תגיות

, ,

העונה השישית של הסיטקום זוכה ה"אמי" של מינדי קלינג

עונת הסיום של "מינדי", הקומדיה האהובה של Hulu

 

סיטקום, מינדי , הוט

 

"מינדי" ("The Mindy Project"), הסיטקום של חברת "יוניברסל" ורשת Hulu, נוצר על ידי המועמדת ל"אמי" מינדי קלינג ("המשרד", "הלילה שלפני"), שמתפקדת ככותבת, המפיקה והכוכבת הראשית של הסדרה. שותפיה ליצירה הם זוכה שני פרסי ה"אמי" הווארד קליין ("המשרד"), זוכה ה"אמי" מאט וורברטון ("משפחת סימפסון") וזוכה חמישה פרסי ה"אמי" ג'ק ברדיט ("רוק 30").

 

מינדי להירי (קלינג) מנווטת בין קריירה כגניקולוגית ומיילדת מוכשרת ורווקה בשנות השלושים לחייה, שתפיסת עולמה ודעותיה על מערכות יחסים הוכתבו על ידי קומדיות רומנטיות. בעוד שהאובססיה שלה לסוף טוב הפכה את הציפיות שלה לגבוהות באופן לא ריאלי, היא מסרבת להפסיק לחפש אחר הגבר המושלם. בסופו של דבר, מינדי מגלה אותו ממש מתחת לאפה: הקולגה הנרגן שלה, ד"ר דני קסטלנו (כריס מסינה, "חפצים חדים").

 

אחרי שבסוף העונה החמישית מינדי סוף סוף הצליחה להשיג לעצמה בעל, היא מצפה לחיי הנישואים השקטים והנחשקים. אולם, היא מתקשה לשחרר מכל הדרמות שמתרחשות ב"שולמן ושות'". בזמן שג'רמי (אד וויקס) ואנה (רבקה ריטנהאוס) מנווטים את הקשיים של מערכת יחסים צעירה, תמרה (זושה רוקואמור, "פרשס") מתחילה טיפולי פוריות סודיים במרפאה של מינדי.

 

לצדם של קלינג, וויקס וריטנהאוס מככבים בסדרה בת' גראנט ("ארץ קשוחה"),  ופורצ'ן פימסטר ("הלילה עם צ'לסי").

 

החל מה-21.6, ימי ראשון וחמישי ב-21:05 ב-HOT3 וב-HOT VOD