תגיות

, ,

צילום חדר ב IBIS STYLES צילום אסף פינצ'וק

 

 

מלונות ibis ירושלים מרכז העיר נערכים לקראת חגי תשרי ומזמינים את עם ישראל ליהנות משירות ואיכות בינלאומי ומחבילות עם סיורים החל מ660 ₪ לחדר זוגי וארוחת בוקר.

 

IBIS STYLES צילום אסף פינצ'וק

מלונות ibis ירושלים, מרשת ACCOR הבינלאומית, אחת הרשתות הגדולות בעולם, המונה מעל 5000 בתי מלון ברחבי העולם תחת 36 מותגים שונים, נערכים לקראת חגי תשרי עם מבצעים מיוחדים וחבילות הכוללות סיורים ייחודיים ברחבי העיר.

 

בחודש ספטמבר מציעים מלונות ibis ירושלים מחירים מיוחדים – החל מ660 ₪ לחדר ללילה כולל ארוחת בוקר, כאשר בתאריכים מסוימים יהנו האורחים מסיור חינם הכלול במחיר החדר ביניהם סיור סליחות, סיור מנחלאות ועד למחנה יהודה וסיור סליחות בדגש על נחלאות.

 

סיור הסליחות יעבור בימין משה, משכנות שאננים ,קבר דוד בהר ציון , הרובע היהודי ובית כנסת הרמב"ן, ויסתיים בכותל המערבי.

הסיור מנחלאות עד מחנה יהודה  – מיצחק נבון עד יוסי בנאי יספר את סיפורן של השכונות והבתים שנבנו מחוץ לחומות העיר העתיקה. המטיילים יכירו את שעון השמש של ״זוהרי חמה״, יגלו את ״בית החתן המת״, יבדקו מה בין אליאנס לאזורנו? מהי שכונת חצר ו״מי נגע בחמין שלי״? מי היה ״אבי האסירים״? יצחק נבון ו״בוסתן ספרדי״, ״עץ התות״ של יוסי בנאי, נחלת ציון ועוד…

הסיור- השכונה שעברה תיקון- אורך כ3 שעות . בסיור יתגלה מהו ה"נס" שהתרחש בנחלאות ובזכותו השכונה עברה תיקון? בסיור יכירו את נחלאות והיחודיות שבה, המבקרים ילכו בעקבות השמש הקורא לסליחות בבוסתן הספרדי של יצחק נבון,  יספרו על הצדיק הירושלמי אריה לוין , יגלו את גן התות של יוסי בנאי ועוד. הסיור יתבצע על ידי מורת דרך שילדותה עברה בשכונות אלה.

 

בנוסף, מלונות ibis ירושלים  משתתפים בקמפיין – ירושלים הכי חו"ל בארץ, הטבה מיוחדת ללנים בירושלים ומציעים  לילה שני ב 25% הנחה. הטבה נוספת ללנים במלונות הינו סיור חינם וגם שובר הנחה הניתן למימוש באחד מעשרות המוזאונים או הפעילויות שיש לעיר ירושלים להציע.

 

במלונות ibis בירושלים-  ibis ירושלים מרכז העיר ו ibis styles מקפידים על חיטוי והיגיינה בצורה יוצאת דופן. נקיון החדרים מתבצע ברמה הגבוהה ביותר, בעיקר בימי קורונה. בנוסף לנקיון והצחצוח שהיה עד כה בימים רגילים, עוברים החדרים, חיטוי נוסף שצריך כדי לעמוד בתקנים של רשת ACCOR הבינלאומית .

בין היתר מקפידים על חיטוי כל המוצרים והחפצים שהאורח מרבה לגעת בהם כגון ידיות, ברזים בכיורים ובאמבטיה, שלטים, מתגים של תאורה, של מזגן ועוד.

