מלונות דן גאה להביא אליכם את האוכל הטוב בישראל:

 

רשת מלונות דן סוגרת את הקיץ ופרויקט השפים הגדולים בישראל ותארח במלון דן תל אביב את השף אסף גרניט שיבשל יחד עם עובד אלפיה, שף המלון ארוחת טעימות חד פעמית

 

אסף גרניט-קרדיט תמי בר שי

מסעדת מחניודה מגיעה לתל אביב:

ביום רביעי ה-26/8/20 השף המצליח אסף גרניט מקבוצת מחניודה יגיע למלון דן תל אביב ויחבור לעובד אלפיה, השף המוערך של המלון ושניהם יבשלו ארוחה מיוחדת שתוצע לאורחי המלון

הארוחה המיוחדת תתנהל בהתאם להנחיות החדשות של משרד הבריאות והתו הסגול המעודכן לבתי המלון

 

מלונות דן גאה להביא אליכם את האוכל הטוב בישראל: רשת מלונות דן סוגרת את הקיץ ופרויקט השפים הגדולים בישראל ותארח במלון דן תל אביב את השף אסף גרניט שיבשל יחד עם עובד אלפיה, שף המלון ארוחת טעימות חד פעמית. הפרויקט בשיתוף אמריקן אקספרס.

מלון דן תל אביב צילום ארכיון מלונות דן

מסעדת מחניודה מגיעה לתל אביב: ביום רביעי ה-26/8/20 השף המצליח אסף גרניט מקבוצת מחניודה יגיע למלון דן תל אביב ויחבור לעובד אלפיה, השף המוערך של המלון ושניהם יבשלו ארוחה מיוחדת שתוצע לאורחי המלון.

תרבות האוכל והאירוח במלונות דן תמיד הייתה מובילה בתחומה והרשת שמה את הקולינריה הישראלית בקדמת הבמה כשכל הזמן השאיפה היא להוביל ולהפתיע עם קולינריה במיטבה.

במהלך הקולינרי הכי גדול ומיוחד שקורה הקיץ בישראל, רשת מלונות דן הביאה לאורחיה את האוכל הישראלי הטוב בישראל.

אסף גרניט–קרדיט-תמי בר שי

במהלך הקיץ התארחו בחלק ממלונות הרשת, השפים המובילים בקולינריה הישראלית, כדי להביא את האוכל שלהם וגם להביא מעצמם במיוחד עבור אורחי מלונות דן. השפים של בתי המלון והשפים האורחים תכננו ובנו יחד תפריטים ייחודיים במיוחד במטרה ליצור חגיגה קולינרית יוצאת דופן.

מלון דן תל אביב לובי צילום אורי אקרמן

בין השפים שהתארחו במלונות המלך דוד ירושלים, דן קיסריה ריזורט, דן אכדיה ודן כרמל חיפה: השף עטור כוכבי מישלן מושיק רוט, השף המוערך יוסי שטרית, יובל בן נריה ממסעדת טאיזו, השף שרון כהן ממסעדת שילה, ירון קסטנבוים ממסעדת M25 ומיט מרקט, אביבית פריאל-אביחי ממסעדת אוזריה, תומר אגאי מסנטה קתרינה, עידן פיינבורג (פיתה פנדה), אריאל רוזנטל (הקוסם) והאימפריאל קוקטייל בר.

כל הארוחות המיוחדות של השפים במלונות דן יתנהלו בהתאם להנחיות החדשות של משרד הבריאות והתו הסגול המעודכן לבתי המלון שאושר לאחרונה.

ישראל הפכה למדינה עם אוכל אקלקטי ששמו יוצא לפניו בעולם כולו. הארוחות המיוחדות שיוצעו במלונות דן מייצגות מנעד רחב של האוכל הכי טוב שתמצאו בישראל: מאוכל ים תיכוני עדכני ומטבח ישראלי חדש, דרך אוכל הרחוב הכי נחשב, האוכל האסייתי היצירתי והטעים שיש כאן והשמות הגדולים ביותר של עולם המסעדנות.

 

במסגרת הארוחות אורחי המלונות יזכו לפגוש את השפים וייחשפו למקורות ההשראה של השפים, לפועלם המקצועי ויגלו מקרוב חלק מעולמם הקולינרי. במסגרת השהות בנוסף לכל העושר הקולינרי האורחים יוכלו ליהנות גם מסיורים מיוחדים, טעימות יין ומתכנים נוספים שנבנו במיוחד עבורם.

 

רשימת החבילות הקולינריות במלונות דן שנותרו

מלון "המלך דוד" ירושלים המיתולוגי עם השף החדש רועי ענתבי מציעים חבילות עם ארוחות טעימות עם שפים מובילים:

  • חבילת אירוח הכוללת ארוחת טעימות עם השף יובל בן נריה ממסעדת טאיזו, בתאריכים: 13-15/8/20.
  • חבילת אירוח הכוללת ארוחת טעימות עם השף שרון כהן ממסעדת שילה בתאריכים: 18-20/8/20.

דן קיסריה ריזורט המתחדש מציע חבילות אירוח קולינריות משובחות וחגיגה של טעמים וצבעים:

  • חבילת אירוח הכוללת ארוחת טעימות עם השף תומר אגאי ממסעדת סנטה קתרינה, בתאריכים: 12-14/8/20.

מלון דן אכדיה הרצליה על חוף ימה של הרצליה והשף גולן ישראלי מציעים חבילות קולינריות בניחוח של מישלן ישראלי:

  • חבילת אירוח הכוללת ארוחת טעימות עם השף ירון קסטנבוים ממסעדת M25 ומיט מרקט יחד עם אריאל רוזנטל הקוסם, מוסד הפלאפל המיתולוגי מקינג ג'ורג' בת"א, בתאריכים: 17-19/8/20.