוני (ג'אני) – בעצמה אלכוהוליסטית לשעבר שהתקשתה להתמודד עם חובותיה האימהיות.

 

בעונה השביעית, בוני ואדם מתקשים לצלוח את שנתם הראשונה כזוג נשוי, בעוד כריסטי מנסה להוכיח שהיא מסוגלת להתנהג כאדם בוגר ולנהל אורח חיים תקין.

 

לצדן של ג'אני ופאריס מככבות גם זוכת ה"אמי" ג'יימי פרסלי ("קוראים לי ארל"), בת' הול ("מד מן"), מימי קנדי ("חצות בפריז"), וויליאם פיצ'נר וקריסטן ג'ונסון ("מפגשים מהסוג האישי").

 

העונה יגיעו להתארח בסדרה גם פאגט ברוסטר בתפקיד אורח מיוחד ("מחשבות פליליות") קייט מיקוצ'י ("סקראבס", "המפץ הגדול"), ג'ון רצנברגר ("חופשי על הבר") וקת'לין טרנר ("חברים", "קליפורניקיישן").

 

החל מה-21.6, ימי ראשון-חמישי בשעה 22:05 ב-HOT קומדי סנטרל וב-HOT VOD