במרחבים הציבוריים האורחים נדרשים לעטות מסכות פנים. ברחבי המלונות פיזרו עמדות חיטוי בכל פינה. המלונות הגדילו את תדירות הנקיון בשטחים הציבוריים לרבות לובי, מעלית, ידיות דלתות, שרותים ציבוריים וכו’.  העובדים כולם עוטים מסיכות, מחויבים בשטיפת ידיים, החלפת כפפות בנקיון כל חדר וחדר, המגבות המלוכלכות עוברות ישר לשקית סגורה, והכל בהתייעצויות עם רשויות גלובליות ומקומיות, הכל על מנת להבטיח שנהלי הנקיון וההגיינה במלונות  ibis ירושלים מרכז העיר מחמירים ביותר.

 

שני המלונות, הנחשבים לחדשים בעיר, נמצאים במיקום הטוב ביותר שקיים, היכן ש'כל האקשן קורה' ומהווים בסיס אידיאלי לסיורים וביקורים בכל האטרקציות וכל מה שיש לירושלים להציע.

כל מה שחופשה צריכה במרחק הליכה; ibis styles ממוקם על מדרחוב 'בן יהודה' ומלון ibis ירושלים מרכז העיר ממוקם מעברו השני של המדרחוב, שניהם סמוך לכיכר ציון ורחוב יפו, מרחק של דקות הליכה בודדות מהעיר העתיקה ושער יפו, שוק מחנה יהודה, נחלת שבעה, גלריות, קולינריה, מרכזי קניות, פאבים וחיי לילה, מוזיאונים ועוד שלל אטרקציות!

 

בימים אלה ניתן להצטרף חינם למועדון ההטבות של  ALL ACCOR LIVE LIMITLESS  במסגרתו ניתנות הטבות בכל מלונות רשת ACCOR בעולם למזמינים ישירות במחלקת ההזמנות של המלונות עצמם. חברי מועדון ALL ACCOR LIVE LIMITLESS  מתארחים במלונות ונהנים מ 5% הנחה נוספים וצבירת נקודות. את ההטבות והנקודות ניתן לממש במסגרת חברותם במועדון העולמי של הרשת.

 

רמה בינלאומית במרכז העיר בירושלים!

מלונות ibis ירושלים מרכז העיר מעוצבים ברמה בינלאומית ובסטנדרטים גבוהים, כך לדוגמה, חדרי המלונות אטומים לרעש ובנויים על פי האיכויות והסטנדרטים של רשת ACCOR ומותגי ibis העולמיים. בכל חדר מיטה עם המזרן הייחודי Sweet BedTM by ibis מבית היוצר של מותג  ibis העולמי, אותו תרצו, וגם ניתן, לרכוש באופן פרטי.

מלון ibis  ירושלים מרכז העיר שנפתח לפני כשלוש שנים  ובו 124 חדרי אירוח מאובזרים, משתייך לקטגוריית העולמית של המותג. על כן, מעוצב בצורה זהה ליתר המלונות בקטגוריה. העיצוב הינו צעיר, קליל ואורבני, ריהוט מחומרים טבעיים ובצבעים חמים ( עץ ואדום). אטום לרעש ועל פי האיכויות והסטנדרטים של רשת אקור ומותגי ibis העולמיים.

מלון ibis Styles שהוקם לפני כשנה בירושלים, שוכן בבניין היסטורי ומכיל 104 חדרי אירוח שונים בהם חדרי אירוח סטנדרטיים וחדרי משפחה, מיני סוויטות וחדרים עם מרפסות. המלון מעוצב בצורה ייחודית המושפעת מאווירת האזור בו הוא נמצא, שוק מחנה יהודה. השטחים הציבוריים וגם חדרי המלון מעוצבים כהומאז' לשוק של ירושלים, על הפירות והירקות הצבעוניים והצבעים המרכיבים את שוק מחנה יהודה עם מגוון איורים בהשראת משרד האדריכלים אריה דבילנסקי, המכניסים את האורחים אל אווירת השוק הייחודית לעיצוב המלון. בהמשך לרעיון המרכזי של המלון, כל חדר מעוצב כמרחב מגורים בפני עצמו בו ניתן לנוח, להירגע או לעבוד. המלון מתאים באופן מושלם למשפחות עם ילדים.   בקומה ה–8 של המלון נהנים האורחים מארוחת בוקר בהתאם להנחיות התו הסגול עם נוף פנורמי מרהיב לירושלים.

 

לפרטים והזמנות   *9709  או  www.ibis.co.il