תגיות

, ,

פעילויות סוף החופש הגדול בסינמטק ירושלים:

 

בהם סדנאות וכיתות אמן העוסקים בקולנוע

וצפייה בסרטים

 

צעצועים שהפכו לכוכבי קולנוע, סדנת איפור אפקטים מהסרטים, מישל קישקה מסתלבט על הפנדה שהפכה לסמל של שימור המינים בעולם, תמי ברנשטיין, אנימטורית ובימאית אנימציה תיקח אותנו אל מאחורי הקלעים של הסרט "זמביזיה" ו"החיים הסודיים של חיות המחמד" ועוד

 

29-13 באוגוסט בסינמטק ירושלים

מחיר 39 ₪

 

בין הפעילויות:

"ראצ'ט וקלאנק"

שבת 13.8.16 11:00 סינמטק 3

ראצ'ט וקלאנק1

צעצועים כוכבי קולנוע – מועדון הסרט הטוב לכל המשפחה

מפגש חווייתי ומצחיק לכל המשפחה, תיערך הקרנה מיוחדת של הסרט החדש "ראצ'ט וקלאנק". עיבוד מלא הרפתקאות לדמויות ממשחק המחשב המפורסם.

במפגש נספר על משחקי ילדים שהפכו לסרטי קולנוע אהובים. ממר תפוח אדמה שכיכב בצעצוע של סיפור דרך פקמן והאחים מריו שהפכו מדמויות ממוחשבות לדמויות אמיתיות, ועד בובות ברבי והרובוטריקים שהפכו מצעצועים לכוכבי/כוכבות קולנוע.

 

(מומלץ לגילאי 5 ומעלה)

 

סדנת איפור אפקטים מהסרטים עם נועם בן משה

 

יום שני 15.8.16 11:00 סינמטק 2

 

איך איפרו את הלורד וולדמורט? ואיך יוצרים אפקטים כמו בהוליווד בצורה די פשוטה? בסדנא עם מאפר הקולנוע נועם בן משה נדגים איפור של פציעה, של דמות מהסרט הארי פוטר עוד.

(מומלץ לגילאי 10 ומעלה)

"קונג פו פנדה 3"

יום חמישי 18.8.16 11:00 סינמטק 3

 

מישל קישקה מסתלבט על הפנדה – הפנדה, חיה נדירה, יפה ומוגנת, הפכה לסמל של שימור המינים בעולם. סרטי "קונג-פו פנדה" הפכו אותה לחיה לוחמת ומצחיקה. קישקה משתעשע איתה ומצייר אותה לובשת ופושטת צורה, בציור חי מול הקהל.

 

(מומלץ לגילאי 5 ומעלה)

 

"ארץ בראשית"

שבת 20.8.16 11:00 סינמטק 3

 

סרט הטבע הישראלי הראשון, לוקח אותנו למסע בישראל לאורך ארבע עונות השנה. מהזאבים של רמת הגולן, חתולי הביצה של הכנרת והיעלים במצוקי ים המלח. סרט מופלא ובו צילומי הטבע של משה אלפרט, המוסיקה שהלחין אורי אופיר וביצעו נגני התזמורת הסימפונית ירושלים והשירים שכתבה וביצעה אחינועם ניני נוצר סרט הטבע הישראלי הראשון.

(מומלץ לגילאי 5 ומעלה)

"מלחמת הכוכבים: הכח מתעורר"

יום שני 22.8.16 11:00 סינמטק 3

30  שנה אחרי השמדת כוכב המוות ב"שובו של הג'דיי", פין הוא חייל בצבא החדש שהקימו כוחות האופל. הוא מחליט לערוק לטובת המחתרת, נוחת על כוכב מדברי ופוגש בריי הצעירה. יחדיו הם ינסו למצוא את מקומו של לוק סקייווקר, ולמצוא דרכים חדשות להשתמש ב'כוח'. בדרך הם יפגשו גיבורים ישנים ואהובים.

(מומלץ לגילאי 8 ומעלה)

 

"זמביזיה"

יום חמישי 25.8.16 11:00 סינמטק 3

קאי, השחף הצעיר, מנסה להחזיר את השלווה שהופרה למפל המים הקסום זמביזיה. במפגש הקצר לפני הסרט, תמי ברנשטיין, אנימטורית ובימאית אנימציה ותיקה, תיקח אותנו אל מאחורי הקלעים של הסרט. מוזמנים לעופף איתנו. אין צורך בכנפיים!

זמביזיה1

(מומלץ לגילאי 5 ומעלה)

"החיים הסודיים של חיות המחמד"

שבת 27.8.16 11:00 סינמטק 3

החיים הסודיים של חיות המחמד2

דמיינתם פעם מה קורה כשאתם יוצאים מהבית ומשאירים אחריכם את החתול/כלב/דג/איגואנה שלכם?  אז היוצרים של "המיניונים" האהובים, מספקים לנו הצצה מצחיקה במיוחד אל החיים הסודיים של חיות המחמד שלנו. מקס, קטי, דיוק, וחבריהם, חיים בבניין דירות משותף בניו יורק, ומנהלים סדר יום עמוס שלא היה מבייש את בעליהם עד ש, כמו תמיד בסרטים מוצלחים, יום אחד סדר עולמם משתנה. במפגש הקצר לפני הסרט, תמי ברנשטיין, אנימטורית ובימאית אנימציה ותיקה, תיקח אותנו אל מאחורי הקלעים של הסרט ונגלה איך עושים סרט אנימציה, נדבר על חיות רחוב וחיות בית, על חיות נוספות באנימציה שהפכו לכוכבות על, ועל חתולים וכלבים שדווקא מסתדרים לא רע!

 

(מומלץ לגילאי 5 ומעלה)

 

לפני הסרט נפגוש את עוזי דנון, מדריך במוזיאון הטבע, בהפעלה דינמית שתלווה בסיפורים חוויתיים ומעניינים. נפגש עם מגוון של בעלי חיים (שליו, שרקן, ארנבון ועוד) ועם מוצגים מוזאלים ייחודיים כמו ביצת דינוזאור…

(מומלץ לגילאי 5 ומעלה)

מחיר כרטיס: 39 ₪ .

טלפון לרכישת כרטיסים: *9377

ובאתר הסינמטק www.jer-cin.org.il