תגיות

הסינפונייטה הישראלית באר שבע מציגה:

 D.J מוצרט

מסיבה ריקודים לכל המשפחה אצלכם בסלון

הקונצרט ישודר ב- YOUTUBE  | 20/8/2020 יום חמישי בשעה 18:00

לינק לצפייה בקונצרט יפורסם בעמוד הפייסבוק של הסינפונייטה

Israel Sinfonietta Beer Sheva – הסינפונייטה הישראלית באר שבע 

צימבליסטה והסינפונייטה קונצרטים לילדים צילום נטלי קדוש

משתתפים:

חן צימבליסטה, ניצוח וניהול מוסיקלי

יותם אגם, די.ג'יי // סופיה פלקוביץ', צ'לו // אמה נאולנדר, כינור

מאיה פינגרמן, ניהול תוכן והפקה

 

חופש גדול והילדים משתגעים בבית? זה הזמן למסיבת DJ מוצרט  אצלכם בסלון. הסינפונייטה הישראלית באר שבע מארחת את אמן כלי ההקשה והמנצח חן צימליבטה ואת ה- DJ יואב אגם לקונצרט מוסיקה קלאסית קלה באווירת מסיבה קיצית.

בקונצרט יבוצעו יצירות קלאסיות של מלחינים מוכרים בעיבודים חדשים. בין היצירות בקונצרט: מוסיקת לילה זעירה, של מוצרט, קונצ'רטו לכינור בלה מינור בעיבוד מרימבה של באך, "קיץ" מתוך "עונות השנה" של ויוולדי וערבוביה" של יוסופוב

DJ יותם אגם הוא מוזיקאי, מפיק, עוסק ביוגה וחוקר תרבויות.  ב-30 השנים האחרונות יותם מבלה את זמנו בנסיעות סביב העולם בהן דרך המוסיקה הוא יוצא מפגשים מיוחדים. כאיש סאונדף מפיק ומורה ליוגה יותם ביסס את עצמו בדרום מזרח אסיה והוא אחראי על מספר פרויקטים בינלאומיים עטורי פרסים.

בקונצרט תשתתף גם הכנרת הצעירה אמה נאולנדר (16).  נאולנדר החלה לנגן בכינור בגיל 6, ולמדה תחת הנחייתו של המורה אלכסנדר גולדבאום בקונסרבטוריון למוסיקה באר שבע. כיום, היא לומדת בקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה בתל אביב, ״שטריקר״, בכיתתו של דר' גיא פיגר. אמה לוקחת חלק בתוכניות מצוינות של המרכז למוסיקה ירושלים משכנות שאננים ומנגנת בתזמורת הפילהרמונית הישראלית הצעירה.

אמה נאולנדר – צילום עצמי

ביום רביעי 19/8 יעלה לינק לצפייה בקונצרט בעמוד הפייסבוק של הסינפונייטה הישראלית באר שבע. הלינק יפתח לצפייה ביום חמישי 20/8 בשעה 18:00 בערב.