תגיות

,

חוגגים בלבן עם נעמן

*50% הנחה לכלים מ'הסדרה הלבנה'

לקראת חג השבועות מציעה רשת נעמן, המובילה את עולם הבישול והאירוח, מגוון מוצרים שיהפכו את שולחן החג למרשים יותר ואת ההכנות לארוחה המסורתית לקלות ולמהירות בהרבה

לבן הוא הצבע שמאפיין את שולחן חג השבועות. הצבע הלבן הקלאסי והחגיגי של סדרת כלי ההגשה מפורצלן Simply White של נעמן, הנמכרת לכבוד החג ב-50% הנחה, יוסיף לכל שולחן נגיעות של יוקרה וחגיגיות ייחודית. בסדרה צלחות, קערות, תבניות, צלוחיות ועוד. טווח מחירים: 5-90 ₪.

סמפלי וויט ובורצם צילום ישראל כהן11

סמפלי וויט ובורצם צילום ישראל כהן11

ולפני שעורכים שולחן ונהנים מאוכל משובח, מבלים במטבח בהכנות לארוחת החג. בעזרת הכלים של נעמן שמצטיינים בפרקטיות ובנוחות אפשר להפוך את התהליך לקל, מהיר וחסכוני יותר. כך למשל, סדרת סירי הזכוכית הלבנים ויטרומקס שמתאימים לבישול על אש גלויה, לתנור, לאחסנה במקרר וכמובן גם להגשה הישר לשולחן החג, וסדרת תבניות וסירי הזכוכית השקופה והקלאסית מבית BORCAM   – המותג המוביל בתחום כלי זכוכית רב שימושיים ואיכותיים, המתאימה לשימוש בתנור, לאחסון במקרר ולהגשה – יסייעו לקצר את זמן הבישולים, יחסכו בכלים וגם יקשטו ויוסיפו חן לכל שולחן. לרגל החג כל הכלים בסדרות הללו נמכרות עכשיו בחצי מחיר בלבד!

נעמן סדרה סימפלי וייט צילום שירה רז6

נעמן סדרה סימפלי וייט צילום שירה רז

על שולחן החג ניתן להניח באלגנטיות קרש חיתוך עבה – בוצ'ר בלוק butcher's block בחתימתו של השף אסף גרניט, העשוי מעץ בגווני חום – ככלי הגשה נוח לגבינות, לירקות וללחמים.

להכנת עוגת הגבינה, שאי אפשר לחגוג בלעדיה, מציעה נעמן תבנית מיוחדת המבטיחה שעוגת גבינה (ולא רק) תצא מוצלחת, טעימה ויפה. לתבנית תחתית זכוכית ודפנות סיליקון נשלפות. לאחר שהעוגה מוכנה פשוט שולפים את הדפנות והתחתית משמשת כצלחת הגשה אלגנטית ואסתטית.

מחיר תבנית 26 ס"מ: 77 ₪.

 

להשיג ברשת חנויות נעמן בפריסה ארצית. בתוקף עד 31.5.18