תגיות

,

חודש אוגוסט עם להקת מחול ורטיגו :  

**חוגגים את חג האהבה עם "לידת הפניקס דרייב אין"

Food & Art** – ערב חוויתי מעורר חושים של מחול ואוכל עם השפית אורית קדם

להקת מחול ורטיגו ממשיכה בשאיפתה להמשיך ו"להניע את התרבות" תוך התאמה לתקופה הסוערת הנוכחית שבה משתנים חדשות לבקרים הנהלים הנוגעים להתקהלות וקיום מופעים.

לידת הפניקס דרייב אין – צילום יואל לוי

בחודש אוגוסט הקרוב תקיים הלהקה שני אירועים מיוחדים :

לידת הפניקס דרייב אין – ערב ט"ו באב

צפייה במופע המיתולוגי מתוך המכוניות במתחם התחנה הראשונה  בירושלים :  יום שלישי ה-  4.8.2020 

מופע שקיעה 19:30 ומופע ערב 21:30

לאחר שהעלתה לפני כחודש, את יצירתה "לידת הפניקס" תחת כיפת השמיים במרכז סוזן דלל בפורמט מיוחד שהתאים למגבלות השעה דאז, החליטו בלהקה להמשיך להעלות את היצירה והפעם במתווה שיבטיח מראש צפייה בטוחה ובהתאמה לתקנות משרד הבריאות בתקופה זו.

לדברי עדי שעל מנכ"ל הלהקה: " מאז המופע שערכנו בסוזן דלל שבעקבותיו חווינו את הטעם הנפלא של חזרה ליצירה, להופעות, את התרגשות הרקדנים ותגובה של הקהל שצמא למופעים חיים שאינם מועברים דרך המסכים, החלטנו להתאים את "לידת הפניקס" להופעה בפורמט של דרייב אין . לשמחתנו נענתה קרן ירושלים לפנייתנו ובזכות תמיכתה ושיתוף הפעולה של עיריית ירושלים וחברת אריאל , יושק המופע הראשון של "לידת הפניקס דרייב אין" בחג האהבה,  ערב ט"ו באב, במתחם התחנה הראשונה בירושלים – יום שלישי ה 4.8.2020 .  מופע שקיעה 19:30 ומופע ערב 21:30. "

בהזדמנות זו ממשיכה הלהקה לחפש שותפים למימון הפרויקט במטרה לאפשר לקהלים נוספים ברחבי הארץ לצפות במופע בסביבה בטוחה ובאזור הקרוב למגוריהם.

"לידת הפניקס" יצירתה של נעה ורטהיים המנהלת האמנותית של הלהקה משקפת את החזון שלה ושל הלהקה  להרחבת גבולות המחול כדי ליצור חיבור בין אנשים וקשר אישי עם הקהילה תוך הדגשת ערכים של שיווין וכבוד האדם והסביבה.

לידת הפניקס דרייב אין – צילום – יואל לוי

הרקדנים רוקדים על אדמת כבול ומתחת לכיפה גיאודזית עשויה במבוק. הם מתפלשים בה והיא נדבקת לגופם ומכתימה את גופם ואת לבושם. התאורה מקיימת דיאלוג עם התאורה הטבעית והמוזיקה של רן בגנו, מתובלת בצלילים מן הטבע.  ובהשפעת לחנים טקסיים ופולחנים מהעולם המשתלבים עם רעשי הסביבה המקיפה את המופע.

לידת הפניקס הינה היצירה המיתולוגית של להקת המחול ורטיגו. הופיעה מעל אלף פעמים ברחבי הארץ והעולם והפכה לסמל ערכיה של ורטיגו  אמנות חברה וסביבה.

רכישת הכרטיסים היא לפי אדם / רכב:

מחיר לרכב 195 ש״ח עד 2 אנשים + 59 ש״ח לכל אדם נוסף ברכב (מעל 2 אנשים)

קישור לרכישת כרטיסים   https://vertigo.org.il/vertigo-company/drive-in-3/    

 

עוד אירוע מיוחד בחודש אוגוסט ישלב מחול וקולינריה :

Food & Art

ערב חוויתי מעורר חושים של אמנות ואוכל עם להקת מחול ורטיגו  ושפית אורית קדם

השקה במסגרת פסטיבל "אוכל כפרי במטה יהודה – לעת ערב"

יום חמישי 13.8.20, בשעה 19:30 בכפר המחול של ורטיגו

הלהקה תשיק את Food & Art – ערב חוויתי ומעורר חושים של אמנות ואוכל ביום חמישי 13.8.20,  בשעה 19:30 בכפר המחול של ורטיגו השוכן בעמק האלה ובמסגרת "פסטיבל אוכל כפרי במטה יהודה – לעת ערב"  שנערך זו השנה ה-20 ביוזמת המועצה האזורית מטה יהודה ומחלקת התיירות.

בערב זה יוזמן הקהל לבלות בסטודיו החדש של להקת מחול ורטיגו שם יצפה ברקדני הלהקה רוקדים קטעים נבחרים מהרפרטואר המלווים בשיחה ודברי הסבר של נעה ורטהיים הכוריאוגרפית והמנהלת האמנותית של הלהקה. משם  יעבור הקהל אל "מטבחה" של השפית אורית קדם המבשלת של כפר המחול שבינה ובין הלהקה נרקם סיפור אהבה ארוך שנים.

אורית תגיש לקהל מנות גורמה בריאות בסגנון כפרי ובהן מרק גספצ'ו קר עם מקלות פרמז'ן, סביצ'ה בורי יוגורט ואבוקדו, פריקסה עם קציצות דגים לימון כבוש ורוקט, כופתאות דלעת וחומוס ברוטב קארי וחלב קוקוס – מוגש על סטיקי רייס, דפי אורז מגולגלים בירקות עם וינגרט אסיאתי לביבות עדשים בטטה ועשבי תיבול – מוגש עם צזיקי ,ממתק שוקולד טחינה ופיסטוקים. הארוחה תלווה במבחר יינות בוטיק מיקבי עמק האלה.

לינק לרכישת כרטיסים https://vertigo.org.il/vertigo-company/foodart/

יום חמישי 13.8.20, 19:30 -ורטיגו, כפר אמנות אקולוגי, קיבוץ נתיב הל"ה, מחיר: 250 ש״ח ליחיד /  480 ש״ח לזוג

***במידה ויהיו הגבלות והנחיות שימנעו את קיום האירוע יוחזר הכסף לשני האירועים  לרוכשים.