סטנדאפיסטים קורעים אתכם מצחוק? אתם נשפכים על הרצפה מבדיחה טובה? אבל איך זה נשמע בחושך מוחלט?

הסטנדאפיסטים ארז קליימן והדר לוי יופיעו במופע סטנד-אפ שכולו יתקיים בחושך מוחלט במתחם "דיאלוג בחשיכה" שבמוזיאון הילדים הישראלי בחולון
יום חמישי  19/12/13 בשעה 20:30

 

החושך המוחלט מגלה לנו את שאר החושים שלנו, אלה ה"מודחים" בדרך כלל על ידי חוש הראייה: שמיעה, מגע, ריח, וטעם. ומה קורה לחוש ההומור בחושך המוחלט? חווית בילוי מיוחדת במינה מציע פרויקט "דיאלוג בחשיכה" הפועל במוזיאון הילדים הישראלי בחולון

המופע יתקיים ביום ה' ה- 19/12/13 בשעה 20:30 במוזיאון הילדים הישראלי בחולון.

ארז קליימן ('צחוק מעבודה', 'עובר כל גבול', נמנה על צוות הכותבים של מועדון לילה ועוד) והדר לוי (אקדמיה לצחוק, צחוק מעבודה ועוד) ישתפו פעולה במופע בו לא יראו את הקהל והקהל לא יראה אותם.

מאז נפתח "דיאלוג בחשיכה" בישראל, הפך לאבן שואבת לקהלים רבים ועד כה פקדו אותו למעלה מ- 700,000  מבקרים.

מסלול "דיאלוג בחשיכה" הוקם בשנת 2004  במוזיאון הילדים הישראלי בחולון, במטרה לחשוף את המבקרים לעולמם השונה של העיוורים, ליכולותיהם ולעוצמתם כמו גם לעולם החושים העשיר. במסלול נכנס המבקר לעולמם של הלא רואים, בליווי  מדריכים בעלי מוגבלות ראייה ובחושך המוחלט הוא שומע, חש, מריח, חושב, מרגיש, מדמיין ונע בעוצמות שלא חווה קודם.

התערוכה מעסיקה כ – 35 מדריכים עיוורים וכבדי ראיה ה"פוקחים" את עיני המבקרים להרגיש, לחוש, למשש, ובמלים אחרות להפעיל את חושיהם האחרים ולזכות במסע מרתק להכרת ולקבלת האחר, תוך כדי התנסות אישית.

ארז קליימן והדר לוי בערב סטנד-אפ בחשיכה
"דיאלוג בחשיכה", מוזיאון הילדים הישראלי, חולון
19/12/13 בשעה 20:30