תגיות

למה נשים רוצחות – עונה 2 – Why Women Kill

עונה חדשה

"למה נשים רוצחות" ("Why Women Kill") היא אנתולוגיית דרמה קומית של CBS מהיוצר המועמד לפרס ה"אמי" של "עקרות בית נואשות", מארק צ'רי. את הסדרה מפיקים צ'רי והמפיק האגדי זוכה האוסקר, ה"אמי" וה"גראמי", והאיש שעומד מאחורי אינספור להיטים כגון: "נפלאות התבונה", "24", "פרוסט/ניקסון", "משפחה בהפרעה", "8 מייל" ועוד, בריאן גרייזר.

בעונתה השנייה של הסדרה מככבים המועמדת ל"אמי" ול"גלובוס הזהב" אליסון טולמן ("פארגו"), לאנה פארילה ("עד עצם היום הזה") וניק פרוסט ("אישור מחלה", "מת על המתים").

הסדרה מציגה בכל עונה את סיפוריהן של נשים מתקופות שונות וממעמדות שונים. כל אחת מהן מתמודדת עם בעיות שונות, ועם הגברים בחייה, וכל סיפור מסתיים באופן בלתי נמנע ברצח. העונה השנייה מתרחשת בשנת 1949 ומספרת את סיפורן של אלמה (טולמן) – עקרת בית ביישנית ומגושמת, שהצליחה לשמור על אופטימיות אל מול אכזריותו של העולם עד שגילתה על תחביבו של בעלה; ריטה (פארילה) – אישה שנשואה לאיש עשיר, אכזר וזקן, ובזמן שהיא ממתינה למותו מתחילה לנהל רומן עם גבר צעיר; ושל די (בי.קיי קאנון, "הפוליטיקאי"), בתה חסרת הביטחון של אלמה שמתחילה רומן סודי ואסור. העונה חוקרת את משמעות היופי, את האמת הנסתרת מתחת למסכות שאנשים עוטים על עצמם, את ההשלכות של דחייה חברתית ואת המרחק אליו ילכו נשים כדי להרגיש שהן שייכות.   

עוד משתתפים בסדרה:

מת'יו דאדריו ("ציידי הצללים")                                              החל מה-6.6, ימי ראשון ב-21:25

ורוניקה פלקון ("פרי מייסון")                                    ב-HOT3, ב-HOT VOD וב-NEXT TV

ג'סיקה פיליפס ("חוק וסדר: מדור מיוחד")

רייצ'ל ביי ג'ונס ("משפחה מודרנית")