תגיות

, , ,

לרגל אולימפיאדת טוקיו ורק בערוצי yes

החברה משיקה שמונה ערוצי פופ אפ ייעודיים וחינמיים לשידורי המשחקים האולימפיים שיתקיימו בטוקיו יפן, ביניהם ערוץ באיכות 4K, ללא תוספת תשלום

בנוסף לתחרויות גמר והאירועים המרכזיים, ביניהם טקסי הפתיחה והסיום, ישדר ויתמקד כל ערוץ בענף ספורט ספציפי: התעמלות, ג'ודו, טניס ועוד

קרן גלייכר, סמנכ"ל התוכן של yes: "yes השקיעה מחשבה ומשאבים ביצירת חוויית צפייה ייחודית לקהל לקוחותיה כאשר הערוצים הייעודיים יכסו למעלה מ- 95% מהתחרויות וכל האירועים המרכזיים ישודרו באיכות 4K".

הערוצים, מבית EUROSPORT, ישדרו 24/7 במשך כחודש, החל משבוע לפני טקס הפתיחה ב-23.7 ועד שבוע לאחר טקס הסיום ב- 8.8, ויביאו לצופי yes כיסוי של מעל ל- 95% מכלל המשחקים האולימפיים

חברת yes משיקה היום שמונה ערוצים ייחודיים שישודרו רק ללקוחות yes לרגל אולימפיאדת טוקיו, הערוצים הינם ערוצים ענפיים כאשר כל ערוץ יתמקד בענף ספורט מסוים. שמונת הערוצים יספקו חוויית צפייה מלאה בכל האירועים, יעניקו לצופים את התחושה כאילו הם נמצאים בלב ההתרחשות של האולימפיאדה וישדרו מעל ל- 95% מכלל התחרויות שיתקיימו במסגרת המשחקים האולימפיים שיתקיימו ללא קהל. הערוצים ישדרו באיכות HD במתכונת של 24/7, באופן רציף, ללא הפסקות פרסומות או קטיעת התחרות במעבר לתחרות מקבילה וערוץ באיכות4K  שישדר את תחרויות הגמר והאירועים המרכזיים.

משחקי הקיץ האולימפיים של 2020, המשחקים  ה-32 במספר, ייערכו ביולי בטוקיו בירת יפן,  שתארח את האולימפיאדה בפעם השנייה בתולדותיה. לאור מגפת הקורונה הוחלט על ידי הוועדה המארגנת של המשחקים והוועד האולימפי הבינלאומי לדחות את מועד המשחקים מקיץ 2020 לקיץ 2021.

בשונה מתחרויות קודמות תתנהל האולימפיאדה באופן שונה כתוצאה ממשבר הקורונה, הספורטאים יחויבו להוריד אפליקציית מעקב מטעם הממשלה ולא יורשו לבקר באתרי תיירות, על המלווים ייאסר לשיר ולעודד. הוועדה המארגנת של המשחקים החליטה במרץ 2021 כי לא תתאפשר כניסה של צופים ממדינות זרות לתחרויות. עוד סיבה לצפות בבית במשחקי האולימפיאדה באיכות 4K בסלון הביתי. היום, משיקה yes לא פחות מ 8 ערוצים ייעודיים למשחקים האולימפיים, ביניהם גם ערוץ באיכות 4K.

המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים בטוקיו הינה הגדולה ביותר ששולחת ישראל למשחקים ומונה 78 ספורטאים מ- 14 ענפי ספורט: ג'ודו, התעמלות, אתלטיקה שחייה, שיט ועוד ו- 24 ספורטאים בענף הבייסבול !

ערוץ ESP4K – ישדר את משחקי הגמר והאירועים המרכזיים, כולל טקסי הפתיחה והסיום.

ערוץ 3ES  – יתמקד במשחקי מחבט: טניס, גולף, בדמינגטון וכד'.

ערוץ  4ES  – יתמקד בתחרויות התעמלות: התעמלות אומנותית, מכשירים, טרמפולינה וכד'.

ערוץ 5ES  – יתמקד בתחרויות כדורגל וספורט קבוצתי כמו בייסבול, רוגבי עוד.

ערוץ 6ES  – יתמקד בטורניר הכדורסל האולימפי.

ערוץ 7ES  – יתמקד באומנויות לחימה: ג'ודו, טייקוואנדו, איגרוף וכד'.

ערוץ 8ES  – יתמקד בטורניר הכדוריד האולימפי.

ערוץ 9ES  – יתמקד בטורניר הכדורעף.

מעין מלכין אליגל, מנהלת מחלקת תקשורת ויחסי ציבור yes, פלאפון ובזק בינלאומי
נייד: 052-6610661, אימייל:
mamalkin@yes.co.il

הערוצים יהיו זמינים ללקוחות yes, yes+ ו- STINGTV ללא תוספת תשלום.