תגיות

, ,

סדרת מזרח מערב מציגה:

משירי ארץ אהבתי

מופע שהוא הגשמת חלום משותף של חוה אלברשטין ותום כהן בקונצרט מיוחד באופרה הישראלית של היצירות של גדולי המלחינים שעלו ארצה מאירופה בעיבודים חדשים בסגנון ים תיכוני

תזמורת ירושלים מזרח ומערב

חוה אלברשטין

מנצח, מעבד ומנהל מוסיקלי: תום כהן

יום שני 4.10.21| 20:00 בבית האופרה ע"ש שלמה להט (צ'יץ') בתל אביב

מופע שהוא הגשמת חלום משותף של חוה אלברשטיין ושל המנצח תום כהן – לעבד מחדש בסגנון ים תיכוני את היצירות של גדולי המלחינים והכותבים שעלו ארצה מאירופה, כמו סשה ארגוב, מרדכי זעירא, נחום היימן, נתן אלתרמן ולאה גולדברג. שירים שנכתבו בעשורים הראשונים למדינה והפכו לחלק מפס הקול של כל אחת ואחד מאיתנו, יחד עם תזמורת ירושלים מזרח ומערב יעלו  למופע חד פעמי במסגרת המופע הראשון לעונה בסדרת מזרח מערב של האופרה הישראלית.

Hava_Alberstein_byUriBahat

במופע שיתקיים ביום שני ה-4.10.21 בבית האופרה ע"ש שלמה להט (צ'יץ') בתל אביב תבצע אלברשטין ביצועים חדשים לשירים האהובים ביותר שלה: "משירי ארץ אהבתי", ״פרח הלילך״, “כמו צמח בר", "חופים",  "את חרותי", ”לילה לילה“, ״האמנם״ ורבים אחרים.

תום כהן, מנצחה הראשי ומנהלה המוסיקלי של "תזמורת ירושלים מזרח ומערב: ״התרגשות עצומה לחזור סוף סוף אל הפרויקט הזה שהוא כל כך דמיוני שלפעמים אני לא מאמין לעצמי שהוא באמת קורה… בארבעה באוקטובר, למעלה משנה וחצי אחרי התאריך המקורי (שנדחה בעקבות הקורונה, ונדחה, ונדחה שוב) סוף סוף, תזמורת ירושלים מזרח ומערב וחוה אלברשטיין נפגשים באופרה הישראלית, להציג את הביצוע הלבנטיני שלנו לקלאסיקות הכי גדולות שלה!
דמיינו את "צמח בר" עם חליל נאי, עוד ודרבוקה, או את "חופים" עם כינורות בסטייל תורכי… מתחילים להתרגש כמוני?"

חוה אלברשטין: "תום כהן מסקרן אותי כבר שנים רבות ..רוחב היריעה של הכישרון שלו מדהים ומעורר השראה, האישיות וכושר הביצוע איך אפשר לא לטעום מן המתוק הזה…אז הנה זה קורה."

סדרת מזרח מערב באופרה הישראלית:

משירי ארץ אהבתי

חוה אלברשטין

מנצח ומנהל מוסיקלי: תום כהן

תזמורת ירושלים מזרח ומערב

יום שני 4.10.21 20:00

מחירי כרטיסים: 180-210 ש"ח

בית האופרה ע"ש שלמה להט צ'יץ' בתל אביב

שד' שאול המלך 19

כרטיסים בקופת האופרה הישראלית בטלפון 03-6927777

או באתר האופרה www/israel-opera.co.il